Stori ir vešlūs plaukai – jūsų svajonė? Lina dalijasi savo patirtimi

Moterys naudoja „Hair Volume“ plaukų priežiūros priemones
Moterys naudoja „Hair Volume“ plaukų priežiūros priemones
Šaltinis: Reklama
2022-03-10 08:25
AA

Lina iš prigimties turi vešlius ir storus plaukus, tačiau nuo dažno plaukų šviesinimo, džiovinimo ir tiesinimo jie suplonėjo, prarado natūralų grožį ir žvilgesį. Po ilgų ieškojimų ji išbandė Hair Volume™ su obuolių ekstraktu. „Esu labai laiminga, Hair Volume naudoju kasdien ir nuoširdžiai jį rekomenduoju visiems.“

„Stori ir vešlūs plaukai – kiekvienos moters svajonė. Iš prigimties turiu vešlius ir storus plaukus, tačiau nuo dažno šviesinimo, džiovinimo ir tiesinimo jie suplonėjo, prarado natūralų grožį ir žvilgesį“, savo patirtimi dalijasi projektų vadovė Lina. 

Įprastų priemonių nepakako

„Išbandžiusi įvairiausias priemones pastebėjau, kad to nebepakanka. Kadangi draugės žino, kad daug dėmesio skiriu plaukams ir jų priežiūros priemonėms, padovanojo skandinavišką kompleksą plaukams su obuolių ekstraktu Hair Volume trijų mėnesių kursui.“

Rezultatas – jau po kelių savaičių

„Jau po kelių savaičių pastebėjau, kad geriant Hair Volume plaukų būklė akivaizdžiai pasikeitė. Vėl džiaugiuosi savo gražiais, storais ir vešliais plaukais. Esu labai laiminga, Hair Volume naudoju kasdien, ir, žinoma, ką išbandžiau, nuoširdžiai rekomenduoju draugėms bei kitiems.“

„Hair Volume“ rekomenduojanti Lina

Stiprybei iš vidaus

Hair Volume tablečių sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis plaukų folikulus. Hair Volume gaminamas iš asiūklių, sorų ekstraktų, aminorūgščių L-cisteino ir L-metionino, vario, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, kuriame randama biologiškai aktyvios medžiagos procianidino B-2.

Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Asiūklių ekstraktas – silicio šaltinis. Aminorūgštis L-cisteinas įeina į plauką sudarančios medžiagos keratino sudėtį. Taip pat svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Maisto papildas.

„Hair Volume“ plaukų priežiūros priemonės

Sveikiems plaukams ir galvos odai

Apdovanojimų pelnęs šampūnas Hair Volume™ SHAMPOO suteikia plaukams švelnumo, žvilgesio bei vešlumo. Jame nėra SLS / SLES sulfatų ir silikono. Šampūnas papildytas natūraliais aliejais, suteikiančiais šilko švelnumo pojūtį, kurį paprastai suteikia silikonas.

Šampūno Hair Volume™ SHAMPOO sudėtyje yra obuolių sidro acto, kuris turi unikalią savybę giliai išvalyti, stimuliuoti galvos odą ir atkurti tinkamą pH pusiausvyrą neišsausindamas plaukų.

„Hair Volume“ plaukų priežiūros priemonės

Minkštiems ir žvilgantiems plaukams

Apdovanojimų pelnęs kondicionierius Hair Volume™ CONDITIONER – natūralus pasirinkimas kartu su Hair Volume™ šampūnu. Sudėtyje yra obuolių, sorų ekstraktų ir aminorūgščių, kurie lengvai atkuria pažeistus plaukus, suteikdami jiems apimties, blizgesio ir švelnumo.

Iškart pamatysite, kokie minkšti ir žvilgantys taps jūsų plaukai. Jie geriau įsisavins veikliąsias medžiagas iš kitų plaukų priežiūros priemonių.

„Hair Volume“ plaukų priežiūros priemonės

Plaukų blizgesiui

Apdovanojimų pelnęs Hair Volume™ SHINE SERUM – jūsų plaukų priežiūros procedūros baigiamasis prisilietimas.

Kvepiantys lašai rūpinasi plaukų sruogomis: atkuria, suteikia blizgesio ir apimties. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, naudokite ant drėgnų plaukų.

Hair Volume™ SHINE SERUM

Plaukų tvirtumui ir puoselėjimui

Naujoji Hair Volume™ atkuriamoji plaukų kaukė skirta jų tvirtumui, drėgnumui ir žvilgesiui sustiprinti.

Kaukės sudėtyje yra obuolių ekstrakto, kokosų aliejaus ir hidrolizuotų ryžių baltymų, kurie padeda atkurti plaukų drėgmės pusiausvyrą ir stiprina sruogas – tai būtina norint turėti sveikus ir gražius plaukus. Galima naudoti visų tipų ir ilgio plaukams. 

„Hair Volume“ plaukų priežiūros priemonės

Plaukų lepinimui ir maitinimui

Hair Volume™ GUMMIES sudėtyje yra biologiškai aktyvių mitybinių medžiagų derinys, maitinantis plaukų folikulus.

Guminukai gaminami iš asiūklių, sorų ekstraktų, biotino, cinko bei obuolių ekstrakto. Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Maisto papildas.

„Hair Volume“ plaukų priežiūros priemonės

Originalių „New Nordic“ HAIR VOLUME™ plaukų priežiūros produktų galite įsigyti:

  • Interneto parduotuvėje www.newnordic.lt 
  • Užsisakyti telefonu (8 37) 22 20 23
  • Vaistinėse
„Hair Volume“ plaukų priežiūros priemonės (16 nuotr.)
+10