Supermodelio Kate Moss sesuo Lottie Moss pirmą kartą papuošė mados žurnalo viršelį

Lottie Moss / „L’Officiel“/Bryan Adams nuotr.
Lottie Moss / „L’Officiel“/Bryan Adams nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-28 18:02
AA

Supermodelio Kate Moss (42 m.) pėdomis sekanti jos jaunesnioji sesuo Lottie Moss (18 m.) džiaugiasi pirmuoju mados leidinio viršeliu – jos nuotrauka papuošė Nyderlanduose leidžiamo žurnalo „L’Officiel“ viršelį.

„Dior“, „Gucci“ ir „Prada“ drabužiais vilkinti 18-metė papuošė net tris skirtingus „L’Officiel“ kovo numerio viršelius, kuriuose ją įamžino ne kas kitas, o dainininkas ir talentingas fotografas Bryanas Adamsas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Supermodelio Kate Moss sesuo Lottie seka jos pėdomis – paauglė tapo „Calvin Klein“ veidu

„Aš esu kas esu ir darau tai, ką noriu, ar tai būtų modelio darbas, ar bet kas kitas. Mano sesers sėkmė neturi reikšmės mano pačios pasirinkimams. Visiškai nejaučiu dėl to spaudimo. Dabar atėjo mano eilė papasakoti savo pačios istoriją“, – užtikrintai žurnalui sakė jaunoji Moss.

Kate Moss su seserimi Lottie Moss / AOP nuotr.

Lottie Moss modelio karjerą pradėjo sulaukusi 16-os metų – nors perspektyvia mergina modelių agentūros domėjosi ir anksčiau, jos motina nenorėjo pernelyg anksti išleisti paauglės į mados pasaulį.

Net 24-eriais metais už Kate Moss jaunesnė Lottie yra Kate tėvo Peterio dukra iš antrosios jo santuokos. Nepaisant didelio amžiaus skirtumo, seserys yra labai artimos.

Kate Moss sesuo Lottie pirmą kartą papuošė mados žurnalo viršelį (6 nuotr.)