Stano įrodė be simptomų persirgęs Covid-19: „Jei turi imunitetą, kodėl reikia trečio skiepo?“

Stanislavas Stavickis-Stano / Arno Strumilos ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Jau nuo sausio 10-osios keičiasi galimybių galimybių paso paso išdavimo tvarka. Be sustiprinančiosios vakcinos dozės žmonės jo gauti nepavyks, net jei ir turės antikūnų.. Didžiulį nusivylimą nauja tvarka pareiškęs Stanislavas Stavickis-Stano pateikė argumentus, kodėl trečias skiepas jam nereikalingas. Juos vyras pamėgino įrodyti tyrimais, kurie leido įsitikinti – jis tikrai yra persirgęs COVID-19 besimptome forma.

Praėjusią savaitę dainų autorius ir atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano sureagavo į naują Vyriausybės nutarimą, lemsiantį, kad sustiprinančiąja vakcinos nuo Covid-19 doze nepasiskiepiję asmenys nuo sausio 10-osios nebegaus galimybių paso, nepaisant to, kad turės antikūnų.

Tuo metu Stano socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo savo nuomone ir situacija. Atlikėjas tikino turintis daug antikūnų ir esantis tikras, kad spalį be simptomų persirgo Covid-19.

Vyras nusprendė savo argumentus sutvirtinti įrodydamas, kad rudenį jis buvo susidūręs su virusu. Savo patirtį jis aprašė „Facebook“ paskyroje ir sutiko įrašu pasidalinti su Žmonės.lt skaitytojais.

Stanislavas Stavickis-Stano/ Marko Cechanovičiaus nuotr.
„Grįžtu su naujienom!
 
Landsbergis su Šimonytė naktimis geria vaikų kraują, o Dulkys minta raganosių placenta. Bet šituos faktus daugelis iš jūsų ir taip žino.
 
Ko jūs galbūt nežinojote:
 
Dabar jau nenuginčijamai, visais 100 procentų galiu teigti, kad persirgau covid-19 besimptome forma.
 
Pirmiausia du antikūnų testai prieš S baltymą (standartiniai, kuriuos visi daro) man tai akivaizdžiai parodė. Paskutinio skaičiai 10400 Bau/ml.
 
Mano vaikas sirgo covid-19 (PGR patvirtina).
 
Bet aš pabandžiau nueiti dar toliau. Pasidariau antikūnų testą prieš N baltymą (atliekamas Santariškėse, kitur sunkiau).
 
Antikūnų testas prieš N baltymą yra TEIGIAMAS. O tai reiškia tik vieną: aš persirgau covid-19. Tai medicininis faktas. Antikūnai prieš N baltymą rodo, kad organizmas buvo susidūręs su tikru virusu. Kad antikūnai susidarė ne dėl vakcinos, o dėl viruso.
 
Suprantu, kad skiepų priešininkai džiūgauja manydami, kad jų gretos pasipildė dar vienu dainininku.
 
Bet turiu nuvilti. Aš ne prieš skiepus, ar trečiąjį skiepą, ar vaikų skiepijimą ir t.t. Todėl man vis dar tolimos idėjos apie čipavimą, mergaičių nevaisingumą ir tautos išnaikinimą skiepų pagalba. Aš šiaip nenoriu būti prieš kažką. Noriu būti už.
 
Už sveiką logiką – jei žmogus gali įrodyti, kad persirgo covid-19, kad turi imunitetą šiai ligai, tai nereikia jo skiepyti dar „ant“ viršaus trečia doze (ar pirma ar ketvirta).
 
Už sveiką logiką – jei žmogus visiškai nesiskiepija, nėra persirgęs ir dar priklauso rizikos grupėms, bet vis viena neigia covidą – tai gal jau laikas leisti jam ramiai susirgti ir numirti. Nes įrodyti jam nieko nebegalima.
 
Už sveiką logiką – koks antivakseris bebūtum, turi teisę pakeisti savo nuomonę (galioja ir atvirkščiai).
 
Už sveiką logiką – viskas keičiasi. Nereikia ieškoti sąmokslo teorijų. Nei šita vyriausybė, nei bet kuri kita nežino, kaip vystysis pandemija. Taip, jie daro daug klaidų ir nesąmonių. Jie arogantiški kartais. Jie kalba taip, kad manau ir patys nesupranta ką komunikuoja. Bet jie nėra nusiteikę musų išžudyti ir užviesti driežažmogius. Būtų kiti – būtų tas pats.
 
Esmė: žmogus, persirgęs besimptome covid-19 formą ir galintis tai įrodyti antikūnų prieš S baltymą ir antikūnų prieš N baltymą testais, turi būti laikomas persirgusiu covid-19.
 
Aš tikiu, kad į tai bus atsižvelgta. O jūs?“, – rašė S.Stavickis-Stano.

Grįžtu su naujienom! Landsbergis su Šimonytė naktimis geria vaikų kraują, o Dulkys minta raganosių placenta. Bet šituos...

Posted by Stanislavas Stavickis on 2022 m. sausio 7 d., penktadienis
Skaitykite daugiau