Suplanuotas seksas? Geresnis, nei tikėjotės!

Pora miegamajame. / Scanpix/Panthermedia nuotr.
Pora miegamajame. / Scanpix/Panthermedia nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-09-13 21:25
AA

Tik kino filmuose spontaniškos meilės scenos ant virtuvės stalo ar lifte atrodo jaudinančios. Tikrame gyvenime vargu ar pavyktų patirti didžiulį malonumą ant kieto stalo, o ne minkštoje lovoje. O atsiduoti aistrai kažin ar lengva, kai reikia įsitempus klausytis, ar neprabudo kūdikis arba į duris nesibeldžia anksčiau iš mokyklos sugrįžę vaikai.

Net ir naktį, žinant, kad niekas nesutrukdys, dažnai po sunkios dienos daug labiau norisi išsimiegoti, nei pasinerti į erotinius žaidimus. Tai kada gi mylėtis? Juk neretai būtent darbai, rutina ir užgesina aistras.

Tačiau tereikia atsisakyti romantiškų filmų peršamos iliuzijos, kad seksas turi būti spontaniškas, ir ne viskas atrodo taip beviltiška.

Meilės nakties planavimas gali būti romantiška preliudija į nuostabius potyrius, nuspalvinta nekantriu laukimu.

1. Suplanuokite laiką ir vietą. Tai svarbiausia. Galbūt savaitgalį vaikus išvežkite seneliams, o gal išvykite patys į kokią nors jums svarbią ar patinkančią vietą. Svarbu, kad žinotumėte, jog jums niekas netrukdys ir neturėsite pačio smagumo įkarštyje skubėti atidaryti buto durų, nes jus netikėtai nutarė aplankyti tėvai.

Beje, planuodamos nepamirškite ir savo mėnesinių kalendoriaus. Jei esate natūralumo šalininkė, nenorite naudoti kontraceptikų, tai gali būti geras metodas išvengti nėštumo ar jį planuoti.

2. Išjunkite telefonus. Nors ir nelaukiate skambučių, tačiau dėl visa ko vis tiek išjunkite telefonų garsą. Galite prieš tai paskambinti visiems, kieno skambučių tikitės.

Juk nieko nėra nemalonesnio, kaip išgirsti melodiją, pranešančią, kad skambina mama ar vaikas. Jei neatsiliepsite, jaudinsitės, kad kažkas atsitiko, bet atsiliepusi greičiausiai išgirsite kokį nors banalų klausimą. Abiem atvejais – malonumas kiek sugadintas.

3. Pasirūpinkite patogia aplinka. Šiltas kambarys, maloni patalynė, galbūt žvakių šviesa ar smilkalai... Susikurkite aplinką, kurioje jaučiatės ir atsipalaiduojate geriausiai.

4. Nusipirkite naujus apatinius. Viena yra pirkti nukainotus, seksualius drabužėlius, kurių kada nors prireiks, ir visai kas kita – vaikščioti po parduotuves renkantis ką nors gundančio šiam vakarui. Taip pamažu nusiteiksite erotiniam nuotykiui, pasijausite panašiai, tarsi ruoštumėtės į pasimatymą.

5. Pasiruoškite užkandžių. Seksas ir maistas – kūniški malonumai. Todėl suplanuokite abu. Galbūt norėsite pasimėgauti taure šampano ir vaisiais? O gal užsisakysite picą? Tegul šaldytuvas nebūna tuščias.

Beje, šią misiją – pasirūpinti maistu vakarui, galite patikėti savo vyrui. Jums apatinių parduotuvė, jam – gurmaniškų užkandžių krautuvėlė. Tegul ir jis ima laukti judviejų pasimatymo.

6. Pailsėkite. Nieko nėra blogiau, nei persistengti ruošiantis. Todėl, jei esate pavargusi, verčiau pagulėkite, paskaitykite knygą ir pasilepinkite vonios malonumais.

7. Paverskite tai ritualu. Kodėl gi nepavertus intymaus gyvenimo maloniu ritualu? Juk nebūtina būti priklausomiems nuo atsitiktinumų. Kartais yra puiki proga, tačiau nuotaika ne ta, esame pavargę. Tačiau jei planuodami daugybę gyvenimiškų reikalų nepamiršime ir laiko tik vienas kitam, tikėtina, kad šeiminis gyvenimas nebus nuobodus.