Supermodelis Natalija Vodianova garsias koleges paragino bėgti Maskvoje, tarp jų – ir Naomi Campbell

Izabel Goulart, Natalija Vodianova, Naomi Campbell po bėgimo Maskvoje / Vida Press nuotr.
Izabel Goulart, Natalija Vodianova, Naomi Campbell po bėgimo Maskvoje / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-28 16:39
AA

Garsaus modelio ir filantropės Natalijos Vodianovos (35) vizitai į Rusiją visada tampa didelės reikšmės įvykiu. Užsienyje gyvenanti ir dirbanti moteris šį kartą palaikė bėgimą „Bėgančios širdys“ Maskvoje, kurį organizavo jos įkurtas labdaros fondas „Naked Heart“.

Su tūkstančiais maskviečių 4,2 kilometro atkarpą bėgo Natalijos Vodianovos kolegės – pasaulinio garso modeliai Naomi Campbell, Izabel Goulart.

Natalija stengiasi į savo labdaringą veiklą įtraukti kuo daugiau žinomų žmonių. Modeliui jų netrūksta, juolab, kad pirmoji jos santuoka buvo su su aristokratu Justinu Portmanu. Pora susilaukė trijų vaikų.

Ketvirtos atžalos Natalija Vodianova susilaukė su koncerno LVMH valdybos pirmininko Bernardo Arnault sūnumi bei prekės ženklo „Berluti“ generaliniu direktoriumi Antoine Arnaault.

Įtakingą ir turtingą prancūzą prieš bėgimą Maskvoje Natalija Vodianova buvo nusivežusi į savo gimtąjį miestą Nižnij Novgorodą, kad artimiau susipažintų su jos giminėmis, svarbiausia – mama ir seserimi. Pora kartu – šešeri metai, o per tą laiką jos mylimasis nė karto nesilankė supermodelio gimtinėje.

Natalija Vodianova mylimąjį Antoine'ą Arnault atsivežė į savo gimtinę Rusijoje / Instagram nuotr.

Natalija su mylimuoju į gimtinę atskrido privačiu lėktuvu porai dienų. Kartu – ir du vaikai, kiti liko su aukle poros namuose Paryžiuje.

Natalijos Vodianovos surengto labdaringo bėgimo akimirkos (8 nuotr.)
+2