Švedijoje žaidžiantis ledo ritulininkas Mantas Armalis su žmona Stina susilaukė pirmagimio

Mantas Armalis su žmona Stina /  Lisos Höök ir asmeninio albumo nuotr.
Mantas Armalis su žmona Stina / Lisos Höök ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-17 09:13
AA

Švedijos ledo ritulio komandos „Djurgarden“ vartininkas ir fotomodelis Mantas Armalis su žmona Stina žengė į naują gyvenimo etapą – pora susilaukė pirmagimio.

Džiugią žinią apie pasaulį išvydusį mažylį pranešė ir Mantas Armalis, ir jo žmona Stina Armalis. Naujieną jie paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“.

Stina pasidalijo pirmąją vaikelio nuotrauka ir atskleidė, kad mažylis pasaulį išvydo liepos 12-ąją.

„2022.07.12 mažasis žmogutis nusprendė, kad atėjo laikas įžengti į šį pasaulį. Jis suteikė mums, kaip tėvams, nuostabią naujo gyvenimo pradžią ir vis dar jaučiamės pakylėti, kad galėjome jį parsivežti namo“, – rašė laiminga mama.

Žinią apie nėštumą Mantas ir Stina pranešė vasario 22-ąją, o tai taip pat padarė socialiniuose tinkluose.

Tąkart Stina pasidalijo nuotraukomis, kuriose, vilkėdama maudymosi kostiumėlį, rodė apvalėjantį pilvuką.

Žmonės.lt primena, kad Mantas Armalis ir tuomet dar Stina Roserngren susituokė 2020-ųjų liepą. Iki sužadėtuvių jiedu draugavo ketverius, iki vestuvių – septynerius metus. Vienas kitą jie įsimylėjo kone iš pirmo žvilgsnio – kartą susitikę per Naujųjų metų vakarėlyje, nebeišsiskyrė.

Lietuvių sportininkas portalui Žmonės.lt. pasakojo, kad vestuves jie atšoko Stokholme, tad ir tuoktuvės buvo itin švediškos, pagal ten įprastas tradicijas. Gaila, tačiau į iškilmes, kurios iš pradžių buvo numatytos kur kas didesnės, atvyko vos trečdalis svečių.

Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės / Lisos Höök nuotr.

„Dėl pasaulį užklupusios pandemijos pusė bičiulių, o tuo pačiu ir mes nenorėjome rizikuoti, todėl sąrašas sutrumpėjo. Atvyko tikrai ne visi, kuriuos norėjome mums svarbią dieną matyti“, – atviravo jaunavedys.

Mantas Žmonės.lt pasakojo, jog visą vestuvių dieną jaudulio nejuto, bet pamačius prie altoriaus žengiant Stiną, jo širdis suvirpėjo. „Tikriausiai tik tą akimirką aš suvokiau, jog viskas, kas vyksta – tikra“, – šyptelėjo jis.

Stina ir Mantas susižadėjo 2018 metais.

Anksčiau žurnalui „Žmonės“ jis yra pasakojęs, kad nors visą laisvalaikį atima ledo ritulys, mylimoji dėl to niekad nepriekaištauja.

Ledo ritulininko Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės (13 nuotr.)
+7