Suomiai bandys pakartoti grupės „Lordi“ sėkmę: į „Euroviziją“ siunčia sunkiosios muzikos atstovus

„Blind Channel“ / Mikka Varila nuotr.
„Blind Channel“ / Mikka Varila nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-02-21 16:39
AA

Sunkiosios muzikos grupė „Blind Channel“ šiais metais atstovaus Suomijai Roterdame, šeštadienio vakarą pranešė portalas „Eurovision TV“.

Grupė „Blind Channel“ laimėjo nacionalinę atranką Suomijoje ir kartu su kitais 40 dalyvių varžysis dėl geriausios dainos Europoje titulo Nyderlanduose. 

Dainą „Dark Side“ „Eurovizijoje“ atliksiantys „Blind Channel“ nariai patys savo muziką apibūdina kaip „laukinį popsą“, grupė susideda iš šešių narių: Joelio Hokka, Niko Vilhelmo, Olli Matelos, Tommi Lalli ir Aleksi Kaunisvesi.

Dažnai „Blind Channel“ lyginami su populiariaisiais britais „Bring Me The Horizon“ ir yra užsitarnavę puikų vardą Suomijos pogrindžio muzikos scenoje. Patys jie mano, kad pagaliau atėjo metas pasauliui išgirsti jų balsą.

„Nekantraujame, kol tūkstančiams žmonių parodysime, kas yra tamsioji pusė! Po laimėjimo mes vieną naktį pasiautėsime, tačiau jau pirmadienį sugrįžime prie repeticijų, kadangi Europai norime dovanoti geriausią šou“, – „Eurovision TV“ šeštadienį sakė suomiai.

Įvertinkite suomių kūrinį:

Tai toli gražu ne pirmas kartas, kai Suomija į dainų konkursą siunčia sunkiosios muzikos atstovus. „Eurovizijoje“ dalyvaujanti nuo 1961-ųjų šalis jau gali didžiuotis grupe „Lordi“, 2006-aisiais nugalėjusia konkurse su daina „Hard Rock Hallelujah“, bei 2008-ųjų grupės „Terabetoni“ pasirodymu.