Štai ką gali nebrangių drabužių tinklo stilistai – į metų pokylį išruošė pasaulinio garso žvaigždes

Ashley Graham ir Stella Maxwell / „H&M“ nuotr.
Ashley Graham ir Stella Maxwell / „H&M“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-02 15:08
AA

2017 m. Metropoliteno muziejaus Kostiumų instituto pokyliui „H&M“ tokioms garsenybėms kaip Nicki Minaj, Future, Ashley Graham, Joe Jonas, Jourdan Dunn, Sasha Lane ir Stella Maxwell sukūrė išskirtinius įvaizdžius.

„H&M“ dizainerių komanda, įkvėpta šiemetinės Kostiumų instituto parodos „Rei Kawakubo/Comme des Garçons: Art of the In-Between“, sukūrė įvaizdžius, primenančius daugelį R. Kawakubo pasikartojančių temų. Jos apima dekonstrukciją, griaunamas tradicijas ir asimetriją, sulietą su kaspinų, gėlių ir žirnelių žavesiu, o kiekvienas drabužis pasiūtas specialiai šiam išskirtiniam mados renginiui. Trečius metus iš eilės Kostiumų instituto labdaros renginyje dalyvaujanti „H&M“ ypač džiaugiasi šia tema, nes ji su „Comme des Garçons“ bendradarbiavo kurdama 2008 m. „H&M“ kolekciją.

„Bendradarbiavimas su „H&M“ buvo neįtikėtina ir unikali patirtis. Įvaizdis, kurį sukūrėme, man yra labai ypatingas, tad nekantrauju pasidalinti šiuo momentu su visais. Kartu su „H&M“ dizaino komanda įkūnijome šių metų temą – nuo dramatiško šleifo iki Kawakubo veido. Tai taip įkvepia!“, – pasakojo Nicki Minaj.

„Nekantravau pristatyti savo suknelę. Ji lyg iš mano svajonių!“ – teigė Ashley Graham.

Ashley Graham / „H&M“ nuotr.

„Nepriekaištingas pasiuvimas puikiai tinka šiam ypatingam vakarui“, – teigė Joe Jonas.

Joe Jonas / „H&M“ nuotr.

.

Reperė ir dainininkė Nicki Minaj dėvėjo ploną tiulio suknelę su ilgu šleifu ir ekstravagantiška neapsiūto šilko tafta bei juodomis vinilinėmis rožėmis, puošiančiomis siūlę ir palindusiomis po šleifu. Suknelės viršutinė dalis buvo pečių nedengiantis blizgaus šilko kimono, o ant plataus odinio diržo prisegta R. Kawakubo veido kaukė. Šleifas papuoštas juodais ir raudonais spinduliais, o vienas „Swarovski“ kristalų spindulys pereina į priekį.

Nicki Minaj / „H&M“ nuotr.

Reperis Future buvo apsirengęs prigludusiu juodu fraku iš organinio šilko, „Tencel“ pluošto ir vilnos, jo nugara papuošta rankomis išsiuvinėta juoda kaukole ir raudonų „Swarowski“ kristalų širdimi. Šį fraką jis dėvėjo su tamsiai mėlynais organinio šilko marškiniais ir peteliške.

Modelis Ashley Graham dėvėjo suknelę su korsetu, įkvėptą R. Kawakubo pomėgio atskleisti vidines aprangos detales. Balkšvas korsetas subtiliai dekonstruotas, o ilgas raudonas šilkinis sijonas sutvirtintas ir susegtas kabliukais. Jie papuošti veržliomis tamsiai raudonos šilkinės organzos klostėmis.

Modelis Jourdan Dunn dėvėjo figūrą pabrėžiančią suknelę, derančią su dekonstrukcijos ir aprangos tradicijų griovimo temomis. Viršutinė dalis iš balkšvos šilkinės taftos atrodė lyg krintanti nuo kartūninio korseto, o sijonas buvo pagamintas iš tamsiai mėlynų kostiuminio audinio asimetriškai sukirptų juostelių, surištų į kaspinus.

Jourdan Dunn / „H&M“ nuotr.

Aktorė Sasha Lane dėvėjo ploną tinklinę suknelę, papuoštą įvairaus dydžio žirneliais, vienu iš pagrindinių R. Kawakubo motyvų. Suknelę sudarė plona sutvirtinta viršutinė dalis su juodais „Swarovski“ kristalais, žaismingais žirneliais papuošti tokie audiniai kaip rafija ir aksomas.

Dainininkas Joe Jonas buvo apsirengęs tamsiai raudoną prigludusį kostiumą iš itališko abipus blizgaus aksomo su juoda juosta ir atvartais. Jo juodi marškiniai buvo iš 100 % organinio šilko, papuošti juoda peteliške.

Modelis Stella Maxwell dėvėjo plono organinio šilko ir šifono suknelę, padengtą perlų gijomis. Prasidėjusios kaip atvirą nugarą dengiantys karoliai, perlų gijos eina skersai per krūtinę ir prieš krisdamos laisvai žaisti aplink kūną krinolino linijas paverčia suknele.

„H&M“ dizainerių komandos išpuoštos garsenybės svarbiam pokyliui (7 nuotr.)
+1