Kol V.Siegel užsienyje, L.Suodaitis vėl kreipėsi į Vaikų teises: „Baigsis tokie variantai“

Laurynas Suodaitis / Luko Balandžio ir soc.tinklo nuotr.
Laurynas Suodaitis / Luko Balandžio ir soc.tinklo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-24 16:44
AA

Besitęsiant šeimos konfliktui nuomonės formuotoja, verslininkė Viktorija Siegel darbo reikalais išvyko į Valensiją, tačiau jos produktyvų laiką svetur sujaukė netikėtai pablogėjusi sveikata – ji rimtai apsinuodijo. Ši kelionė nepatogumų sukėlė ne tik Viktorijai, bet ir jos sutuoktiniui Laurynui Suodaičiui – šis teigia nebegalintis pasimatyti su sūnumi, tad vėl kreipėsi į Vaiko teises.

Apie šeimos dramą kelias dienas nekalbėjęs Laurynas Suodaitis trečiadienį kreipėsi į instragramo sekėjus ir papasakojo apie dabartinę situaciją.

„Pirmadienį susižinojom, kad išvyksta ponia į užsienį. Tiksliau, sužinojom, kaip ir visi, per instagramą. Uždavėm klausimą, kaip dabar bus su vaiku, tai atrašė, kad vaikas neva su močiute ir su auklėm, kurių, kaip sakė, man labai reikėjo. Paklausėm, kada žada grįžti – jokio atsakymo, tai taip ir gyvenam.

Buvom susitarę dėl šios lyg savaitės grafiko. Šiandien, kaip tyčia, Laurynukui aštuoni mėnesiai, tai mums buvo popietė suplanuota ir spėkit: devintą ryto gaunu laišką, kad naktį sukilusi temperatūra.

Tiek advokatai porino apie kažkokį ryšį, kurio negalima nutraukti, jeigu tėvas daugiau nei dvi valandas vaiką pasiims ir aišku, matyt, nepagalvota buvo, kad įstatymiškai vaikas turi du tėvus – tėvą arba motiną ir pas gydytojus gali vežti tik tėvas arba motina, tai šiandien užklausėm, kaip sveikata, tai nuo 9 ryto jokio atsakymo nėra. Tai pasikalbėjau šiandien su Vaikų teisių specialistais, kaip jie vertina, kad vėl nebūtų „mamiškai pasišnekėjom“. Jie vertina labai konstruktyviai ir griežtai tokius dalykus, tai rekomendavo parašyti apie situaciją. Pagelbės man ignoravimo metu vėl išsiaiškint, kaip jaučiasi mano sūnus – tikriausiai apsilankys svečiuose.

Anos pusės teisininkai kalba, kad reikia vaiko interesus užtikrinti, bet kai paskutinį kartą tikrinau, tai „tėvui nervus tampyti“ neradau tokio punkto. Bet nieko, mes jau finišo tiesiojoje iki teismo, tad jau tikriausiai baigsis čia tokie variantai. Kažkaip galvoju, kad gyvenimas ištiesina ir atlygina už visus tokius dalykus, kai mažas sutvėrimas yra vartojamas kažkur paveikti kitus žmones. Susitikimas, aišku, neįvyks, lauksim penktadienio“, – nusivylimu dalijosi L.Suodaitis.

Jis pridūrė, kad nors pasiskundžia instagrame, viską galiausiai spręs teisinėmis priemonėmis. „Labai gerai, kad medžiagų pasirenkam, bet galvoju, kad įvaizdis, kurį bandoma sudaryti, turėtų žmonėms pasidaryti aiškesnis. Tokius dalykus reikia vaišinti, nes tokio elgesiu nei viena normali mama, nei vienas normalus tėtis, mano galva, nesupras“

Anot Lauryno, jo atvejis – gera pamoka, kad reikia atidžiai rinktis žmones, su kuriais bus priimami svarbūs gyvenimo sprendimai.

Žmonės.lt primena, kad Valensijoje viešinti Viktorija Siegel buvo susiplanavusi susitikti su ne vienu svarbiu žmogumi, tačiau jos planus pakoregavo netikėtai pablogėjusi sveikata. Savo sekėjams instagrame moteris pasakojo, jog greičiausiai apsinuodijo maistu.

Šia patirtimi Viktorija sutiko pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt.

„Atrodo, tuoj apalpsiu, tikrai apsinuodijau, net kaulus laužo, o dar tik įpusėjo darbo diena“, – rašė V.Siegel socialiniuose tinkluose.

Viktorija Siegel tikino, jog ją pykina net nuo vandens, kolegės nuskubėjo nupirkti vaistų, kuriuos rekomendavo pažįstami.

„Įvairiausių vaistukų nupirko kolegės, elektrolitų, maistas į lovą. Tikiuosi, labai greitai atsigausiu, nes atvažiavau nesismaginti“, – sakė ji.

Galiausiai vieną susitikimą Viktorijai teko atšaukti, nes jos sveikata neleido nė pajudėti.

„Jei būnu apsinuodijusi, man jėgų – lygiai nulis“, – liūdesio kupinomis akimis kalbėjo V.Siegel.

Vis dėlto sveikatai dar labiau pablogėjus, moteris iškvietė greitąją pagalbą.

„Kas minutę situacija prastėjo, vaistai nė kiek nesuveikia. Iškvietėm greitąją. Susišnekėti gaunasi tik per vertimo programėlę, nes greitosios pagalbos darbuotojas net angliškai nešneka, nieko nesupranta. Tikiuosi, pastatys ligoninėje lašelinę ir bent kažkiek pagerės“, – dalijosi Viktorija.

Viktorija Siegel / Instagram nuotr.

Po kurio laiko verslininkė rašė, jog atrodė, kad lašelinės pagerino situaciją, tačiau naktį sveikata vėl sušlubavo:

„Naktį prasidėjo pats linksmumas, vėmimas kas 10-15 min., kuris tęsiasi iki dabar... Kraują paėmė, nieko nerado, nesuprantu, kas man gali būti...“

Viktorijai Siegel statė lašelinę / Instagram nuotr.
Viktorija Siegel / Instagram nuotr.