Susituokė žvaigždžių portretais garsėjantis M.Dovidaitis: šventės metu svečiai nutapė svarbų simbolį

Mato ir Giedrės Dovidaičių vestuvės / Manto Mėdžiaus nuotr.
Mato ir Giedrės Dovidaičių vestuvės / Manto Mėdžiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-09-03 08:59
AA

Ne vieną žmogų savo talentu piešti pribloškęs radviliškietis Matas Dovidaitis susituokė su savo mylimąja sporto trenere Giedre. Pora džiaugėsi, kad jiems tarsi pavyko užsakyti orą ir vestuves atšokti karščiausią metų dieną.

Dar neišblėsus įspūdžiams po vestuvių šventės, ne vieną garsenybę nupiešęs dailininkas Matas Dovidaitis sutiko pasidalinti savo mintimis ir jųdviejų su žmona, lengvosios atletikos ir asmenine trenere Giedre Dovidaite, meilės istorija.

Portalui Žmonės.lt vyras tikino, jog jie pasirinko prisiekti amžiną meilę humanistinės ceremonijos metu. Šventė vyko netoli Vilniaus, jaukioje sodyboje.

Mato ir Giedrės Dovidaičių vestuvių akimirka / Manto Mėdžiaus nuotr.

„Dieną prieš šventę susirašėme santuokų rūmuose, humanistinės ceremonijos metu, kur pasakėme vienas kitam sugalvotus įžadus.

Kitą dieną pasidarėme šventę. Pasikvietėme griliaus meistrą, surengėme pikniką, buvo lauko žaidimų, geros muzikos, skanaus maisto.

Labai pasisekė, kad tuokėmės pačią šilčiausią dieną ir naktį, kai temperatūra siekė 30 laipsnių. Švietė saulė, oras buvo kaip užsakytas, o kitą dieną ėmė lyti“, – portalui Žmonės.lt sakė M.Dovidaitis.

Pirma poros mintis buvo, kaip teigė, galbūt nedaryti šventės, o tiesiog išskristi dviese, su liudininkais. „Bet galų gale supratome, jog norėtųsi, kad šalia būtų ir artimų žmonių, tad padarėme jaukią šventę sodyboje. Jie sukėlė daug malonių emocijų, kurios pasiliko širdy. Pasipiršau pikniko metu, tai ir šventėje išlaikėme panašią tematiką. Nebuvo pompastikos, nepersistengėme.“

Kartu su virš 30 svečių vestuvių šventės metu kūrė vienybės medį.

„Nutapiau ant drobės medį, visi svečiai pamirkė savo pirštus į dažus ir uždėjo antspaudus, užpildydami medžio šakas lapais. Dabar namie turime tokį atminimą“, – atskleidė Matas.

Giedrė vilkėjo dailią baltą vestuvinę suknelę, atvira nugara, o Matas – šviesų kostiumą ir baltus batelius.

Vestuviniai žiedai – minimalistiniai, balto aukso. „Giedrė savo žiedą priderino prie sužadėtuvių žiedo – pridėjo perlų ir deimančiukų, kad gražiai žiūrėtųsi ant vieno piršto.“

Specialių dovanų jaunavedžiai neprašė – tik atsinešti gerą nuotaiką ir būti kartu. „Tas buvo svarbiausia, nesukome galvos nei dėl dovanų, nei dėl gėlių. Norėjome pasidalinti meile ir šiluma, kad ji sklandytų ore“, – šypsojosi vyras, kalbėdamas su portalu Žmonės.lt.

Mato ir Giedrės Dovidaičių vestuvių akimirka / Manto Mėdžiaus nuotr.

Vedybinis gyvenimas pašnekovą džiugina. Tik vis dar bando susitaikyti su viena aplinkybe.

„Viduje ramybė, džiaugsmas. Tiesiog gera, tik reikia priprasti, prie naujos žmonos pavardės ir nepamiršti, kad ji yra nebe sužadėtinė, o jau žmona“, – juokėsi jis.

Mato ir Giedrės sužadėtuvės įvyko rugpjūčio 6 dieną, prieš trejus metus. „Labai paprastai, romantiškai, pajūryje. Surengiau pikniką, paleidau gražios muzikos, atsiklaupiau ant kelio ir paklausiau, ar ji norėtų būti mano žmona.“

Apie savo šventę trejų metų laikotarpyje, kaip teigė, vis pagalvodavo, bet, kadangi buvo paskelbtas karantinas, buvo sunku dėlioti konkrečius planus.

„Kai viskas pasibaigė, galiausiai nutarėme datą ir likus pusmečiui iki vestuvių šventės, ėmėme planuoti. Viskas vyko gan sklandžiai, su dideliais sunkumais nesusidūrėme“, – tikino Matas, pasakodamas portalui Žmonės.lt.

Jaunavedžiai susipažino prieš ketverius metus, tuo metu naujo sporto klubo „CrossFit“ gimtadienio vakarėlyje. „Tada pabendravome, labai gerai praleidome laiką ir supratome, kad negalime negalvoti apie vienas kitą. Suvokėme, kad buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.“

Viskas užsikūrė labai greitai ir tęsiasi iki šiol, anot M.Dovidaičio.

„Praėjus kelioms dienoms nuo gimtadienio vakarėlio, romantiškai vaikščiojome vedžiodami Giedrės šuniuką. Pajutome, kad kai atsiskiriame vienas nuo kito, toliau norime susirašinėti žinutėmis, kalbėtis. Tada labai greitai pradėjome kartu gyventi, po metų draugystės – pasipiršau“, – prisiminė jis.

Kaip pastebėjo pašnekovas, nuo pat pradžių abu į santykius dėjo panašias pastangas. „Jautėsi, kad mudu norime bendrauti, viskas vyko natūraliai. Net į pasimatymus kvietėme abu.“

Pirmieji pasimatymai – tiesiog pasivaikščiojimai su šuniukais gamtoje. „Visada svajojau turėti keturkojį augintinį, o taip išėjo, kad Giedrė turi du“, – portalui Žmonės.lt sakė jis.

Mato ir Giedrės Dovidaičių vestuvių akimirka / Manto Mėdžiaus nuotr.

Santykių metu, pagrindinis išbandymas buvo karantinas. Reikėjo nuo ryto iki vakaro būti kartu, kiekvieną dieną. „Bet sugyvenome gražiai.“

Kadangi Giedrė yra sporto trenerė, o ir poros meilė užgimė viename iš sporto klubų, jiedu anksčiau daug sportuodavo kartu, netgi dalyvaudavo varžybose.

„Tačiau turėjau traumų, tad buvo tekę sumažinti sporto kiekį, bet jau po truputį viską susitvarkiau ir mes vėl galėsime grįžti prie treniravimosi kartu. Bet kuriuo atveju, sportas yra vienas iš pagrindinių mus siejančių dalykų, daug bendrų draugų turime būtent šios veiklos dėka“, – portalui Žmonės.lt sakė Matas.

Medaus mėnesį pora praleido 2 savaites aktyviai keliaudami. Pirmiausiai svečiavosi Ispanijos saloje Lansarotėje, vėliau kėlėsi į Fuerteventūrą ir galiausiai – į Tenerifę. „Pagalvojome, patyrinėsime salas, nesėdėsime viešbutyje.“

Ateityje Matas ir Giedrė teigė, kad norėtų turėti vaikų, abiejų požiūris šiuo klausimu sutampa.

Dailininko Mato Dovidaičio ir sporto trenerės Giedrės vestuvės (10 nuotr.)
+4