Tenerifėje ištekėjusi „Ingrid Inži“ įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė laukia šeimos pagausėjimo

Į apdovanojimus „Žmonės 2017“ dizainerė Ingrida Rutkauskaitė ir verslininkas Donatas Naujokas atvyko jau kaip vyras ir žmona.
Į apdovanojimus „Žmonės 2017“ dizainerė Ingrida Rutkauskaitė ir verslininkas Donatas Naujokas atvyko jau kaip vyras ir žmona.
Šaltinis: „Žmonės“
2017-02-01 11:23
AA

Niekas net neįtarė, kad prieš porą savaičių į Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimus „Žmonės 2017“ atvykusi šventinių suknelių dizainerė, mados namų „Ingrid Inži“ įkūrėja Ingrida Rutkauskaitė (33) ir verslininkas Donatas Naujokas (34) raudonu kilimu žengė jau kaip vyras ir žmona. O laisva žemę siekianti Ingridos suknelė subtiliai slėpė apvalėjantį pilvuką.

Pora jau neslepia, kad pavasarį laukia ir šeimos pagausėjimo.

Vestuves po dvejų draugystės metų Ingrida ir Donatas atšventė Tenerifėje. Čia, ant jūros kranto, šeimos narių bei artimiausių draugų apsuptyje jie vienas kitam ištarė amžinos meilės priesaiką.

Jaunoji vilkėjo pačios kurta legvute plazdančia suknele, o plaukus papuošė gyvomis gėlėmis. Abu su Donatu avėjo sportinius batelius.

„Be pompastikos ir patogiai“, – taip, kaip ir norėjo. Vestuvių rūpesčius pora patikėjo tenykštei vestuvių planuotojai, tačiau atsisakė pompastikos, siūlomų kičinių puošmenų ir pasirinko bohemišką paprastumą.

Pati ceremonija vyko privačiame „Ritz“ viešbučio paplūdimyje. Po jos linksma kompanija patraukė į jaukų vietinį restoranėlį, turintį puikų meniu.

Gražiausios šventės akimirkos – naujausiame žurnale „Žmonės“