Stulbinantys lietuvių pokyčiai: 100 kilogramų numetę išduoda, kaip pasiekti sėkmingų rezultatų

Laidos „Bučiuoju. Rūta“ dalyviai / LNK nuotr.
Laidos „Bučiuoju. Rūta“ dalyviai / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-29 17:42
AA

Nuo Naujųjų tikrai mesiu svorį – kiek jūsų davėte sau tokį pažadą? Tikriausiai dažnas prisipažins kasmet naujus metus sutinkantis su tokiu pasižadėjimu, tačiau neretai pažadai lieka pažadais. Su tuo sutinka ir medikai, mat kas antras lietuvis turėtų susirūpinti savo kūno formomis. Anot jų, kas antras turi antsvorio.

Tačiau sunkiausia – pradėti. Su tuo sutinka ir įspūdingus kūno pokyčius pristatę LNK laidos „Bučiuoju. Rūta“ dalyviai, pasidalinę savo išties įkvepiančiomis istorijomis. Vienas iš jų – savo humoro jausmu visus žavintis Mantas Micevičius. Iš Dzūkijos kilęs vaikinas pasakoja visą gyvenimą turėjęs antsvorio, paauglystėje jam jau buvo nustatytas nutukimas. Tačiau nieko nesinorėjo keisti net ir tada, kai svarstyklės neberodė svorio – taip Mantas pasiekė 186 kilogramų ribą.

„Pirmiausia ateidavo pilvas, tada Mantas“, – laidoje „Bučiuoju. Rūta“ pokštauja vaikinas. Didelis svoris Mantui netrukdė aktyviai gyventi, nors jis pripažįsta ne kartą bandęs laikytis įvairių dietų, kurios jokio poveikio nedarė.

Laidos „Bučiuoju. Rūta“ dalyviai / LNK nuotr.
Laidos „Bučiuoju. Rūta“ dalyviai / LNK nuotr.

Lemtingu jo gyvenime tapo karantinas – likęs tarp keturių sienų Mantas suprato, kad reikia suimti savo gyvenimą į rankas. Ir taip per pusantrų metų Mantas numetė daugiau nei 100 kilogramų ir tapo sunkiai atpažįstamas.

Tarsi kitas žmogus atrodo ir vilnietė Gabija Masionytė. Sunku patikėti, bet mergina taip pat per kelerius metus atsikratė beveik 100 kilogramų.

Mergina sako, kad nuo vaikystės buvo linkusi priaugti svorio, tačiau trūko aktyvumo ir teisingos informacijos, kaip reikia taisyklingai maitintis. Galiausiai užsibrėžusi numesti daugiau nei pusę savo svorio, Gabija sako, kad svarbiausia yra režimas, padedantis išlaikyti discipliną. Laikui bėgant, Gabija priprato prie tokio gyvenimo ritmo ir mitybos plano, kuris tapo jos gyvenimo dalimi – dabar ją atpažinti sunkiai įmanoma.

Laidos „Bučiuoju. Rūta“ dalyviai / LNK nuotr.

Kaip per vieną prisėdimą 7 cepelinus suvalgydavo pasakoja ir dar viena dalyvė – net 140 kilogramų numetusi Ugnė Usevičiūtė. Dabar kitus mesti svorį įkvepianti moteris sako, kad kažkokių stebuklingų patarimų nėra, tačiau išduoda, kas jai padėjo pasiekti tokių įspūdingų rezultatų.

Su tuo sutinka ir šventinėje LNK laidoje dalyvavę ekspertai – jie pasidalijo esminėmis taisyklėmis, kaip pasiekti savų tikslų, išduos, kurie produktai tiesiog privalo dingti nuo stalo.

Laidos „Bučiuoju. Rūta“ dalyviai / LNK nuotr.

Šventinė „Bučiuoju. Rūta“ laida – šį ketvirtadienio vakarą, 20 val. per LNK.