Su garsiausiu ir turtingiausiu pasaulio magu Davidu Copperfieldu susipažinęs Mantas Wizard šlovės jam nepavydi

Mantas Wizard / Zoologijos sodo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Garsiausias Lietuvos iliuzionistas Mantas Wizard ką tik grįžo iš įspūdingos kelionės į pramogų rojumi vadinamą Las Vegasą. Ten Mantas važiavo specialiai tam, kad patektų į prestižinę magijos mokyklą „World Magic School”, į kurią kasmet suvažiuoja viso pasaulio iliuzionistai, norintys pasimokyti iš Las Vegase milijonus dolerių kainuojančius pasirodymus rengiančių šou verslo ryklių.

Čia priimami viso labo dešimt mokinių iš tūkstančių norinčių. Studentai privalo patys apmokėti kelionės ir pragyvenimo išlaidas bei susimokėti studijų mokestį, kuris už siekia kone pusantro tūkstančio dolerių už viso labo tris dienas mokslų.

Mantas Wizard džiaugėsi pažintimi su Davidu Copperfieldu / Asmeninio albumo nuotr.

„Prisipažinsiu, prieš dvidešimt metų savo karjeros pradžioje nebūčiau pagalvojęs, kad turėsiu galimybę pats pasirodyti Las Vegase šimtams žiūrovų, kad galėsiu mokytis iš pasaulio geriausių ir asmeniškai susipažinti su turtingiausiu pasaulio iliuzionistu Davidu Copperfieldu”, - šį pirmadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...” pasakos Mantas.

„Daugeliui vis dar atrodo, kad iliuzionistai vos suduria galą su galu, gyvena kokiame namelyje ant ratų ir koncertuoja su purvinu suplyšusiu fraku. Tačiau apsilankius Las Vegase pamatai visai kitokį vaizdą: milijonus dolerių kainuojantys šou, prabanga, apsauga, aplink iliuzionistus besisukiojančios garsios manekenės ir minios aikčiojančių gerbėjų”, - tokį vaizdą apie iliuzionisto darbą Amerikoje piešia Mantas Wizard.

Tiesa, lietuvis neslepia pamatęs ir kitą amerikietiško šou verslo pusę - tai juodas darbas, milžiniška atsakomybė ir nuolatinė prievolė atrodyti linksmam, visuomet gerai nusiteikusiam ir besišypsančiam. Netgi tada kai asmeniniame gyvenime vyksta dramatiškos istorijos.

Mantui prieš penkerius metus pačiam atsivėrė galimybė pasirodyti Las Vegase, tuomet jo magijos šou stebėjo per penkis šimtus žiūrovų. Tačiau paklaustas, ar Amerika jam yra svajonių šalis, kurioje jis norėtų išgarsėti kaip iliuzionistas, Mantas sako, kad jam mieliau dirbti Lietuvoje.

„Las Vegase yra beprotiška konkurencija, didžiulis tempas ir atsakomybė. Tam, kad galėtum koncertuoti toje pramogų Mekoje, turėtum atsisakyti normalaus gyvenimo – susitikimų su draugais, antrosios pusės, galimybės matytis su šeima kada tik nori, galimybės ilsėtis kada užsigeidi ar šovus į galvą išvažiuoti pakeliauti”, - sakė Mantas Wizard.

Skaitykite daugiau