Talismanai pagal horoskopą

Sėkmę nešantys talismanai / Shutterstock nuotr.
Sėkmę nešantys talismanai / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-08-07 19:30
AA

Žmonės visada tikėjo likimu ir laimę nešančiais ar nuo blogų dalykų apsaugančiais daiktais. O senovėje netgi manė, kad tinkamai parinktas talismanas gali pakeisti likimą. Koks talismanas jums tinkamas pagal Zodiako ženklą?

Avinas – ugninis ženklas, tad ir jo talismanai turi būti atitinkami. Pirmiausia jie turi būti susiję su ugnimi ir auksu, gali turėti kvadrato formą, nes ši figūra asocijuojasi su jėga, pergale ir valdžia. Šio ženklo atstovai yra idealistai ir yra linkę su entuziazmu visas jėgas skirti savo idėjai. Sėkmę ir laimę jiems atneš ir raudonos spalvos akmenys: rubinai, granatai. Tinkamas talismanas, vaizduojantis žvaigždes ir Saule, kaip apsauga tinka kokio nors gyvūno uodega, kuri gali būti nebūtinai natūrali, bet ir dirbtinė.

Žemiškajam Jaučiui puikus talismanas – papuošalas su akmeniu, pavyzdžiui, safyru ar smaragdu.

Žemiškajam Jaučiui puikus talismanas – papuošalas su akmeniu, pavyzdžiui, safyru ar smaragdu. Nes akmenys atitinka Žemės energiją ir saugo Jaučius nuo negerovių, nelaimių, padeda pritraukti sėkmę, laimę, meilę. Norite, kad sektųsi darbe? Ant darbo stalo pasistatykite Jaučio figūrėlę. Labiausiai tinkamos talismanų spalvos – mėlyna, žalia ir rožinė. Šio ženklo atstovas labai rūpinasi savo šeima, tad ją apsaugoti nuo negerovių tiktų ant įėjimo į namus durų pakabinant pasagą – ji saugotų visą Jaučio šeimą.

Laimės pasaga / Fotolia nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip Liūtui sutarti su Dvyniais? Arba kaip rasti bendrą kalbą su kolegomis

Dvyniams reikalingi tokie talismanai, kurie labiausiai atitiktų jų permainingą natūrą. Tai galėtų būti raktas, kokia nors kaukė ar plunksna. Žodžiu, daiktas, kuris asocijuotųsi su kūryba, fantazija ir dvasios laisve. Šiems Oro stichijos vaikams paukščio plunksna padėtų išreikšti save dirbant, sėkmingai komunikuoti, vesti derybas. Sėkminga Dvynių spalva – geltona, tad tinka ir akmuo citrinas.

Vandens stichijos globojamiems Vėžiams padės bet kokie su vandeniu, žuvimis susiję daiktai. Pavyzdžiui, pakabutis su jūros žvaigžde ar žuvimi. Taip pat sidabrinis Mėnulio pakabutis. Jei kalbėtume apie akmenis, šio ženklo atstovams reikėtų rinktis akvamariną, avantiūriną, topazą. Jei norite sėkmingai sutvarkyti reikalus, be to, kad turėsite kartu talismaną, veiklos imkitės pirmadienį – Mėnulio dieną.

Liūtas – dar vienas Ugnies stichijos atstovas, kurio valdovas yra Saulė. Taigi viskas, kas susiję su Saule, Liūtams bus sėkminga. Saulė ne tik susijusi su gera šio ženklo atstovų nuotaika, bet ir su sėkme, laime, meile ir gera sveikata. Liūtams būtini stiprūs simboliai, tad jie drąsiai turėtų rinktis brangakmenius, antikvarines grožybes. Katės figūrėlė, pastatyta ant darbo ar namuose pritrauks finansinę gerovę, apsaugos nuo nelaimių. Rubinas, gintaras, citrinas – tie akmenys, kurie optimistiškai nuteikia Liūtus ir atneša jiems sėkmę.

Praktiškoji Mergelė yra Žemės stichijos atstovė, kuri itin vertina praktiškus daiktus. Vaisių formos papuošalai padės šio ženklo atstovams pritraukti į gyvenimą sėkmę ir laimę, sustiprinti sveikatą. Sėkmingos Mergelių spalvos yra susijusios su gamta – žalia ir ruda. Taigi vertėtų rinktis ir tokios spalvos akmenis: nefritą, agatą, chrizolitą. Mergelės planeta Merkurijus lemia, kad geriausia visus reikalus tvarkyti būtent šios planetos dieną – trečiadienį.

Varinis pakabutis / Shutterstock nuotr.

Svarstyklių talismanai turi simbolizuoti harmoniją ir pusiausvyrą, nes kaip tik to šio ženklo atstovai ieško visą gyvenimą. Jei norite kaip talismaną įsigyti papuošalą, rinkitės tokį, kuris būtų idealiai pusiausvyras, pavyzdžiui, svarstyklių formos pakabutį. Svarstyklių spalvos – žalia, mėlyna, rožinė ir balta, tad atsižvelkite ir į tai. Oro stichija lemia, kad puikūs talismanai Svarstyklėms bus visų skraiduolių – tiek paukščių, tiek vabzdžių simboliai, taip pat ir... sparnuotasis Amūras. Jų formos statulėlės, pakabučiai, žiedai ar kitokie daiktai padės pritraukti sėkmę, laimę, finansinę gerovę, saugos nuo nelaimių. Jei kalbėtume apie laimę nešančius akmenis, nefritas privilios meilę, o koralas Svarstyklėms suteiks dar daugiau švelnumo.

Skorpionas ir pats galėtų būti talismanas, nes yra labai stiprus ženklas, tačiau tinkamai parinkti daiktai ir spalvos gali dar labiau sustiprinti jų energiją. Vandens stichija ir gebėjimas transformuotis jų talismanais daro varlytes, ant virvelės suvertas monetas. Šio ženklo spalva – tamsi raudona, violetinė, juoda. Kadangi Skorpionai yra labai paslaptingos asmenybės, kuriuos nemažai veikia ne tik jų valdovas Marsas, bet ir pasąmonę bei jausmus valdantis Mėnulis, sidabriniai paslaptingi papuošalai jiems taip pat tinka kaip talismanai. Jei norite rinktis akmenį, dairykitės malachito, granato, hematito.

Turtus nešanti figūrėlė / Shutterstock nuotr.

Šauliui sėkmę ir palaikymą suteiks dekoratyvinis skarabėjas arba paslaptingojo Fenikso atvaizdas. Sparnuotos šio ženklo atstovų svajonės ir fantazijos skris dar toliau, jei jų namuose bus arklius vaizduojantis paveikslas, o ant darbo stalo strėlės simbolis, kuris skatins juos keliauti tiesiai į tikslą. Sėkmę nešančios Šaulių spalvos – violetinė, mėlyna, perlamutrinė. Tad rinkdamiesi sau talismaną, nepamirškite atsižvelgti ir į spalvą. O iš akmenų Šauliams tiks gintaras, turmalinas, avantiūrinas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mėnulio užtemimas vienus apdovanos, kitus nuskriaus

Jei jau Ožiaragis apskritai sugalvos išsirinkti sau talismaną, darys tai itin kruopščiai ir atsakingai. Pavyzdžiui, rūpestingai apvažiuos antikvariatus ar pats jį kurs. Vėžlio figūrėlė ir senovinės monetos – idealūs sėkmę nešantys ir nuo negerovių saugantys daiktai Ožiaragiui. Žemės stichijai priklausantis šis ženklas sėkmę ir meilę ras ir nuo nerimo bus apsaugotas, jei vadovausis savo širdies balsu, o tai reiškia, kad nesirinks kokių nors įmantrybių, o gal tiesiog kaip talismaną nuo jūros parsiveš kelias sau mielus akmenukus, kuriuos pasidės ant lentynėlės ir kaskart į juos pažvelgęs ir paėmę į rankas pajus šilumą. Jei norisi pusbrangių akmenų, vertėtų rinktis oniksą, kuris padės išsivaduoti iš vis apimančios melancholijos, ar sveikatą saugantį agatą.

Vandenis retai pasikliauja savo sėkme, bet daug dažniau ją prisišaukia į pagalbą pasitelkęs vienokį ar kitokį talismaną. Kad ir, pavyzdžiui, paprasčiausią papuošalą su boružėle. Kadangi yra Oro ženklas, be to, labiau nei bet kuris kitas Zodiako atstovas mėgsta laisvę ir nepriklausomybę, ir talismanai jam labiausia tinka tie, kurie susiję su oru ir simbolizuoja laisvę: balandis ar egiptietiškasis kryžius Ankhas, simbolizuojantis nuolatinį vystymąsi ir evoliuciją. Iš akmenų Vandeniai galėtų rinktis safyrą, akvamariną, lazuritą. Šie akmenys suteiks jiems išmintis ir saugos nuo greitų neapgalvotų sprendimų.

Išmintingiausiu horoskopo ženklu laikomoms Žuvims neretai pristinga išminties, priimant paprasčiausius gyvenimiškus sprendimus, tad tai žinodami šio ženklo atstovai apsiginkluoja ne vienu talismanu. Lemtimi tikinčios Žuvys kaip talismanus turėtų rinktis su vandeniu susijusius talismanus, nes pačios yra šios stichijos atstovės. Koralai, žuvų figūrėlės ar kitokie jūriniai simboliai šio ženklo atstovams suteiks laimės ir ramybės. Taip pat gerai tinka ir jų planetos valdovės Neptūno simbolis – trišakis arba heraldinė lelija, tad gerai nešioti jį vaizduojantį pakabutį.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!