Stano parduoda pamiltą retro automobilį „Cadillac“: nurodė nenumatytą priežastį ir kainą

Stanislavas Stavickis-Stano ir jo retro automobilis „Cadillac“ / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Amerikietiškus automobilius dievinantis atlikėjas Stanislavas Stavickis-Stano iš savo garažo pardavimui išvaro numylėtą retro automobilį „Cadillac“. „Su skaudančia širdimi, bet kito pasirinkimo dabar neturiu“, – portalui Žmonės.lt sakė atlikėjas ir atskleidė pardavimo priežastį.

Prieš dvejus metus „Cadillac“ 1955 Fleetwood Sixty Special modelį įsigijęs Stanislavas Stavickis-Stano ir pats nesitikėjo, kad su automobiliu teks atsisveikinti taip greitai.

„Planas buvo toks, kad vaikams paaugus, automobilis būtų atitekęs jiems. Jie žiūrėtų į jį ir atsimintų, kaip tėtis prieš daug metų garaže krapštėsi prie šio antikvaro. Deja, realybė kitokia“, – atsiduso Stano.

Kalbėdamas su portalu Žmonės.lt atlikėjas atskleidė, kad šiuo metu su šeima įsirenginėja namą, o būtent tai ir tapo automobilio pardavimo priežastimi.

„Manau, kad tie, kas šiuo metu statosi namą, mane supras. Statybinių medžiagų, baldų kainos yra kosminės, tad teko priimti sprendimą parduoti automobilį. Gaila, bet reikia džiaugtis, kad bent turiu ką parduoti“, – portalui Žmonės.lt sakė Stano.

Stanislavo Stavickio-Stano retro automobilis „Cadillac“ / Asmeninio albumo nuotr.

Apie tai, kad pardavinėja savo pamiltą retro automobilį, S.Stavickis paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“. Su sekėjais jis pasidalijo ir automobilio nuotraukomis.

„Kažkada tokiu važinėjo Elvis Presley su savo mama.

Visai neseniai šituo važiavo Mindaugas Stasiulis su Justinas Jankevičius, filmuodami savo laidos anonsą. Neaišku, kiek pastarieji du prisidėjo prie vertės pakėlimo, bet istorijos neištrinsi. Kaip ir šio modelio iš istorijos.

Vienas garsiausių ir išskirtiniausių „Cadillac“ modelių. 1955 Fleetwood Sixty Special. Kolekcininkų itin vertinamas beveik šešių metro ilgio garsiausio amerikiečių dizainerio Harley Earl meno kūrinys.

Idealios būklės salonas. Pilna variklio, pakabos ir dar daugybės kitų dalykų restauracija. Istorinius numerius turinti mašina.

Kažkada nusipirkau iš gero žmogaus. Sudėjau daug meilės, energijos ir pinigų, bet dabar turiu atsisveikinti, nes pabaiginėjam namo statybas. Taip. Pačiu geriausiu metu pabaiginėjam statybas!“ – rašė Stano ir nurodė automobilio kainą.

„1955 „Cadillac“ Fleetwood Sixty Special ieško šeimininko turinčio 26 000 eurų“, – skelbė atlikėjas.

Skaitykite daugiau