Su V.Bareikiu susižadėjusi I.Stonkuvienė: piršlybos – netikėtos, nors joms ruoštasi 4 mėnesius

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Luko Balandžio ir socialinių tinklų nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Luko Balandžio ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-04-30 14:46
AA

Penktadienį po daugiau nei dviejų metų draugystės susižadėjo dainininkas Vidas Bareikis ir socialinių iniciatyvų kūrėja, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė. Sujaudinta moteris tą vakarą daugiau apie piršlybas papasakoti nepajėgė, tačiau įspūdžiais pasidalijo šeštadienį.

Vidas Bareikis Indrės Stonkuvienės rankos paprašė penktadienį Palangoje, o šia žinia jie trumpai pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Šeštadienį savo „Instagram“ paskyroje moteris papasakojo apie ypatingą sužadėtuvių vakarą.

„Žodžiais neina apsakyt mano būsenos, iš laimės neišsituriu savame kūne. Šypsena ir nuotaikytė max. Tai, kas įvyko vakar, papuola į mūsų gražią istoriją. Šis „projektas“ vyko (aišku, kuo puikiausiai slepiant visas detales) 4 mėnesius. Žiedo kūryba, jo užsakymas ir ta vieta, kurioje tai įvyks.

Banalu, bet tiesa: svajok, nes svajonės pildosi, tikrai tinka ir šiai akimirkai. Mūsų meilės vietoje, taip tikrai, taip nuoširdžiai ir man nieko nenujaučiant, tai įvyko. Istorija pasipiršimo verta atskiro posto ir progos. Bet man užsileidus Šiškausko dainą ir šokant su šluota ir ant supynių jokio įtarimo tikrai nebuvo, kad visai netrukus iš sugyventinės statuso virsiu sužadėtine.

Na, bet jei ir po mano šokių skambant Šiškauskui Vidas neatsipiršo, reiškias viskas tikrai tikra. Be jokių pompastikų, filmavimų, tik mes ir mūsų meilė. Tikėta, įvyko stebuklingai netikėtai Vido dėka. Tu esi pats geriausias pasipiršėjas. Myliu ir lai gyvenam“, – įspūdžiais dalijosi moteris.

Žmonės.lt primena, kad žinia apie sužadėtuves Vidas Bareikis ir Indrė Stonkuvienė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Vienu klausimu mažiau. Tai tiek tų žinių. Esu dar meilės lengvam šoke. Myliu Vidai Tave. Woooow“, – rašė laiminga moteris. 

Šią žinią ji patvirtino ir 15min portalui.

„Kol kas noriu viską pasilikti sau, nes esu laimės šoke ir buvime. Visas detales, kas ir kaip buvo, papasakosiu prie progos. O dabar yra labai aiški esmė. Ant emocijos labai sunku kažką papasakoti“, – sakė I.Stonkuvienė.