Šventės Kauno širdyje nepraleido būrys garsenybių: tarp svečių – kūdikio susilaukusi S.Mykolaitytė

Naujo restorano atidarymas Kaune / Giedrė Gedeikytė nuotr.
Naujo restorano atidarymas Kaune / Giedrė Gedeikytė nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-25 14:09
AA

Trečiadienio vakarą būrys garsenybių rinkosi į naujo restorano atidarymą Kaune. Kviestiniai svečiai negailėjo komplimentų naujam restoranui ir lauko terasoje dalinosi savo įspūdžiais ir patirtimi apie patiekalus, be kurių neįsivaizduoja savo ypatingų gyevenimo akimirkų.

Pačioje Laikinosios Sostinėds širdyje, Laisvės alėjoje duris atvėrė išskirtinis grilį ir azijos skonius vienijantis restoranas – „Grilintas cinamonas“. Skambant nuotaikingai muzikai, saulėto vakaro atmosferą pripildė išieškoti patiekalai, dvelkiantys azijietiškomis skonių natomis.

Atidarymo nepraleido plastikos chirurgas Vygintas Kaikaris su žmona Kristina, dizainerė Audronė Bunikienė, estetinės medicinos specialistė Rasa Marozienė, komunikacijos specialistė bei maisto žinovė Julija Kačanova su vyru, dizainerė Indrė Kvedarienė, aktorės Sandra Daukšaitė bei Lina Bražinskaitė, buvusi televizijos laidų vedėja Neringa Mažeikienė, modelis Solveiga Mykolaitytė su naujagimiu bei daugelis kitų žinomų veidų.

Fotogalerija:

Naujo restorano atidarymas Kaune (81 nuotr.)
+75

Švenčių organizatorė Kristina Kaikarienė ypatingai vertina ne tik įvairiausius skonius, bet ir estetinį patiekalų vaizdą. Žinoma moteris sako, kad net kasdienį patiekalą galima paversti tikru maisto šedevru, kuris gyvenimą daro ypatingu.

„Šiandien atradome dar vieną vietą, kur kauniečiai bus apsupti jaukumo ir gardaus maisto. Su vyru nutarėme, kad naujo restorano atidaryme apsilankysime su jo kolegomis, sukursime smagų vakarą, o tam visuomet reikalingas skanus, gražiai pateiktas maistas. Mes patys vasarą daug laiko praleidžiame prie grilio, kur išmėginame įvairiausius receptus. Mėgstame grilinti ir jūros gėrybes, šukutes su daržovėmis, smidrais ir tai dažnai darome kartu. Aš dažniausiai būnu atsakinga už įvairius marinatus, tuomet Vygintas grilina – šeimos laikas kartu, praturtintas skanių potyrių. Maistas suartina žmones ir dažnai naujai atrasti skoniai tampa jungiančiu dalyku, kuris daro mūsų gyvenimus ypatingais“, – sakė K.Kaikarienė.

Naujo restorano atidarymas Kaune / Giedrė Gedeikytė nuotr.

Modelis Solveiga Mykolaitytė yra apkeliavusi ne vieną pasaulio šalį ir išragavusi įvairiausių patiekalų, nuo egzotinės krokodilo mėsos iki savo mėgiamiausios azijietiškos virtuvės, be kurios, kaip sako pati negįsivaizduoja savo gyvenimo.

„Man vasara asocijuojasi su grilium. Tai tikrai, neatsiejamas dalykas norint mėgautis skaniu maistu. Vos atšyla oras, iškart stengiuosi atidaryti grilinimo sezoną ir valgyti gamtoje. Esu ragavusi grilintą krokodilo mėsą Jamaikoje, strutį Afrikoje. Ypatingai mėgstu azijietiškus skonius, žiemas jau keletą metų leidžiu Tailande, tad labai mėgstu jų virtuvę, jūros gerybes. O pati gamindama visuomet improvizuoju. Supratau, kad esu visai nebloga kulinarė ir gaminti man patinka. Vos tik prasidėjus pasaulinei pandemijai penkiems mėnesiams įstrigau Ispanijoje, ten mano virtuvės šedevrai klestėjo kasdien“, – pasakojo S.Mykolaitytė.

Naujo restorano atidarymas Kaune / Giedrė Gedeikytė nuotr.

Verslininkė Natalija Martinavičienė neabejoja, kad grilinimas vis dažniaus tampa ne tik galimybe greitai ir skaniai paruošti įvairiausius patiekalus, bet ir gyvenimo būdu: „Jei kiekvienas prisimintų kokią nors šventę, svarbų gyvenimo įvykį, ten tikrai būtų koks nors patiekalas, kuris prisidėjo prie tos atmosferos. Net namuose daugelis turi kepsnines, grilius, kuris paprastą maisto gaminimą paverčia pramoga. Tai bendravimo ir kūrybos priemonė. Aš labai mėgstu grilintą maistą, su azijietiška virtuve ne visuomet gali pavykti taip, kaip restoranuose, o ši nauja vieta apjungia viską į vieną visumą ir labai džiaugiuosi, kad nuo šiol galėsiu šį restoraną įrašyti į savo mėgiamų ir lankomų vietų sąrašą.“

Naujo restorano atidarymas Kaune / Giedrė Gedeikytė nuotr.