Sostinės publiką pakvietęs į užburiantį pasimatymą garsiojo tenoro sūnus Matteo Bocelli ją pakerėjo

Matteo Bocelli koncertas Vilniuje / „Zyp photography“ nuotr.
Matteo Bocelli koncertas Vilniuje / „Zyp photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-06-18 22:08
AA

Antradienio vakarą Vilniaus „Compensos“ koncertų salėje susirinkusią publiką užbūrė vieno žinomiausių pasaulio tenorų Andrea Bocelli jaunesnysis sūnus Matteo Bocelli. Jaunas, tačiau jau spėjęs pakerėti didžiausias pasaulio scenas atlikėjas ir dainų autorius surengė savo pirmą koncertą Lietuvoje.

M.Bocelli Vilniuje pristatė savo programą „A night with Matteo“. Publiką jis pakerėjo savo jausmingomis baladėmis ir kvapą gniaužiančiu balsu.

M.Bocelli koncertai yra tarsi kelionė laiku ir po skirtingus muzikinius žanrus. Klasikinė muzika, visame pasaulyje žinomų kūrinių savita interpretacija, populiariosios muzikos hitai – M.Bocelli kūryba yra labai plati ir nuspalvinta skirtingomis emocijomis – nuo švelnaus liūdesio iki polėkio ir laimės.

M.Bocelli nuo pat gimimo buvo apsuptas klasikinės muzikos ir tai nenuostabu, nes jo tėtis – vienas žinomiausių tenorų pasaulyje Andrea Bocelli.

Fotogalerija:

Matteo Bocelli koncertas Vilniuje (17 nuotr.)
+11

Savo talentus jauniausias solisto sūnus plėtojo jau nuo vaikystės – lankė ne tik vokalo, bet ir fortepijono pamokas. O vėliau mokslus tęsė Italijos muzikos konservatorijoje.

Taip pat skaitykite: Į Vilnių atvykstantis Matteo Bocelli – apie legendinį tėvą Andreą ir santykius su Edu Sheeranu

Paauglystėje M.Bocelli ėmė plėsti savo muzikinį akiratį, atrasdamas ir šiuolaikinę populiariąją muziką. Jį ypač sudomino tuo metu tik pradedantis dainininkas ir dainų autorius Ed Sheeran. Žavėjimasis šio talentu vėliau virto bendradarbiavimu – E.Sheeran kartu su savo broliu Matthew Sheeran parašė M.Bocelli lyrišką dainą „Chasing Stars“ apie tikėjimą, tėvo palaikymą, savojo „aš“ paieškas ir savęs atradimą muzikoje.

Matteo Bocelli koncertas Vilniuje / „Zyp photography“ nuotr.

Kaip dainininkas M.Bocelli pirmą kartą atkreipė į save dėmesį, kai jo aksominis balsas suskambėjo A.Bocelli albume „Sí“, kur sūnus ir tėtis kartu įrašė dainą „Fall on Me“. Jau tada klausytojai pastebėjo M.Bocelli balso grožį, tačiau gerbėjams teko palaukti dar kelerius metus, kol daug žadantis dainininkas pradėjo savarankišką muzikinę karjerą.

Matteo Bocelli koncertas Vilniuje / „Zyp photography“ nuotr.

2020 m. M.Bocelli išleido kvapą gniaužiančią meilės dainą „Solo“, kurioje tarsi susipina du skirtingi muzikiniai pasauliai: joje juntama ir klasikinės, ir populiariosios muzikos sintezė.

Pernai išleidęs debiutinį albumą „Matteo“, atlikėjas leidosi į pasaulinį turą. Po koncerto Vilniuje jis leidosi į Lenkiją, kurioje ketvirtadienį dainuos Poznanės publikai.