Teksaso universitete – paskaitos apie Harry Stylesą: studentai apie jį mokysis, kaip apie Šekspyrą

Harry Stylesas / „Scanpix“ nuotr.
Harry Stylesas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-30 16:57
AA

Harry Stylesas ir įžymybių kultas – skaitmeninės istorijos docentas dr. Louie Deanas Valencia socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė, kad 2023 m. pavasarį Teksaso valstijos universiteto studentams bus suteikta galimybė studijuoti atlikėjo istoriją, kaip teigia Forbes.com.

Kitų metų pavasarį Teksaso universiteto studentai turės galimybę mokytis apie Harry Stylesą. Tai yra pirmą kartą britų popžvaigždei skirtas koledžo kursas.

Kurso metu daugiausia dėmesio bus skiriama Harry Stylesui ir jo karjeros sąsajoms su šiuolaikinėmis įžymybėmis, gerbėjų kultūra, lytimi ir seksualumu, kultūra ir vartotojiškumu bei kitomis temomis, rašoma dr. Valencia paskelbtame kurso aprašyme.

Harry Stylesas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dr. Valencia teigimu, kursai nebus skirti asmeniniam Styleso gyvenimui, tačiau bus gilinamasi į jo meną ir aktyvumą, taip pat literatūrą, filosofiją ir muziką, kurią jis pripažino kaip turinčią įtakos jo karjerai, taip pat į jo lyčiai neutralią grožio liniją „Pleasing“.

Daktaras teigė, kad studentai H.Stylesą studijuos taip, kaip studijuojame Shakespeare'o, Toni Morison, Virginios Woolf ar bet kurio kito didžio menininko kūrybą.

Šis kursas bus įskaičiuotas į baigiamųjų, pasaulio ar Europos istorijos, tarptautinių ar Europos, populiariosios kultūros, lyčių ir moterų studijų reikalavimus.

H.Stylesas yra naujausias dainininkas, kurio kūrybai skirtas visas koledžo kursas. Šių metų pradžioje Niujorko universitete prasidėjo kursas apie Taylor Swift, kurį vedė „Rolling Stone“ žurnalistė Brittany Spano. Gegužę T.Swift kalbėjo universiteto baigimo ceremonijoje ir gavo garbės meno daktaro vardą.

Beyoncé taip pat buvo daugelio universitetų kursų dėmesio centre visame pasaulyje, įskaitant Kopenhagos universitetą, Kalifornijos politechnikos valstybinį universitetą, Teksaso universitetą San Antonijuje ir Rutgerso universitetą. 2010 m. Pietų Karolinos universitete buvo siūlomas sociologijos kursas, skirtas Lady Gagai.