Susituokė Kasparas ir Giedrė Meginiai: šventė su unikaliu vedėju ir garsių draugų staigmenos

Kasparo Meginio ir Giedrės Cesiulytės-Meginės vestuvės / Eglės Dabkutės nuotr.
Kasparo Meginio ir Giedrės Cesiulytės-Meginės vestuvės / Eglės Dabkutės nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: Žmonės
2022-10-15 19:07
AA

Rudens pradžioje susituokė muzikos prodiuseris, muzikantas Kasparas Meginis (29) ir teisininkė Giedrė Cesiulytė-Meginė (28). Šventė ir ceremonija vyko Klaipėdoje, urbanistinėje aplinkoje, bet, kad nebūtų pilka ir nyku, erdvės buvo išpuoštos gėlėmis. Šis sprendimas įprasmino jiems patiems artimą mintį: „Net ir tarp betono yra galimybė pražysti žiedams.“ Po šventės pora pasuko link Nidos, kur ilsėjosi po kupinų įspūdžių dienų.

Kasparas Meginis ir Giedrė Cesiulytė Žmonės.lt sutiko papasakoti savo meilės istoriją. Jiedu šnekėjo abu ir iš pradžių prisiminė prieš kelerius metus neįprastomis aplinkybėmis įvykusias sužadėtuves.

„Galvojau pasipiršti namuose, bet žinojau, kad Giedrė tikriausiai labiau norėtų, kad tai įvyktų Nidoje. Atėjo mintis atsivežti į šį miestą namus. Savaitgaliui išsinuomojau namelį ant ratų, tokia buvo metinių dovana. Trise, su šuniuku, išvažiavome į Nidą ir ten pasipiršau“, – portalui Žmonės.lt sakė Kasparas.

Kasparo Meginio ir Giedrės Cesiulytės-Meginės vestuvės / Eglės Dabkutės nuotr.

Planuoti vestuves porai sekėsi puikiai. Visų pirma, jie troško, kad šventė ir ceremonija būtų apie juos, nestandartinė.

„Nenorėjome nusibodusių sprendimų. Mums labai padėjo vestuvių planuotoja Karolina Meginytė, „KM vestuvės“ įkūrėja. Ji padėjo viską išpildyti taip, kaip ir svajojome. Nežinome, kaip būtume be jos išsivertę ir suplanavę vestuves“, – Žmonės.lt pasakojo jaunavedžiai.

Ceremonija ir šventė buvo išties ypatingos. Jose – 42 svečiai, įskaitant ir jaunuosius. Dalyvavo jaunųjų šeimos ir geriausi draugai, tarp kurių – ir žinomi muzikantai.

Per ceremoniją Kasparas ir Giedrė sakė savo vienas kitam parašytus įžadus. O jų liudininkai ir geriausi draugai, kurių dėka susipažino, pasakojo susipažinimo istoriją.

„Buvo labai gražu, jautru ir visiškai kitaip, nei esame matę. Mūsų sakyti įžadai, liudininkų papasakota istorija, magiškai atrodanti ceremonijos vieta ir mylimiausi žmonės aplinkui. Buvo ypatinga“, – pasakojo jaunavedžiai.

Oficialioje dalyje pora laikėsi kai kurių tradicijų, kurios patiems pasirodė gražios. Pavyzdžiui, Kasparas vestuvinės suknelės nematė iki pat vestuvių dienos, o Giedrė dėvėjo nuometą. Nuotaką atvedė tėtis, jaunikį – mama. Per pačią šventę buvo įteiktas tėvų židinys.

O štai be šventės vedėjo pora nutarė apsieiti. Vietoje jo rado itin kūrybingą sprendimą.

„Nesamdyti šventės vedėjo nusprendėme pasižiūrėję į svečių sąrašą - jame buvo daug smagių žmonių, kuriems nereikalingas vedlys. Kadangi pats darbuojuosi įrašų studijoje, sugalvojome padaryti audio įrašus, atstojančius vedėją. Čia buvo toks modernesnis sprendimas, kuriuo labai džiaugiamės.

Svečiai pritarė, kad visi įrašai visiškai apie mus, – tikino Kasparas ir Giedrė, kalbėdami su portalu Žmonės.lt. – Po šventės supratome, kad vedėjas mums būtų netgi trukdęs, nes visi svečiai, atrodo, patys vedė renginį, buvo energingi ir charizmatiški, geros nuotaikos. Buvo graži ceremonija ir geras tūsas.“

Šventės metu netrūko netikėtumų, vienas iš jų buvo Kasparo staigmena Giedrei – gero bičiulio ir vieno iš mėgstamiausių jos atlikėjų Gabrieliaus Vagelio pasirodymas.

„Gabrieliaus pasirodymas buvo nerealus. Visi dainavo ir šoko kartu su juo. Jis savo pasirodymą atliko tiesiog tarp svečių šokių aikštelėje, ne ant scenos, tai visiems suteikė dar geresnę emociją.

Kita nepamirštama staigmena buvo draugų muzikinis pasirodymas. Jie žinojo, kad mes neturime vienos mūsų dainos, tad padainavo mano ir Giedrės mėgstamų dainų popuri, kad išsirinktume savo vieną dainą. Draugai dainavo, šoko, grojo. Tai buvo nepamirštama. Mes tikrai turime pačius geriausius draugus, kurie mus taip pažįsta“, – džiaugėsi pašnekovai.

Be to, šventės metu pasirodė ir labai gerą vakarėlį kūrė DJ Mamania.

Kasparo Meginio ir Giedrės Cesiulytės-Meginės vestuvės / Eglės Dabkutės nuotr.

Šventės planas susidėliojo radus vietą

Kasparas ir Giedrė pripažino, kad ilgai svarstė, kur švęsti savo šventę ir su kokia vizija tai daryti. Anot jų, viskas pradėjo dėliotis radus vietą. Vestuvės vyko Klaipėdoje: ceremonija – erdvėje „HOFAS“, o šventė ir vakarėlis - šalia, toje pačioje teritorijoje, galerijoje „TEMA“.

„Aplink buvo gamykliniai namai, urbanistinis vaizdas, bet viduje – dekoracijos iš gėlių. Taip nusprendėme vedami minties, kad ir betone vyksta žydėjimas“, – Žmonės.lt pasakojo Giedrė ir Kasparas.

Pora rinkosi juos atspindintį įvaizdį. Vestuvinę suknelę Giedrei sukūrė dizainerė Aistė (Uta Studio): „Norėjau lengvos modernios, bet tuo pačiu miminalistinės, nerūpestingo įvaizdžio suknelės, kuri atspindėtų mano stilių.“

Antrasis Giedrės rūbas buvo kostiumėlis, kurį ji susigalvojo pati ir siuvosi pas siuvėją.

Kasparas dėvėjo juodą, oversized stiliaus kostiumą: „Su sese žiūrinėjome įvairius variantus, raštuotus ir panašiai. Bet galiausiai nusprendžiau rinktis tiesiog vienspalvį juodą kostiumą, kuris atspindi mano stilių.“

Dar vienas šventės kitoniškumas atsispindėjo vestuviniuose tortuose. Giedrė visiškai nemėgsta desertų, o Kasparas – atvirkščiai. Todėl vienas buvo saldus, o kitas – iš keptos duonos, sūrus.

„Svečiai žinojo šiuos mūsų skirtumus, todėl suprato“, – juokėsi pora.

Kasparo Meginio ir Giedrės Cesiulytės-Meginės vestuvės / Eglės Dabkutės nuotr.

Po vestuvių Giedrė pasiliko pavardę per brūkšnelį. Dabar ji - Giedrė Cesiulytė-Meginė. Atšokę vestuves Klaipėdoje, jaunavedžiai išvažiavo atsipūsti į Nidą, o tolimesnį medaus kopinėjimą planuoja vėliau, žiemą. Tokį sprendimą priėmė dėl darbų.

Nepaprastą ceremoniją ir šventę primins ir nuotraukose įamžintos akimirkos. Už jas pora dėkinga fotografei Eglei Dabkutei.

„Dirbti su Egle buvo vienas malonumas. Jos talentas, nuotraukų stilistika ir braižas mums visada labai patiko, tad kai sužinojome, kad šį sezoną ji fotografuos vestuves, iš karto skubėjome ją rezervuoti! Nuotraukos kalba pačios už save – nuostabios“, – džiaugėsi Meginiai.

Kasparo ir Giedrės Meginių vestuvės (10 nuotr.)
+4