Stilingoji Victoria Beckham pribloškė: ant bėgimo takelio pasirodė su aukštakulniais

Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
Victoria Beckham / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-11-09 18:55
AA

Dizainerė Victoria Beckham dažnai stebina pasaulį galvas apsunkančiomis nuotraukomis. Pasidalijusi viena tokių buvusi „Spice Girls“ narė sulaukė didžiulio dėmesio. Ant bėgimo takelio su aukštakulniais? Ką ji daro?

Naują drabužių kolekciją su kompanija „Reebok“ kitiems metams ruošianti V. Beckham demonstruoja, kaip derinti jai būdingą eleganciją su sportu.

„Reebok x Victoria Beckham“ drabužių kolekcija turėtų pasirodyti panašiu metu kitą rudenį.

Dažnai su žinomais drabužių ženklais ir dizaineriais jėgas suvienijanti Davido Beckhamo žmona nenustoja stebinusi. Daugumai ji ir sportiniai drabužiai atrodo nesuderinamas dalykas. Bet, palaukite... Victoriai nusipjauti į tai, ką galvoja pasaulis.

Elegantiškos moterys moka sportuoti ir su aukštakulniais.

„Victoria tikrų tikriausia svajoklė, kurią apsėdęs troškimas, padėti visoms moterims tapti geriausia jų pačių versija“, – sako Corinna Werkle, kompanijos „Reebok“ moterų asociacijos viceprezidentė.

Bendradarbiauti su laisvalaikio ir sporto drabužėlius kuriančia kompanija Victoria nusprendė vedama smalsumo ir fantazijos. Įkvepiančiai mados ikonai nieko nėra neįmanomo. Jei iki šiol galvojote, kad neįmanoma pasipuošus suknele kaukšėti bėgimo takeliu – klydote.

Victoria ir Davidas Beckhamai (25 nuotr.)
+19