Susižadėjo „Man-Go“ narė Justina Jančiauskaitė: „Neįmanoma apsakyti, kokia esu laiminga“

Justina Jančiauskaitė ir Aivaras / Asmeninio albumo nuotr.
Justina Jančiauskaitė ir Aivaras / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-26 21:10
AA

Grupės „Man-Go“ narė Justina Jančiauskaitė (24) su gerbėjais pasidalijo džiugiu savo gyvenimo įvykiu: ji susižadėjo su širdies draugu Aivaru Liaukevičiumi (30).

„Oi, tik nereikia, tokias, kaip aš, irgi veda!“ – juokaudama džiugią žinią Justina pranešė feisbuke ir parodė nuotrauką, kurioje ji su sužadėtuvių žiedu.

Grupės „Man-Go“ narė Žmonės.lt sakė, kad su Aivaru susižadėjo po 8 mėnesių draugystės.

„Galiu pasakyti, kad dar šiuo metu emocijos neatslūgo, esu labai laiminga, neįmanoma apsakyti žodžiais. Jis – tikrai tas žmogus, su kuriuo to norėjau, mes abu tai žinojom, buvo tik laiko klausimas, kada viskas įvyks. Aivaras ilgai nelaukė, griebė jautį už ragų ir po 8 mėnesių draugystės pirmadienį netikėtai man pasipiršo“, – Žmonės.lt pasakojo Justina.

Justina Jančiauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Romantiška poros akimirka – Birštone

„Pirmadienį abu turėjome laisvą dieną, nuvykome į Birštoną, mėgavomės SPA malonumais. Vakare jaukiai, romantiškai sėdėjome terasoje, po visų maudynių gėrėme šampaną. Kalbėjome apie tai, jog artėja mūsų gimtadieniai, ir jis man pasakė, kad turi staigmeną – gimtadienio proga važiuosime kartu į Maldyvus. Jau tuo metu labai apsidžiaugiau, apkabinau, bet jis tęsė: „Dar labai norėčiau paprašyti, kad būtum mano žmona“, priklaupė ant kelio ir parodė žiedą. Tik, deja, nieko neatsakiau, nes nepavyko nė žodžio pratarti. Bet jis suprato kaip teigiamą atsakymą“, – juokėsi J.Jančiauskaitė.

Po 8 mėnesių draugystės, ar ne per greitai?

„Kiekvienam vis kitaip. Juk būna tokių, kurie sutinka savo žmogų ir nuo pat pirmos dienos neabejoja, kad praleis su juo visą gyvenimą. Mums taip ir buvo, supratome, kad tai tikrai daugiau nei susižavėjimas. Pradėjome jau po savaitės draugauti ir dėl to niekada nesigailėjome, viskas tik stiprėja, darosi vis geriau. Kai supranti, kad viskas sutampa, nėra reikalo tempti laiko.“

Tačiau pora apie vestuves dar negalvoja: „Kadangi man tai yra beprotiškai netikėta žinia, kad esu jau sužadėtinė, o ne tik širdies draugė, tai tikrai apie tai nedrįsau ir nespėjau pagalvoti. Noriu dar pasimėgauti šia akimirka. Kai praeis tas emocijų antplūdis, tai galvosime apie vestuves.“

Justina Jančiauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Dėl meilės Justinai grįžo iš Australijos

J.Jančiauskaitė Žmonės.lt pasakojo, kad kai jiedu susipažino, Aivaras kūrė savo gyvenimą Australijoje, bet įsimylėjęs ją, paliko savo darbą svetur ir grįžo į Lietuvą.

„Aivaras gyveno Australijoje, jis buvo krepšinio treneris. Praėjusią vasarą su mano pusbroliu, kuris yra jo geriausias draugas, grįžo atostogauti į Lietuvą. Aš rengiau vakarėlį, ten pasikviečiau pusbrolį, o jis kartu pasiėmė ir Aivarą. Mes susipažinome ir greitai įsimylėjome“, – draugystės pradžią prisimena dainininkė.

„Jis Australijoje turėjo rimtų įsipareigojimų, buvo labai sunku išsiskirti, bet jis privalėjo grįžti. Tačiau 3 mėnesius bendravome kiekvieną dieną, vis derinome laiką, pas jį būdavo rytas, pas mane – naktis. Bet mums vis tiek pavyko išlaikyti ryšį, todėl jis nusprendė viską mesti dėl manęs ir apsigyventi Lietuvoje“, – Žmonės.lt pasakojo Justina.

Justina Jančiauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.