Jennifer Lawrence išsiskyrė su Chrisu Martinu ir grįžo pas buvusį mylimąjį Nicholą Houltą

Chrisas Martinas, Jennifer Lawrence ir Nicholas Houltas / „Scanpix“ nuotr.
Chrisas Martinas, Jennifer Lawrence ir Nicholas Houltas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-07-01 17:03
AA

„Bado žaidynių“ žvaigždės Jennifer Lawrence (24 m.) asmeniniame gyvenime papūtė permainų vėjai – ji nutraukė santykius su grupės „Coldplay“ lyderiu Chrisu Martinu (38 m.) ir vis daugiau laiko leidžia buvusio mylimojo Nicholo Houlto (25 m.) draugijoje.

Jennifer Lawrence su gerokai už save vyresniu Chrisu Martinu susitikinėti pradėjo prieš metus, netrukus po to, kai išsiskyrė su savo ilgamečiu mylimuoju taip pat aktoriumi Nicholu Houltu. Praėjusių metų pabaigoje Jennifer Lawrence ir Chrisas Martinas trumpam buvo išsiskyrę, bet gruodį susitaikė.

Kaip praneša „Us Weekly“, Jennifer Lawrence ir Chriso Martino santykiai nesusiklostė ir galiausiai jiedu nusprendė sukti skirtingais keliais.

„Jen be perstojo dirbo ir jiedu praktiškai niekada nesimatė“, – Jennifer Lawrence ir Chriso Martino skyrybų priežastį įvardijo vienas šaltinis, pridūręs, kad jų romanas tiesiog išsisėmė.

Jennifer Lawrence ir Nicholas Houltas / „Twitter“ nuotr.

Po skyrybų su garsiu muzikantu, aktorė pradėjo vis daugiau laiko leisti su savo buvusiu mylimuoju. „Jiedu puikiai sutaria. Ir jų šeimos išliko artimos“, – sakė šaltinis. 

Jennifer Lawrence ir Nicholas Houltas susitikinėti pradėjo 2011-aisiais, tačiau jų santykiams sėkmingai klostytis trukdė abiejų karjeros: dėl ypač įtempto darbų grafiko porelė itin retai matydavosi, būdavo priversti laiką leisti skirtinguose žemynuose, tad anksčiau jau du kartus buvo išsiskyrę. Tačiau akivaizdu, kad jausmai niekur nedingo, ir gal trečias kartas bandyti lipdyti santykius bus sėkmingesnis?

Jennifer Lawrence ir Nicholas Houltas / „Twitter“ nuotr.