Susižadėjo „8 Kambario“ narys Karolis Talutis ir Kristina Jure: „Maniau, niekada neateis ši diena“

Karolis Talutis ir Kristina Jurevičiūtė / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Karolis Talutis ir Kristina Jurevičiūtė / Teodoro Biliūno ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-27 15:08
AA

Grupės „8 Kambarys“ nario Karolio Talučio namuose – džiugi žinia. Jis susižadėjo su savo mylimąja atlikėja Kristina Jurevičiūte. Pora skaičiuoja jau ne vienerius metus kartu.

Šia žinia Karolio Talučio mylimoji Kristina Jure pasidalijo socialiniuose tinkluose. Šalia nuotraukos ji parašė šmaikščius žodžius.

„Jau maniau niekada neateis ši diena“, – rašė neseniai susižadėjusi Kristina.

Po nuotrauka pasipylė nuoširdūs sveikinimai. Laimės linkėjo ir dainininkai Vaidas Baumila, Eglė Jurgaitytė bei daugelis kitų.

Naujienų portalui Žmonės.lt K.Talutis-Talaz sakė, niekada neturėjęs konkretaus plano, kaip prašys mylimosios rankos – tiesiog jautė, kad turi kliautis intuicija.

„Pasirinkau vietą netoli namų – Karoliniškių kraštovaizdžio draustinyje. Ta vieta mums yra ypatinga, nes joje mėgstame vaikščioti ir net po daugelio kartų nenustoja stebinti savo grožiu.

Su draugais suplanavome dieną be telefonų, paskyrėme ją pasigrožėti gamta ir pamedituoti. Ir po meditacijos, švaria galva ir aiškiomis mintimis, pakviečiau Kristiną truputi pasivaikščioti kartu. Nusivedžiau ją prie skardžio ir pasakiau, kad man kaip niekada aišku, kad ji yra mano žmogus ir kad noriu toliau keliauti per gyvenimą kartu“, – Žmonės.lt pasakojo K.Talutis.

Kaip anksčiau pasakojo Kristina, juos su Karoliu suvedė muzika – jie susipažino koncertuodami. Tada ji džiaugėsi, kad širdies draugas palaikė jos dalyvavimą „X Faktoriuje“ ir skatino judėti pirmyn.

„Nors abu sukamės toje pačioje srityje, tarp mūsų nėra konkurencijos. Aš labai džiaugiuosi, kad jam sekasi karjera. Karolis man padeda ruoštis pasirodymams, pataria, ką galėčiau dar geriau padaryti. Mūsų panašus muzikinis skonis, todėl galime vienas kitam išsakyti naudingų komentarų“, – prieš kurį laiką pasakojo Kristina.