Susituokė Aras Vėberis ir Martyna Kerbedytė: po slaptų vestuvių – medaus mėnuo Tailande

Martyna Kerbedytė ir Aras Vėberis su sūnumi / Mariaus Žičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Martyna Kerbedytė ir Aras Vėberis su sūnumi / Mariaus Žičiaus ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-14 09:16
AA

Muzikantas, prodiuseris, buvęs grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis ir jo ilgametė mylimoji Martyna Kerbedytė nuo šiol gali džiaugtis kitu statusu – sutuoktinių: 2017-aisiais susižadėjusi pora slapta susituokė ir pasidalijo mėdaus mėnesio kadru iš Tailando.

Džiugia žinia Aras Vėberis pasidalijo su portalu Žmonės.lt.

Muzikantas atskleidė, kad su sužadėtine ir judviejų sūnaus Nojaus mama Martyna Kerbedyte susituokė šių metų sausio 11-ąją Pasvalyje, o jau sausio 12-ąją išskrido į Tailandą, kuriame švenčia medaus mėnesį.

„Apsigyvenome viloje ant jūros kranto, kurioje yra ir privatus baseinas, – Žmonės.lt sakė A.Vėberis. – Toje viloje galime net pasiklysti – esame dviese su vaiku, o namo dydis – 500 ar 600 kvadratinių metrų.“

Aras šypsosi, kad kelionė nuo pat oro uosto prasidėjo karališkai. „Jau oro uoste mus pasitiko limuzinas, kuris nuvežė į vilą. Oro temperatūra čia 31 laipsnis šilumos, tad puikiai kopinėjame medų“, – Žmonės.lt pasakojo A.Vėberis.

Martynos Kerbedytės ir Aro Vėberio sūnaus krikštynos / Mariaus Žičiaus nuotr.

Žinią apie vestuves A.Vėberis pranešė savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, pasidalindamas nuotrauka iš medaus mėnesio Tailando.

„Ačiū tiems, kurie jau pasveikino, ir ačiū tiems, kurie dar pasveikins! Nepykite jei nespėsime visiems padėkoti, nes toliau švenčiame savo medaus mėnesį Siunčiame linkėjimus iš Vėberių vilos Tailande“, – rašė A.Vėberis.

Po vestuvių Martyna Kerbedytė pasirinko vyro pavardę ir tapo Vėbere.

Žmonės.lt primena, kad Martyna yra dainininko Kastyčio Kerbedžio dukterėčia. Nuo paauglystės ji buvo aktyvi ir aistringa „Naktinių personų“ gerbėja. Ji vadovavo Aro Vėberio ir Alano Chošnau grupės fanų klubui.

A.Vėberis ir M.Kerbedytė savo draugystės pradžia laiko 2014 metų vasario 14-ąją, nors pažįstami – jau kelis dešimtmečius. Pora 2017-ųjų sausio 31 dieną susilaukė sūnaus Nojaus, liepos 22-ąją jiedu susižadėjo.

Per tais pat metais vykusią sūnaus krikštynų ceremoniją Aras prasitarė apie vestuvių planus. Paklaustas, ar kreipsis į tą patį kunigą ir santuokos sakramento, žinomas vyras nedaugžodžiavo.

„Planuojame vestuvėms susitikti su juo. Bet planuoti galima daug ką“, – teigė jis.

Martynos Kerbedytės ir Aro Vėberio sūnaus krikštynos (10 nuotr.)
+4

2019 m. laidoje „Kitoks pokalbis su Edvardu Žičkumi“ tarp Panevėžio ir Vilniaus gyvenantis A.Vėberis, kalbėdamas apie savo gyvenimo moterį ir sūnaus Nojaus motiną Martyną Kerbedytę, negailėjo gražių žodžių.

„Ji pakeitė mano gyvenimą ir mane patį“, – laimės neslėpė muzikantas.

Paklaustas, ar neplanuoja dar sykį tapti tėvu, Aras atviravo: „Apie tai ir pasikalbam su Martyna, ir planuojame“.