Grupės „Man-go“ narė Justina mokosi dizainerės amato ir jau skina laurus Paryžiuje

Justina Jančiauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Justina Jančiauskaitė / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-23 08:11
AA

Grupė „Man-go“ prieš porą savaičių gerbėjams pristatė naujausią savo singlą „Paviršius širdies“ ir šiandien džiaugiasi daugiau nei puse milijono peržiūrų kanale „YouTube“. Merginos taip pat ne tik intensyviai pildo savo koncertinę programą, bet ir kiekviena siekia asmeninių aukštumų.

Vos prieš dvi savaites gerbėjus pasiekusi daina „Paviršius širdies“ šiandien kanale „YouTube“ jau yra surinkusi daugiau nei pusę milijono peržiūrų. Žvelgiant į šias tendencijas, kūrinys greičiau nei per mėnesį taps „milijoniniu“.

Merginos džiaugiasi, kad  „Paviršius širdies“ buvo taip gerai įvertintas gerbėjų ir viliasi, jog kūrinys taps viena klausomiausių lietuviškų dainų „YouTube“ kanale.

„Man-go“ narės ne tik išleido populiarumo laurus susišlavusią dainą, bet ir papildė savo koncertinę programą akustiniais kūriniais, kuriuos atliekant merginoms akompanuoja pianistas Vytautas Bikus. 

Merginos nesibaimina naujų ir iki šiol nepatirtų iššūkių. Šiuo metu „Man-go“ kartu su grupe „Rebelheart“ gerbėjams ruošia ir dar vieną staigmeną. Viename projekte dvi skirtingos grupės atliks legendinę maestro Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“.

Dar vienas netikėtas iššūkis – „Man-go“ neseniai buvo pakviesta atlikti Lietuvos himną dviejų krepšinio komandų – Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ – rungtynių pradžioje. Grupės narės nedvejodamos sutiko, nes mėgsta išbandyti naujus dalykus.

Naujų iššūkių merginos griebiasi ir asmeniniuose gyvenimuose. Grupės narė Justina Jančiauskaitė neseniai Paryžiuje surengtame dizaino konkurse užėmė trečią vietą. Ji buvo vienintelė lietuvė tarp mados sostine vadinamo Paryžiaus dizainerių.

„Man-go“ / Eglės Pinikienės nuotr.

„Vaikystėje svajojau tapti dizainere. Visai neseniai tos svajonės ėmė netikėtai pildytis. Pradėjau mokytis Klaipėdos technologijų mokymo centre. Jie mane, pirmakursę, paskatino dalyvauti Prancūzijos koledžo „Lee Marie Laurencin“ surengtame dizaino konkurse Pietų Korėjos tematika. Esu labai dėkinga, kad mano mokykla manimi patikėjo. Iš keturiasdešimties dalyvių užėmiau trečią vietą ir kaip pradedančioji labai ja džiaugiuosi. Be to, laimėjau labai gerą siuvimo mašiną“, –  šypsojosi Justina.

Tuo metu Gabija Sruogiūtė taip pat siekia profesinių aukštumų – ji Klaipėdos universitete tęsia pedagoginės psichologijos magistro studijas. O Rima Petrauskytė-Malašičevė, kaip pati juokiasi, šiuo metu studijuoja motinystės universitete ir siekia aukštumų būdama mama.

„Man-go“ narė Justina dizaino konkurse Paryžiuje (7 nuotr.)
+1