Tarp mergvakario ir vestuvių – į Palangos lenktynes: V.Siegel antrus metus palaiko tą pačią komandą

Viktorija Siegel / Asmeninio albumo ir Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Labai jaudinuosi“, – paklausta, kaip jaučiasi likus vos kelioms dienoms iki vestuvių sakė šeštadienį „Aurum 1006 km“ lenktynėse Palangoje su būsimu vyru Laurynu Suodaičiu apsilankiusi Viktorija Siegel.

Tai, kad netrukus vyks įspūdinga judviejų šventė, porai nesutrukdė pasimėgauti 22-us metus rengiamų varžybų atmosfera bei palaikomos komandos „Noker“ pasiekimais.

„Antrus metus palaikome šią ekipą. Joje važiuoja mūsų bičiuliai, todėl labai norime būti su jais, linkėti sėkmės“, – sakė V.Siegel.

Nors ji labai mėgsta greitį, profesionalioms varžyboms pasiruošti neturėtų laiko. Visgi Viktorija teigia, kad moterų ralyje ateityje mielai sudalyvautų.

„Kelyje neturiu kur pasireikšti, todėl žiedinė trasa būtų pats tas“, – su šypsena patikino V.Siegel, besidžiaugianti ir neseniai jos su Laurynu namuose atsiradusiu naujuoju pirkiniu – sportinio tipo „Porsche Panamera“.

„Gyvenau Klaipėdoje, todėl lenktynėse būdavau dažnai. Juokaudavome, kad tai – mūsų rajono šventė, į kurią būtina atvykti“, – sakė pašnekovė.

Viktorija Siegel / Soc.tinklų nuotr.

Apkabinti „Aurum 1006 km“ dalyvaujančių bičiulių Viktorijai ir Laurynui nesutrukė net smagiai atšvęstos šventės – mergvakaris ir bernvakaris. Nors artimi bičiuliai porai netikėtas pramogas surengė tą pačią dieną, Laurynas būsimai žmonai prieš vakarėlį spėjo įteikti įspūdingą glėbį baltų rožių – tokių, kokias ji labiausiai mėgsta. Vyriškis vylėsi, kad gėlės mylimajai padės nusiteikti įspūdžių pilnam mergvakariui.

Viktorijos bičiulės ją pirmiausia palydėjo į emocijų išliejimo  kambarį, kur, rašydama žodžius ant lėkščių, būsima nuotaka jas galėjo sudaužyti kartu su tuo, ką paminėjo ant indo.

Viktorija Siegel / Soc. tinklų nuotr.

„Pasiplaukiojimas laivu Trakuose, šventė restorane... Viskas buvo tobula ir iki paryčių“, – šypsojosi socialinių tinklų žvaigždė.

Viktorija patikino vis dar netikinti, kad greitai taps žmona, o didžiausiu iššūkiu planuojant šventę jai tapo vestuvinės suknelės pasirinkimas.

„Siūti ją pradėjo prieš mėnesį. Ir iki to, kol ja pasipuošiu, ir mylimam žmogui ištarsiu „taip“ liko visai nedaug“, – sakė V.Siegel.

Palangos lenktynių akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Palangos „Aurum 1006 km“ lenktynės (86 nuotr.)
+80
Skaitykite daugiau