Tinkamai parinktas papuošalas – talismanas ir apsauga

Papuošalai / Fotolia nuotr.
Papuošalai / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-05-17 19:30
AA

Kiekvienas metalas ir akmenėlis spinduliuoja tam tikrą energiją, turi savo charakterį, kuris silpnina arba stiprina. Todėl kartais, pamiršusios užsimauti mėgstamą žiedą, visą dieną jaučiamės tarsi kažko labai trūktų. Taip yra todėl, kad jums tinkamas papuošalas padeda rasti harmoniją ir laimę gyvenime.

Žmonės nuo seno pastebėjo, kad visa gyvoji ir negyvoji gamta skleidžia tam tikrą energiją, kuri mus silpniau ar stipriau veikia. Tokiomis savybėmis pasižymi ir akmenys bei metalai. Todėl šamanai ir kitokių dvasinių praktikų atstovai gamindavo amuletus, kurie saugodavo ir globodavo nuo įvairių matomo ir nematomo pasaulio pavojų. Tam specialiai individualiam žmogui parinkdavo tik jam tinkamus pusbrangius akmenėlius ir prie jų derantį metalą. Ypatingomis galiomis pasižymintys buvo laikomi septyni metalai. O jų energija siejama su septynių pagrindinių, žmogų veikiančių planetų savybėmis. Trys iš jų laikomi tauriaisiais, iš jų ir gaminami papuošalai, kiti keturi savo energija siejami su tam tikromis planetomis ir Zodiako ženklais, tačiau papuošalams visiškai netinkami (išskyrus varį).

Septyni metalai ir su jais siejama planetų energija

Auksas – dabar laikomas tauriuoju metalu – susijęs su Saulės energija, dieviškosiomis galiomis. Labiausiai jis tinkamas Liūtams ir Avinams. Šių ženklų atstovai aukso papuošalus gali nuolat nešioti, nes juos tiesiogiai veikia Saulės energija. Ji žadina charizmą, stiprina kūrybiškumą, džiaugsmingumą. Auksas taip pat tinka ir Jaučiams, Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams, Skorpionams ir Dvyniams, tačiau šių ženklų atstovai neturėtų pamiršti auksinių papuošalų vakare nusiimti. Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys – Vandens stichijos ženklai – taip pat gali puoštis auksu, tik jie turėtų rinktis baltąjį auksą, kuris labiau primena sidabrą. O geriausias pasirinkimas šiems ženklams – metalų lydinys. Auksas – labai stiprus tonizuojantis metalas, todėl jo papuošalais neturėtų puoštis merginos iki 18 metų. Dar visiškai nesusiformavusį organizmą šis metalas gali išbalansuoti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip puoselėti grožį pagal Mėnulio kalendorių

Sidabras taip pat laikomas tauriuoju metalu. Jo energiją atitinka Mėnulis, o labiausiai šis metalas tinka Vandens ir Oro stichijų atstovams (Skorpionui, Vėžiui, Žuvims, Dvyniams, Vandeniui ir Svarstyklėms). Tiek auksas, tiek sidabras, jei tinka juos nešiojantiems žmonėms, stiprina ir palaiko savo šeimininką, persiima jo energija ir dalijasi savąja. Dėl to nereikėtų matuotis ir nešioti kitų žmonių papuošalų, ypač jei jie yra pagaminti iš tauriųjų metalų (aukso, sidabro ir platinos) ir puošti akmenimis. Sidabras ramina, harmonizuoja ir reguliuoja nervų sistemą, padeda palaikyti dvasios harmoniją. Bet kuriuo atveju vertėtų stengtis pajusti, kokius jausmus jums kelia papuošalas – ramina, paguodžia? O gal yra labai gražus, bet erzina, todėl į jį geriau žiūrėti, bet nešioti nenorite? Neignoruokite šių pojūčių, nes papuošalai gali būti ir naudingi, ir pakenkti.

Varis – Veneros metalas, todėl papuošalai, sukurti iš šio metalo tinka šios planetos globotiniams – Jaučiams ir Svarstyklėms. Varis yra vienas iš pirmųjų metalų, kuriuos senovėje atrado ir pradėjo naudoti žmonės buityje. Varinėmis apyrankėmis rankas puošė dar Egipto faraonai. O tuometinių gyduolių nuomone, šie papuošalai turėjo magišką galią, todėl buvo laikyti talismanais, saugančiais nuo daugelio negandų. Dėl to, kad varis yra gyvybiškai svarbus organizmui, senovės žyniai neklydo. Jis reikalingas įvairioms organizmo reakcijoms, o jo gauname ne tik nešiodami varinius papuošalus, bet ir valgydami vario turintį maistą.

Geležis – Marso metalas. Ši planeta globoja Avinus ir Skorpionus, taigi geležis tinka šių ženklų atstovams, tačiau žinoma, kur kas maloniau papuošalams rinktis tauriuosius metalus.

Švinas – Saturno metalas. Ši planeta valdo Ožiaragius, kuriems geriausia rinktis saikingus, nedidelius auksinius papuošalus.

Gyvsidabris – nuodingas metalas, pagal savo savybes aitinkantis Merkurijaus planetą ir Dvynių bei Mergelės ženklus. Jiems tinkamiausi sidabriniai arba platinos papuošalai.

Alavas – Jupiterio metalas, savybėmis siejamas su Šaulio ženklu. jam tinka ir auksas, ir sidabras, ir platina.

Rankos, papuoštos žiedais / Fotolia nuotr.

Akmenys taip pat svarbūs

Jų reikšmė kuriant papuošalus ir derinant su skirtingais metalais taip pat labai svarbi, nes jie pasižymi savita energija ir atitinkamai veikia juos nešiojantį žmogų – stiprina arba silpnina jį. Labai gerai, jei akmuo ir metalas, kuriais jūs puošiatės, savo energija ir charakteristikomis sutampa su jūsų energija. Tai padeda kovoti su negandomis, ydomis, trūkumais. Ypač stipriai veikia tie akmenys, iš kurių pagamintas papuošalas, naudojant taurųjį metalą. Tokio energija yra daug stipresnė.

Labai svarbu ir tinkamai suderinti akmenis su metalu. Teigiama, kad su auksu nedera ametistas, nefritas, chrizoprazas, smaragdas. O su sidabru – smaragdai, deimantai. Unikalus metalas yra platina. Ji neturi neigiamos atminties, pasižymi skaidria energija. Būtent todėl šis metalas dažniausiai naudojamas amuletams gaminti intuicijai sustiprinti, teigiamoms emocijoms skatinti, nuo neigiamos energijos apsaugoti.

Avinams tinka safyrai, granatai, ametistai, koralai. Jaučiui – agatai, malachitai, smaragdai, chalcedonai. Jei esate gimę po Dvynių ženklu, rinkitės agatus, avantiūrinus, topazus. Vėžiams tiks oniksai, karneoliai, Mėnulio akmenys. Liūtams tinkamiausi gintarai, chrizolitai, topazai. Mergelėms tinka agatai, avantiūrinai, nefritai. Svarstyklių akmenys yra opalai, akvamarinai, turmalinai. Skorpionų – granatai, malachitai, topazai, tigro akis. Šauliams tinka turkiai, topazai. Ožiaragiams padės malachitų, rožinių kvarcų, citrinų energija. Vandeniams – ametistai ir chalcedonai, lazuritai. Žuvims vertėtų išbandyti hematitus ir ametistus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kokią informaciją apie jus slepia jūsų drabužiai