Švedijoje žaidžiantis ledo ritulininkas Mantas Armalis taps tėvu: žmona Stina laukiasi pirmagimio

Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės / Lisos Höök nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Švedų ledo ritulio komandoje „Djurgarden“ žaidžiantis Lietuvos ledo ritulininkas ir fotomodelis Mantas Armalis su žmona Stina išgyvena ypatingą laikotarpį – pora laukia pirmagimio.

Džiugią žinią apie į pasaulį atkeliaujantį mažylį pranešė ir Mantas Armalis, ir jo žmona Stina Armalis. Naujieną jie paskelbė socialiniame tinkle „Instagram“.

Stina pasidalijo nuotraukomis, kuriose, vilkėdama maudymosi kostiumėlį, rodo apvalėjantį pilvuką. Prierašas prie nuotraukų atskleidžia, kad kūdikio laukimo terminas jau įpusėjo.

Žmonės.lt primena, kad Mantas Armalis ir tuomet dar Stina Roserngren susituokė 2020-ųjų liepą. Iki sužadėtuvių jiedu draugavo ketverius, iki vestuvių – septynerius metus. Vienas kitą jie įsimylėjo kone iš pirmo žvilgsnio – kartą susitikę per Naujųjų metų vakarėlyje, nebeišsiskyrė. 

Lietuvių sportininkas portalui Žmonės.lt. pasakojo, kad vestuves jie atšoko Stokholme, tad ir tuoktuvės buvo itin švediškos, pagal ten įprastas tradicijas. Gaila, tačiau į iškilmes, kurios iš pradžių buvo numatytos kur kas didesnės, atvyko vos trečdalis svečių.

Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės / Lisos Höök nuotr.

„Dėl pasaulį užklupusios pandemijos pusė bičiulių, o tuo pačiu ir mes nenorėjome rizikuoti, todėl sąrašas sutrumpėjo. Atvyko tikrai ne visi, kuriuos norėjome mums svarbią dieną matyti“, – atviravo jaunavedys.

Mantas Žmonės.lt pasakojo, jog visą vestuvių dieną jaudulio nejuto, bet pamačius prie altoriaus žengiant Stiną, jo širdis suvirpėjo. „Tikriausiai tik tą akimirką aš suvokiau, jog viskas, kas vyksta – tikra“, – šyptelėjo jis.

Stina ir Mantas susižadėjo 2018 metais. 

Anksčiau žurnalui „Žmonės“ jis yra pasakojęs, kad nors visą laisvalaikį atima ledo ritulys, mylimoji dėl to niekad nepriekaištauja.

Fotogalerija:

Ledo ritulininko Manto Armalio ir Stinos Rosengren vestuvės (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau