Stano kreipėsi į mitinguotojus prie Seimo: „Jūsų tarpe buvo tėvynės išdavikų ir visiškų padugnių“

Stanislavas Stavickis-Stano ir mitinguotojai prie Seimo / Gedmanto Kropio ir Pauliaus Peleckio nuotr.
Stanislavas Stavickis-Stano ir mitinguotojai prie Seimo / Gedmanto Kropio ir Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-08-11 14:28
AA

Antradienį vykęs protesto mitingas prieš Galimybių pasą ir „prievartinę“ vakcinaciją sulaukė daugelio žinomų žmonių dėmesio. Trečiadienį apie vykusį mitingą socialiniame tinkle „Facebook“ prakalbo muzikos prodiuseris, atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano. Jis sukritikavo, anot jo, vykstančias viešas pjautynes tarp dviejų visuomenės pusių ir paragino užuot vienam kitą kaltinus, vystyti diskusiją.

Stanislavas Stavickis-Stano savo įrašu bei nuomone apie vykstantį visuomenėje karą sutiko pasidalyti ir su portalu Žmonės.lt
 
Antradienį vykęs protesto mitingas vakare virto kruvinomis riaušėmis, buvo sužeista 18 pareigūnų – 12 policininkų ir šeši Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Trys pareigūnai buvo išvežti į gydymo įstaigas, jiems prireikė operacijų.
 
Anot Stano, valstybę kuriame visi, todėl dabar pats metas pabandyti užmegzti diskusiją. Jo įrašas: 
 
„Išmeskit mane iš draugų tie, kas vakar dalyvavote mitinge prie Seimo!“
 
„Kiekvieną, kas viešai palaiko mitinguojančius, iš karto baninu“.
 
„Jei pamatysiu rėmelį „I am vaccinated“, iš karto išmetu iš savo draugų sąrašo.“
 
Čia jau nesustabdoma upė.
 
NE!
 
Jei jūsų artimieji ar draugai vakar dalyvavo mitinge prie Seimo, neišsižadėkite jų, atvirkščiai – paskambinkite ir pasiklauskite, kaip jie jaučiasi, ar viskas tvarkoje.
 
Nuraminkit, kad valstybė nėra nusiteikusi prieš juos, nes valstybė ir esame mes. Mūsų ryšiai. Mūsų visų nenutrūkstamas pokalbis.
 
Šitame pokalbyje aš sakau ramiai ir užtikrintai – pasiskiepykite, apsaugokit save nuo sunkių ligos komplikacijų. Netikėkite apsišaukėliais pseudomokslininkais.

Kaip jūs jaučiatės, kai šalia stovi menkysta, rėkianti, kad visi turime klauptis prieš lukašenką ir putiną prašydami jų atleidimo? Kodėl jūsų pyktis skrieja į pareigūnus, o ne į šituos išgamas?

Aš sakau, kad tie įstatymų projektai dėl Galimybių paso tokia apimtimi, kuria buvo pasiūlyti, tikrai nebus priimti. Ir jūsų yra ne 0,16 procento, o žymiai daugiau.
 
Man labai liūdna, kad mūsų nuomonės nesutampa, bet tai tik nedidelė gyvenimo bendroje valstybėje dalis.
 
Taip pat aš sakau, kad vakar jūsų tarpe buvo visiškų padugnių, nevertų nei lietuvio, nei žmogaus vardo. Kaip jūs jaučiatės, kai šalia stovi menkysta, rėkianti, kad visi turime klauptis prieš lukašenką ir putiną prašydami jų atleidimo? Kodėl jūsų pyktis skrieja į pareigūnus, o ne į šituos išgamas?
 
Nuomonių laisvė nepriklausomoje Lietuvoje gali baigtis tik vienu atveju – kai nuomonė siūlo sugriauti pačią valstybę ir atsisakyti nepriklausomybės.
 
Šiuo metu Lukašenka vykdo karo veiksmus prieš mūsų šalį. Tai kaip niekad aiškiai pasimatė vakar sugretinus Rūdininkus ir Seimo aikštę.
 
Jūsų tarpe yra tėvynės išdavikų, šlovinančių putiną ir lukašenką, ir skatinančių griebtis smurto. Vykit juos lauk iš savo būrio. Užčiaupkit jiems burnas ir neleiskit stovėti, būti, kvėpuoti šalia. Aš tikiu, kad didžioji dalis jūsų yra šviesūs ir savo nuomonę turintys garbingi LIETUVOS piliečiai“, – feisbuke rašė Stano.

Primename, kad dėl antradienio vakarą po protesto mitingo prie Seimo rūmų vykusių riaušių sulaikyti 26 asmenys.

Buvo sužeista 18 pareigūnų – 12 policininkų ir šeši Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Trys pareigūnai buvo išvežti į gydymo įstaigas. Nukentėjusiesiems prireikė operacijos.

Naujienų agentūra BNS antradienį pranešė, kad antradienį pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio kiemo. Ši nesankcionuota akcija vyko jau po 17 valandos, iki kurios buvo išduotas leidimas protestuoti.

Prieš agresyvius protestuotojus panaudotos specialiosios priemonės, nukentėjo policijos pareigūnas.

Antradienį prieš vidurnaktį pareigūnai pradėjo stumti protestuotojus nuo Seimo rūmų. Nuo parlamento nesitraukiantys keli šimtai žmonių buvo stumiami riaušės policijos pareigūnų su skydais.

Žmonės į juos mėtė butelius, akmenis. Prieš protestuotojus buvo naudojamos ašarinės dujos. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl riaušių organizavimo.

Mitingas prie Seimo (28 nuotr.)
+22