Susituokė radijo laidų vedėja G.Tetenskaitė ir S.Žvirgždas: slaptos vestuvės – Romoje

Gabrielės Tetenskaitės ir Sauliaus Žvirgždo vestuvės Romoje / Socialinių tinklų nuotr.
Gabrielės Tetenskaitės ir Sauliaus Žvirgždo vestuvės Romoje / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-12-11 13:32
AA

Radijo laidų vedėjai Gabrielei Tetenskaitei ir kūrybos vadovui Sauliui Žvirgždui šie metai – ypatingi: jų pradžioje pora susižadėjo, o pabaigoje – slapta susituokė. Kaip ir sužadėtuvės, taip ir tuoktuvės įvyko poros numylėtoje šalyje – Italijoje, šįkart – Romoje. „Mano vyras kažkada yra pasakęs – mūsų vestuvės tikrai bus užsienyje. Negalėjau prieštarauti“, – portalui Žmonės.lt sakė ką tik ištekėjusi G.Tetenskaitė.

Gruodžio 9-ąją Italijoje Gabrielė Tetenskaitė ir Saulius Žvirgždas tapo vyru ir žmona. Džiugia žinia su Žmonės.lt sutikusi pasidalinti Gabrielė pasakoja, kad civilinę santuoką įteisino Tivolyje, miestelyje šalia Romos.

Oficialiai šeima tapusi pora įsiamžino prie įspūdingiausių Romos vietų, o vėliau linksmybes tęsė senamiestyje, netoli Trevi fontano esančiame restorane.

Gabrielės Tetenskaitės ir Sauliaus Žvirgždo vestuvės Romoje / Socialinių tinklų nuotr.

Paklausus, kodėl tuokėsi ne Lietuvoje, G.Tetenskaitė patikina – tai buvo vyro sprendimas. Tiesa, vestuvėms Italiją pora pasirinko neatsitiktinai.

„Mano vyras kažkada yra pasakęs – mūsų vestuvės tikrai bus užsienyje. Ir aš tam tikrai negalėjau ir nenorėjau prieštarauti. Kadangi jis man pasipiršo sausio 1-ąją Milane, simboliškai nusprendėme susituokti dar šiemet ir tai padaryti būtent Italijoje. Mėgstame šiltą klimatą, skanų maistą ir atlapaširdžius žmones, todėl geriau už pietų Italiją gruodžio mėnesį ir nesugalvosi“, – su portalu Žmonės.lt dalijasi Gabrielė.

Pora nenorėjo ir didelių vestuvių su šimtais svečių. Radijo laidų vedėja pasakoja, kad abu su Sauliumi troško jaukios ir nedidelės ceremonijos, kurioje dalyvautų tik brangiausi žmonės: tėvai ir liudininkai.

Akivaizdu, kad pompastika – nebūtina, jei meilė – tikra. Radijuje susipažinę Saulius ir Gabrielė prieš vestuves jautėsi visiškai ramūs ir užtikrinti, todėl nerimo tikrai nebuvo.

Gabrielės Tetenskaitės ir Sauliaus Žvirgždo vestuvės Romoje / Socialinių tinklų nuotr.

„Visas jaudulys ir organizaciniai rūpesčiai buvo iki vestuvių, todėl ceremonijos dieną beliko tik mėgautis ir jausti dėkingumą“, – pasakodama Žmonės.lt šypteli G.Tetenskaitė.

Tiesa, viena naujovė po vestuvių kelia įvairias emocijas: jai sunku apibūdinti pasikeitusį – sutuoktinės – statusą.

„Jeigu atvirai, iki šiol to dar nesuprantu, bet kai į mane kreipiasi „žmona“, jaučiuosi labai pakylėtai. Keista ir tuo pačiu labai malonu!“ – jausmais dalijasi Gabrielė.

Italijoje vis dar viešinti pora medaus mėnesio kelionę atidės kitiems metams – Lietuvoje abiejų laukia dar nemažai darbų. Jaunavedžiai pailsėti ketina po žiemos švenčių.

Žinią apie vestuves Gabrielė Tetenskaitė pirmiausiai pranešė socialiniuose tinkluose. Naujiena ji sutiko pasidalinti su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„La Grande Bellezza. 2022-12-09“, – rašė Gabrielė ir pasidalijo vestuvių kadrais.

Žmonės.lt primena, kad Gabrielė Tetenskaitė ir Saulius Žvirgždas susižadėjo šių metų sausio pradžioje. Džiugia žinia laidų vedėja pasidalijo socialiniame tinkle.

„Meilės metų. Absoliučiai kiekvienam iš jūsų!“, – rašė Gabrielė šalia nuotraukos, kurioje įsiamžino kartu su mylimuoju.

Tuomet portalui 15min ji pasakojo, kad sužadėtuvės įvyko labai netikėtai, porai Naujuosius švenčiant Milane.

„Tai buvo trumpa išvyka, kartu su draugais. Sausio pirmoji diena, taigi, Naujus metus pradėjome aukšta nata“, – juokėsi Gabrielė.

Ji pasakojo girdėjusi daug istorijų iš savo pažįstamų, kai vyrų planus įteikti sužadėtuvių žiedą labai greitai išduodavo pasikeitęs elgesys, susijaudinimas. Tačiau Sauliui, anot jos, puikiai pavyko viską nuslėpti.

„Mes labai daug keliaujame, tų progų, atrodo, prieš tai buvo tūkstantis ir viena. Kad jis man pasipirš būtent toje kelionėje, būtent Milane, būtent tą savaitgalį, visiškai nesitikėjau“, – mylimojo staigmeną prisiminė G.Tetenskaitė.

Saulius Žvirgždas ir Gabrielė Tetenskaitė: M-1 transliuoja iš karantine užstrigusių laidų vedėjų namų / M-1 nuotr.

Radijo laidų vedėja 15min pasakojo, kad lemtingą sausio 1-osios rytą viena jos draugė, kuri kartu su pora šventė Naujuosius metus, išvyko į Berlyną. O iki skrydžio į Lietuvą likus kelioms valandoms Saulius pasiūlė Gabrielei aplankyti vieną ypatingą Milano vietą.

„Jis dažnai stebina nusivesdamas į kokias nors neįtikėtinas vietas, pasirodo, šį kartą, tai buvo viena rimčiausių staigmenų gyvenime. Saulius mane nusivedė į aukščiausią, 98 metrų bokštą, esantį Milane, nuo kurio atsivėrė įspūdinga panorama, tuomet ir pasipiršo“, – 15min sakė G.Tetenskaitė.

Anot radijo laidų vedėjos, tai – labai jautri akimirka, per džiaugsmo ašaras buvo sunku pastebėti sužadėtinio jaudulį. „Žinoma, ir jam, ir man drebėjo rankos, turbūt viskas iš tos didelės meilės“, – šypsojosi Gabrielė.

Gabrielė Tetenskaitė ir Saulius Žvirgždas / Asmeninio albumo nuotr.