Šv. Mikalojaus bažnyčioje už pirmosios meilės ištekėjo „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė

Vilniuje susituokė „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ir grafikos dizaineris Linas Linkevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Vilniuje susituokė „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ir grafikos dizaineris Linas Linkevičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-08-31 13:10
AA

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje šiandien amžiną meilę prisiekė grupės „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė (28) ir grafikos dizaineris Linas Linkevičius (29). Po ceremonijos Linkevičienės pavardę pasirinkusi Giedrė džiaugėsi: „Jis – mano pirmoji meilė.“

Į šventę atskubėjo kitos grupės narės Akvilė Kisielienė ir Dileta Meškaitė, taip pat – neseniai kūdikio susilaukusi Augustė Vedrickaitė.

Laiminga nuotaka prisiminė, kad pasiruošimas vestuvėms nebuvo labai įtemptas. „Sunkiausia buvo išsirinkti suknelę – jokie tradiciniai variantai man netiko... Galiausiai mane papuošė „MAS 924“. Tiesa, džiaugiuosi, kad abejonių kilo daug ir dėl visko: suknelės, maisto, vietos... Tik nė sykio – dėl jaunikio“, – juokėsi Giedrė.

Pora susituokė toje pačioje bažnyčioje, kur amžiną meilę vienas kitam prisiekė ir Giedrės tėvai.

Po ceremonijos bažnyčioje pora išskubėjo fotografuotis, o vakare su dar 50 svečių susirinks kulinarijos studijoje „Čiop Čiop“. Vakarą ves Mantas Wizard, o muzikantų, kad ir kaip keista – nebus. „Supratau, kad vienintelė grupė, dėl kurios iš proto eitų visi svečiai – mano panos. Vis dėlto, nusprendėme, kad jei bus nuotaika – ką nors sudainuosime, jei ne – tiesiog linksminsimės pagal didžėjaus leidžiamą muzika. Juk svarbiausia – atmosfera, o ne griežtas planas“, – pasakojo nuotaka.

Netikėtai klube susipažinusi pora kartu – jau pusantrų metų. „Tą dieną abu buvome uždėję kryžių bet kokioms naujoms pažintims. Linas buvo net suplanavęs pusmečiui išvykti į Aziją. Bet trenkė žaibas, atsitiko chemija ir nuo tos dienos nebeišsiskyrėm. Dabar atrodo, lyg būtume pažįstami dešimt metų“, – pasakojo laiminga nuotaka.

Prisimindama piršlybas ji šypsojosi, kad jos buvo netikėtos, ne tik Giedrei, bet ir pačiam Linui. „Jis – romantikas. Buvo suplanavęs dainuoti, nusivežti kur nors, jodinėti žirgais... Bet vieno mano koncerto metu gavęs žinutę, kad žiedelis jau paruoštas, nusprendė, kad laukti nebenori. Juokingiausia, kad kol jis telefonu derino piršlybų detales, aš vis zirziau, kad negaunu pakankamai dėmesio. Galiausiai mums ilsintis jis priklaupė ant kelio, viskas buvo labai jautru, tikra ir nuostabu prisiminti“, – dalijosi dainininkė.

Vilniuje susituokė „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ir grafikos dizaineris Linas Linkevičius (59 nuotr.)
+53