Su Edita Mildažyte sulyginta Karolina Meschino: „Tėvai ir draugai sekundei sumišo“

Edita Mildažytė jaunystėje ir Karolina Meschino / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Žurnalas „Žmonės“ šį lapkritį švenčia 20 metų gimtadienį. Kiekvieną savaitę ant leidinio viršelio – ryškūs pastarųjų dešimtmečių herojai. Praėjusią savaitę numerį papuošė laidų vedėja, žurnalistė Edita Mildažytė. Tiesa, akyli gerbėjai netruko įžvelgti Editos jaunystės nuotraukose jųdviejų panašumo su influencere Karolina Meschino.

Vos praėjusią savaitę pasirodžius žurnalo „Žmonės“ viršeliui su Edita Mildažyte, internetas ėmė linksmai ūžti, kad ji buvo panaši į socialinių tinklų žvaigždę K.Meschino.

E.Mildažytė, kaip ir visi šio mėnesio leidinio herojai, buvo pakviesta į susitikimą su savimi iš praeities. Viršelį papuošė dvi jos nuotraukos, iš kurių vienoje ji ir priminė K.Meschino.

Tą pastebėjo laidų vedėja Renata Šakalytė-Jekovleva, tūkstančiai Karolinos sekėjų instagrame ir net Karolinos tėvai, sutikę, jog dukra turi panašumų į Editą jaunystėje.

Žmonės.lt pasiteiravus Karolinos, ką ji galvoja apie tokį sugretinimą, ši prisipažino akimirką net pati sutrikusi. 

„Man palyginimas buvo be galo mielas, nes labai žaviuosi Edita kaip moterimi. Tikrai ir tėvai, ir draugai sekundei sumišo pamatę šį viršelį, net aš iš pirmo žvilgsnio šiek tiek pasimečiau“, – juokėsi K.Meschino.

Edita Mildažytė / Tomo Kaunecko nuotrauka ir montažas

Socialinių tinklų undinėlė Karolina savo asmeninėje paskyroje, kur ją seka daugiau, nei 300 tūkstančių žmonių, net surengė trumputę apklausą apie tai, ką mano gerbėjai. 88 procentai jaunos moters sekėjų sutiko, jog jos su Edita turi panašumų.

Pati E.Mildažytė žurnale atsakė į klausimą, kodėl jos nėra nei feisbuke, nei instagrame. Anot patyrusios žurnalistės ir laidų kūrėjos, socialiniai tinklai jai – paralelinis pasaulis.

„Man šimtą kartų įdomiau bendrauti su varginga kaimo moterimi ar išties garsia, daug nuveikusia mokslininke.“

Edita Mildažytė jaunystėje ir Karolina Meschino (9 nuotr.)
+3

Viena iš nedaugelio televizijos laidų vedėjų, dešimtmečius išsilaikiusi eteryje, neslėpė, kad jai taip ilgai būti dėmesio centre pavyko dėl kruopštaus ir nuolatinio darbo.

„Labai svarbu pereiti į klasikos kategoriją. O tai įvyksta tik maždaug po dešimties–penkiolikos metų darbo eteryje. Yra daug jaunų žmonių, kurie sėkmingai debiutuoja televizijoje, bet paskui arba perdega, arba perspaudžia, arba padaro keletą kvailysčių ir po jų nesugeba atsistoti, arba nusipigina... Ir jų šlovė trunka vos penkiolika minučių. Visur reikia nuoseklaus alinančio darbo, sąžiningumo, išradingumo, talento ir sėkmės bangos, kuri tave pakelia ir nuneša reikiama kryptimi. Pirmas kalnas yra pats sunkiausias. Kai užlipi ant jo, ima atrodyti: esu tik aš ir Beethovenas... Užtat nusileidimas būna labai skausmingas. Tada lipi į antrą kalną, trečią, ketvirtą... Pamažu imi suprasti, kad visas gyvenimas yra kalnai ir pakalnės. Tad kuo geriau per gyvenimą įkrovei savo baterijas, tuo lėtesnis tavo regresas senatvės link“, – interviu žurnale „Žmonės“ kalbėjo Edita.

O ką manote jūs? Išsakykite savo nuomonę apklausoje!

Skaitykite daugiau