Su V.Siegel poruotas milijonierius I.Jomantas – apie jų romaną ir savo vaidmenį Suodaičių dramoje

Ignas Jomantas, Viktorija Siegel / Socialinių tinklų nuotr.
Ignas Jomantas, Viktorija Siegel / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-30 09:35
AA

Nuomonės formuotojos, verslininkės Viktorijos Siegel ir jos vyro Lauryno Suodaičio šeimos drama tęsiasi jau du mėnesius ir vis dar nepraranda aktualumo – įvairiausių versijų, pikantiškų detalių ir netikėtų posūkių joje netrūksta. Vis tik egzistuoja dar viena versija – sklandė kalbos, kad į poros dramą įsivėlęs trečias asmuo, Klaipėdos milijonierius Ignas Jomantas. Verslininkas pagaliau ryžosi papasakoti savo istoriją ir atskleidė, kiek tiesos yra šiuose ganduose.

Delfi TV laidoje „Kasdienybės herojai“ verslininkas Ignas Jomantas, nors ilgai dvejojo, ryžosi atvirai papasakoti apie savo ir Viktorijos Siegel ryšį. Jis užsimezgė seniai, gerokai iki nuomonės formuotojos santykių su verslininku Danieliumi Bunkumi. Tiek Ignas, tiek Viktorija kilę iš Klaipėdos ir nemažai laiko praleidę bendroje draugų kompanijoje. Būtent gimtinėje jiedu susipažino ir ėmė bendrauti.

„Graži, gudri moteris, susuko man galvą, neneigsiu. Turi ji sugebėjimą užburti, tą gražų, aštrų žvilgsnį, charizmą, pasitiki savimi“, – apie gimusią simpatiją pasakojo I.Jomantas.

Ignas Jomantas / Socialinių tinklų nuotr.

Jis pridūrė puikiai suprantantis, kad V.Siegel juo susižavėjo dėl sėkmingo verslininko etiketės ir materialinės gerovės: „Faktas, kad jai tie dalykai buvo prioritetas. Man nereikėjo jos siekti.“

Vis tik tuomet buvo kliūčių – Ignas buvo vedęs ir Viktorija jo žmoną pažinojo. Nors verslininko santykiai su sutuoktine jau buvo atšalę, romanas įtakos skyryboms vis vien turėjo.

„Ji sužinojo ir nebuvo patenkinta. Sąžinė šiek tiek graužė, nes vis tiek skaudini kitą žmogų. Dabar, sakyčiau, net labiau graužia. Jeigu sugrįžčiau į tą situaciją su šiandienos mąstymu, nekartočiau tokio dalyko“, – Delfi TV laidoje atviravo verslininkas.

Vis tik Ignas Jomantas tvirtino – nors Viktorija ir patraukė jo dėmesį, jos įsimylėjęs nebuvo.

„Manau, kad susukti galvą, kaip susuko Bunkui ar Suodaičiui, yra paprasta, bet pametęs galvos, įsimylėjęs nebuvau. Gyvenau sau ir su ja leidau tik savo laisvalaikį. Ji nebuvo man prioritetas, kad viską mesčiau ir lėkčiau paskui ją, dovanočiau namus, mašinas, rankinukus. Net rankinuko jai nesu padovanojęs, nors viską mokėdavau“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ kalbėjo I.Jomantas.

Jis pripažino, kad tai jis supažindino V.Siegel su verslininku D.Bunkumi.

„Danielius man rodo, kokia graži, faina mergina iš Klaipėdos. Žiūriu – Viktorija. Pasakiau, kad jei nori, galiu supažindinti. Kažkaip jau buvau nusprendęs, kad reikia santykius su Viktorija baigti, – pasakojo I.Jomantas, nuo D.Bunkaus neslėpęs, kad V.Siegel buvo jo meilužė. – Jį įspėjau, kad būtų protingas, nes ji, kaip ir visos moterys, yra gudri – sukta. Ji visada norėjo iškilti, tapti žinomesnė, eiti prie turtingesnių. Danielius jai buvo tobulas tramplinas.“

Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel / Renginio organizatorių nuotr.

Ignas Jomantas prabilo ir apie savo vaidmenį V.Siegel ir L.Suodaičio šeimos dramoje. Jie visi prieš kelis mėnesius buvo susitikę bendro draugo gimtadienyje, kur Ignas pabendravo su Viktorija ir susipažino su Laurynu.

„Dabar ji tikrai daug brandesnė, įdomesnė moteris, – Delfi TV tikino jis ir prabilo apie vakarėlio nuotraukas, kurios pasklido internete. – Gimė istorija, kad tame gimtadienyje mes vėl su Siegel ėmėme bendrauti. Tikrai galiu viešai paneigti – aš su ja nesu kartu, tikrai nebendrauju ir greičiausiai nebūčiau. Prieš tai paminėjau, kad prieš penkis-septynis metus ir man tas viešumos buvo įdomus, bet man norisi gyventi, ilsėtis. Viktorija labai viešas asmuo. Aš nereklamuoju kremų ir šampūnų, man to nereikia“.

Laurynas Suodaitis, Viktorija Siegel-Suodaitė / Asmeninio albumo nuotr.