Talentų šou suspindėjo elektriniu smuiku grojantis kolumbietis: į Lietuvą mokytoją atviliojo meilė

Diego / TV3 nuotr.
Diego / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-10 11:32
AA

Pasibaigus krepšinio fiestai, žiūrovai kviečiami pasinerti į kitą – šį sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks itin laukiamo projekto „Lietuvos talentai“ premjera! TV3 televizijos žiūrovai išvys gabiausių lietuvių bei užsienio svečių pasirodymus. Kuriems dalyviams teisėjai pasakys „taip“? Kas sužavės visko mačiusius scenos profesionalus ir pateks į kitą etapą?

Dalyvių pasirodymus vertins trys teisėjai: TV laidų vedėjas ir atlikėjas Marijonas Mikutavičius, dainininkė ir aktorė Inga Jankauskaitė bei humoristas, TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius. Laidą veda šmaikštusis duetas – Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Pirmosios laidos metu žiūrovų laukia išskirtinis pasirodymas, kurį paruošė Diego Estebanas. 33 metų šou dalyvis kilęs iš Kolumbijos, tačiau mūsų šalyje jau ketverius metus dirba ispanų ir anglų kalbų literatūros mokytoju. Laisvalaikiu vyras groja elektriniu smuiku, įrašinėja muziką bei koncertuoja. Diego yra vienas iš meilės emigrantų, vėliau supratęs, kad labiausiai Lietuvoje jį laiko meilė muzikai bei darbui mokykloje. O dabar jis turi ir dar vieną tikslą – užkariauti „Lietuvos talentų“ sceną.

Diego / TV3 nuotr.

„Iš Kolumbijos išvykau prieš daugiau nei dešimt metų. Dirbau ir gyvenau Prancūzijoje, JAV, Kinijoje, Afrikoje ir Honkonge. Sutikau ir pamilau žmogų iš Lietuvos, nutarėme būti kartu, tad persikėliau gyventi čia, gavau darbą mokykloje. Prasidėjo koronavirusas – kai visi užsidarėme namuose ir galvojome, ką veikti, pradėjau įrašinėti muziką. Paauglystėje lankiau muzikos mokyklą, tačiau klasikinė muzika man „neprilipo“. Todėl daug metų tiesiog grojau savo kambaryje tai, kas man patiko. Visada norėjau kurti ir groti savo muziką“, – laidoje pasakojo Diego.

Vieną dieną restorane jis sutiko dainininkę, kuri jau buvo mačiusi jį grojant. Mergina paklausė, gal Diego norėtų muzikuoti drauge? Šou dalyvis pasakė, kad tai – puiki mintis, tačiau jau netrukus šią idėją pamiršo. Po savaitės dainininkė paskambino ir paprašė akompanuoti jai smuiku. Diego mielai sutiko – iš vėžių išmušė tik tai, kad tą reikėjo daryti tą pačią dieną!

„Niekada nelaikau savęs profesionaliu muzikantu, todėl labai išsigandau. Tačiau grojimas man yra aistra – darau tai dėl savęs ir tai dievinu. Atėjau į įrašų studiją ir viskas puikiai pavyko.

Vėliau įsidrąsinęs pagalvojau, kad reikia studijoje dirbusiam prodiuseriui nusiųsti per karantiną įrašytas dainas, galbūt kam nors jos patiks. Ši daina yra pirmoji, kurią įrašėme. Ją netrukus ir pagrosiu „Lietuvos talentų“ scenoje. Man patinka elektroninė muzika, o kai groju – judėti, bendrauti su publika. Dalyvavimas projekte man yra įdomi patirtis, nes viskas yra nauja ir nepažinta“, – prieš lipdamas į sceną kalbėjo šou dalyvis.

„Lietuvos talentų“ teisėjai / TV3 nuotr.

„Jokių klausimų nėra! Kaip galima būtų pasakyti, kad žmogus yra netalentingas?“ – po pasirodymo užkulisiuose kalbės laidos vedėjai.

Tokio pat nuomonės bus ir šou teisėjai, apipylę Diego komplimentais. „Jūs esate tai, dėl ko ši scena ir egzistuoja. Turite įvaizdį, turite talentą, turite įgūdžius. Esate sukurtas scenai“, – sakė J.Jankevičius.

Pirmoji šio sezono „Lietuvos talentų“ laida – jau šį sekmadienį, 19.30 val. per TV3!