„Terminatoriui“ A.Schwarzeneggeriui – 75: dukra Katherine pasidalijo sentimentaliais kadrais

Arnoldas Schwarzeneggeris su dukromis Katherine ir Christina / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Arnoldas Schwarzeneggeris su dukromis Katherine ir Christina / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-07-30 21:44
AA

Liepos 30-ąją legendiniam aktoriui, buvusiam Kalifornijos gubernatoriui Arnoldui Schwarzeneggeriui suėjo 75-eri. Neeilinio gimtadienio proga aktorius sulaukė gerbėjų sveikinimų iš viso pasaulio, bei iš artimiausių žmonių – šeimos.

Liepos 30-ąją, šeštadienį „Terminatoriaus“ žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris mini 75-ąjį gimtadienį. Savo mylimo tėčio nepamiršo pasveikinti neseniai antrosios atžalos susilaukusi jo dukra Katherine Schwarzenegger.

Socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbtame įraše 32-ejų Katherine pasveikino tėtį gimtadienio proga ir pasidalijo trimis, dar niekur nematytomis vaikystės nuotraukomis.

Paskutinėje, ketvirtoje nuotraukoje, kuri yra naujesnė, Arnoldas užfiksuotas su Katherine ir jos vyro Chriso Pratto vienerių metų dukrele Lyla Maria.

„Su gimtadieniu, tėti! Mes tave labai mylime! Tu esi geriausias ir linksmiausias tėtis. Mums visiems labai pasisekė, kad esi mūsų gyvenime! Būk laimingas“, – po nuotraukomis rašė Katherine.

Primename, kad 75-ąjį gimtadienį minintis A.Schwarzeneggeris ir žurnalistė Maria Shriver praėjusių metų pabaigoje padėjo tašką skyrybų procese. Nors jiedu kartu nebegyvena jau dešimtmetį, pora tašką skyrybų procese padėjo tik gruodžio mėnesį. Viso to priežastis – sudėtingos turto dalybos.

2011-aisiais pramogų pasaulį sudrebino skandalas, kai paaiškėjo, kad A.Schwarzeneggeris 1997 metais buvo neištikimas savo žmonai M.Shriver su tuometine namų tvarkytoja Mildred Baena, o toji moteris nuo šeimininko net pagimdė sūnų.

„Terminatoriumi“ vadinamas Austrijos ir JAV kultūristas Arnoldas Schwarzeneggeris pasaulyje pamiltas aktorius ne tik dėl savo vaidmenų. Jis – ir atkaklus politikas, buvęs 38-ojo Kalifornijos gubernatoriaus pareigose, lyg šiol nevengiantis pasisakyti politologinėmis temomis.

Fotogalerija:

Veiksmo filmų žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris (32 nuotr.)
+26