Sutikite balandį su naujuoju žurnalo „Ji“ numeriu!

Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
Žurnalo „Ji“ viršelis / Redakcijos archyv.
2017-03-29 15:41
AA

Štai nepastebimai įpusėjo pavasaris! Taigi nepraleiskite progos sužinoti, ką jums žada žvaigždės, kokios dienos bus geriausios meilei, karjerai ar vestuvėms balandį.

Astrologė, dvasinio ugdymo centro „Udumbara“ vadovė Nijolė Gabija Wolmer teigia, kad antras pavasario mėnuo – atsinaujinimo, permainų ir revoliucijų metas. Šio laikotarpio energijos skatins įvairiose gyvenimo srityse ryžtis perversmui, visam laikui atsikratyti to, kas atgyvenę. Svarbiausia – nepasiduoti trumparegiškam impulsyvumui ir veikti sveiku protu. Daugiau apie tai sužinosite atsivertę numerio temą „Balandžio horoskopas“.

Vis labiau populiarėjantis dainininkas Tadas Juodsnukis aktyviai dalyvauja TV projektuose, dainų konkursuose, bet tyliai svajoja apie ramų ir paprastą gyvenimą Havajuose, kur galėtų turėti mažą ūkį, laisvalaikiu prižiūrėtų banglentes. „Kiekvienas turime teisę rinktis savo laimę“, – šypsosi atlikėjas. Jei smalsu daugiau sužinoti apie šį televizijoje dažnai matomą veidą, skaitykite rubriką „ŽMONĖS / taip ir ne“.

Kita mūsų šio numerio pašnekovė – regresinės meditacijos ir hipnozės mokytoja, optometrė-iridologė Jūratė Aleškevičiūtė. Jauna moteris sako, kad jei nesiseka kasdienybėje ar šlubuoja sveikata, pasigilinkite į savo gyvenimą. Gal kažką darote ne taip arba klaidingai mąstote. Jei norėsite, atsakymus tikrai rasite. Plačiau apie tai – interviu „Mūsų mintys – galingas įrankis“.

Pavasaris – pats karštymetis ne tik moksleiviams, dar neišsirinkusiems studijų programos, bet ir žmonėms, norintiems keisti profesiją ar praplėsti žinias studijuojant naują dalyką. Kokios specialybės dabar populiariausios ir kokių specialistų labiausiai reikės ateityje, sužinosite perskaitę straipsnį „Kokių profesijų reikės ateityje“.

Ar žinote, kad akį rėžiantis įvaizdis – šio sezono tendencija, trinanti iš pasąmonės spalvų baimę. Jei iki šiol dažniausiai rengėtės neutralių tonų, juodais ar pilkais drabužiais, atėjo metas keisti požiūrį į aprangą. Kas turi vyrauti jūsų garderobe, patarimų rasite straipsnyje „Ryškus pavasaris“.

„Man – PMS“, – šią frazę, ko gero, yra ištarusi kiekviena moteris, norėdama pasiteisinti, kodėl be rimtos priežasties apšaukė kolegą ar vyrą. Arba guosdamasi, kodėl negali atsispirti saldumynams. Kaip palengvinti priešmenstruacinio sindromo sukeliamą diskomfortą, skaitykite straipsnyje „Kaip sušvelninti PMS simptomus“.

Medikai tikina, kad šiandien vaikai gimsta kitokiomis akimis nei prieš 20 metų – jos būna mąstančio žmogaus. Todėl ir lavinti juos jau reikia kitaip. Pristatome mokomąsias išmaniąsias programėles mažyliams, ikimokyklinukams ir pradinukams. Apie tai – straipsnis „Laviname vaikus išmaniai“.

Kovo pabaigoje buvo paskelbtas naujas žurnalo „Forbes“ turtingiausių pasaulio žmonių sąrašas. Milijardierių per metus padaugėjo net 13 procentų! Jei įdomu sužinoti, kaip šis sąrašas pasikeitė per metus, skaitykite straipsnį „Planetos turtingiausieji“.

Ilgai laukti pirmieji saulės spinduliai ne tik šildo. Jie šviesią odą bemat nubarsto linksmai nuteikiančiais rusvais taškeliais. Jei strazdanos jūsų nedžiugina, ankstyvas pavasaris – tinkamiausias laikas jas pabalinti. Kaip, sužinosite atsivertusios straipsnį „6 klausimai apie strazdanas“.

Ir, žinoma, koks gi žurnalas be meilės istorijos, garsenybių, legendų, kelionių ir... valgių receptų! Šįkart siūlome gaminti iš šviežių žalėsių. Nesvarbu, iš kur jų paimsite: prisiskinsite lauke, užsiauginsite ant palangės ar parsinešite iš parduotuvės, jais pagardintas maistas bus tarsi miela žinutė – pavasaris jau čia! Receptų ieškokite straipsnyje „Kvepia pavasariu“. O desertui galite išmėginti net keturis nesaldžių vaflių receptus!

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!