Susituokė aktorius Arnoldas Eisimantas ir šokėja Ieva Konopliovaitė: meilę prisiekė Nidoje

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / E.Blaževič nuotr.
Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / E.Blaževič nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-23 15:52
AA

Televizijos suvesti aktorius Arnoldas Eisimantas (37) ir šokėja Ieva Konopliovaitė (30) savo meilę nutarė įteisinti oficialiai. Praėjus dvejiems metams nuo pažinties, jiedu iškėlė vestuves.

Ievos Konopliovaitės ir Arnoldo Eisimanto vestuvės įvyko rugpjūčio 23-iosios, antradienio, popietę Nidoje.

Kaip buvo nurodyta Neringos savivaldybės puslapyje, poros santuoka įregistruota ne civilinės metrikacijos skyriuje, o jaunavedžių pasirinktoje vietoje.

Mylimuosius vestuvių proga pasveikino ir radijo stoties M-1, kurioje Arnoldas veda laidą „Čia mano radijas“, komanda.

„Laisvų M-1 vyrų gretos mažėja! Linkime meilės“, – feisbuke pasidaliję šventės nuotrauka rašė jie.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė kaip šokių partneriai dalyvavo 2020-ųjų televizijos projekte „Šok su žvaigžde“, kuriame stebino nešabloniškais, jautriais ir kūrybiškais pasirodymais. Taip susikūrė Ievos ir Arnoldo pora ant parketo.

Žiūrovai netruko pradėti spėlioti, ar ši pora kartu – tik ant parketo, nes jų pasirodymai atrodė pripildyti tikros emocijos, įelektrinti.

Tiesa, tuomet konkretaus atsakymo į šį klausimą jiedu nepateikė. Visgi ne vienas pastebėjo, kad projektui pasibaigus ryšys nenutrūko, bet priešingai – A.Eisimantas ir I.Konopliovaitė internete ėmė dalintis bendromis nuotraukomis, kartu vaikščioti į renginius.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / D.Umbraso/ LRT nuotr.

Nors „Šok su žvaigžde“ nugalėtojų statulėlę tąkart į viršų kėlė kita pora, Arnoldas teigia, kad projekte laimėjo daug daugiau, nei galėjo tikėtis.
Faktą apie tai, kad pasibaigus šokių šou judviejų bendras šokis nesibaigė, Žmonės.lt patvirtino pats A.Eisimantas.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / Jurgos Urbonaitės nuotr.

„Dalyvavimas šiame projekte buvo vienas beprotiškiausių mano sprendimų. Mėgstu iššūkius. Mėgstu sujudinti užsistovėjusius vandenis – ir kaip aktorius, ir kaip žmogus. Tuo metu man jų reikėjo visomis prasmėmis. Tai buvo fantastiškas projektas. Nuostabi platforma kūrybai, tad nėriau visu pajėgumu.

Leidome upei tekėti savo vaga. Supratome, kad mums pakeliui.

Vienas tikrai nebūčiau tiek daug nužygiavęs. Su Ieva tapome kaip vienas kumštis. Kai išgyveni tokį išbandymą, pamatai daug žmogaus savybių. Tenka apsinuoginti vienam prieš kitą emociškai, nes projekto kelias ilgas, prasidedantis dar likus keliems mėnesiams iki tiesioginių eterių.

Tie išbandymai turbūt mus ir suartino. O toliau leidome upei tekėti savo vaga. Supratome, kad mums pakeliui. Tiek galiu pasakyti, o visą kitą pasiliksime tik sau“, – Žmonės.lt šypsodamasis sakė jis.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Aktorius 15min patikino, kad Ieva yra žmogus, su kuriuo leisdamas laiką jis jaučiasi laimingas. Tačiau taip pat pridūrė, kad pernelyg atvirauti apie santykius nėra linkęs, nes tai – itin asmeniška.

„Savo šokiais, kuriuos sukūrėme puikiame šokių TV projekte „Šok su žvaigžde“, dalinomės su visais žiūrovais. O gražiausią šokį mudu su Ieva dar tik pradėjome kurti ir, tikiuosi, tam šokiui pabaigos nebus. Jį norime pasilikti tik sau. Ne žiūrovams, ne komisijai ar komentatoriams, o sau“, – pabrėžė A.Eisimantas.

Pasak Arnoldo, jį ir Ievą vienija ne vienas bendras dalykas. Tuo abu spėjo įsitikinti dar projekto metu.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė / Leono Somovo nuotr.

„Kad žiūrime ta pačia kryptimi, netrukome suprasti. Projekte abu neieškojome lengviausių ir pigiausių kelių į gerbėjų širdis. Mums buvo svarbiau idėja, visumos ieškojimas, o ne kaip mus įvertins. Ieškojome savo spalvos, kuria galėtume išsiskirti iš kitų projekto porų, nesislėpdami po spalvotais rūbais ar dekoracijomis. Kūryba buvo svarbi mums abiem. Turbūt tai labiausiai ir suartino. O visa kita yra daug giliau nei akių spalva. Tereikia tik norėti pamatyti ir nerti giliau“, – 15min yra sakęs žinomas aktorius.

Primename, kad anksčiau E.Eisimantas buvo susituokęs su televizijos laidų vedėja Egle Šantaraite, su ja susilaukė dukters. Vėliau vyras buvo užmezgęs romantiškus santykius su aktore Inga Jankauskaite.

Arnoldas Eisimantas ir Ieva Konopliovaitė (13 nuotr.)
+7