Sparčiai kylanti pop atlikėja Adrina pristato naują vaizdo klipą: „Iš manęs meilė atėmė daug“

Adrina  / Asmeninio albumo nuotr.
Adrina / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-09-15 20:11
AA

Jaunoji atlikėja Adriana Ramonaitė slapyvardžiu „Adrina“, atliekanti modernaus Synth Pop stiliaus muziką, kartu su muzikos kūrėju Donatu Tamašausku Dzouns, kviečia pasitikti rudenį su meile ir pristato naują savo vaizdo klipą dainai „Atsukim laiką“.

Projektas „Adrina“ gimė prieš du metus. A.Ramonaitė teigia, jog niekada nepamirš tos dienos, juk tuo metu jos gyvenimas apvirto aukštyn kojom.

„Pabaigusi mokslus nustojau dainuoti (dainuodavau privačiai, mažuose renginiuose, konkursuose), bet gyvenimas be dainavimo mane tiesiog varė iš proto, visiškai nežinojau kur save padėti, atrodydavo, viduje susprogsiu. Tuo metu nežinojau, ką toliau daryti, norėjau tobulėti, galvojau apie grupės sukūrimą, bet taip niekas ir nepavyko.

Kaip dabar prisimenu: stoviu kambario viduryje su ašarų pakalne ir garsiai prašau, kad kas nors parodytų ženklą, ką man toliau daryti“ – su širdgėla prisimena atlikėja, – „Po poros dienų man parašė mano dabartinis prodiuseris Donatas Tamašauskas Dzouns, o dar po poros dienų aš jau sėdėjau studijoje su savo debiutinės dainos šablonu ir dideliu noru eiti į priekį.“

A.Ramonaitė papasakojo, iš kur sėmėsi idėjų ir įkvėpimo.

„Visi gyvenime mylim, nesvarbu ką ir kiek kartų. Aš – ne išimtis. Iš manęs meilė atėmė daug, tačiau suteikė dar daugiau. Būtent dėl to ir kilo noras pagaliau įprasminti tai dainoje. Aš labai myliu gamtą. Gimiau ir augau apsupta jos. Netyčia radusi lokaciją Lietuvos pakraštyje iškart supratau – va ir idėja vaizdo klipui, vieta kurioje noriu supažindinanti kelias savo meiles. Vaizdai ten atima žadą.“

Adrina / Asmeninio albumo nuotr.

„Būna mūza aplanko labai netikėtai duše, būna pietaujant ar net po gero barnio su draugu“ – juokiasi atlikėja. – „Keistas tas fizikos ir biologijos tandemas: atrodo gali būti pavargusi iki negaliu, pikta ant viso pasaulio, kai galvoje ima suktis sakiniai, kurie man būnant labai spontaniškai ima ir akimirksniu gali susidėlioti į dainą“.

Adrinos dainoje kiekvienas atras dalelę savęs, juk beveik visi žmonės šioje planetoje nors kartą buvo patyrę ką reiškia mylėti ir prarasti. Kurdama šią dainą atlikėja norėjo pažadinti savyje įsimylėjimo jausmą, prisiminti laiką, praleistą kartu, kada atrodė, jog nieko netrūksta. Šiandien A.Ramonaitė tai vertina dar labiau, nes tai nukreipė ją geresnio gyvenimo link.

Adrina pristato vaizdo klipą dainai „Nusukim laiką“, kuriai muzika sukūrė, vaizdo klipą filmavo ir montavo gerai žinomas muzikos prodiuseris Donatas Tamašauskas Dzouns, o talentingasis Maksim Vilčinskij „MaxVil“ atliko pagrindinį vaidmenį.