Testas. Išsirinkite akmenį ir sužinokite, ką jis apie jus sako!

Pusbrangiai akmenys / Fotolia nuotr.
Pusbrangiai akmenys / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-09-21 19:30
AA

Išsirinkite akmenį ir sužinokite, ką šis pasirinkimas apie jus byloja. Darykite tai intuityviai. Akimirką žvilgtelėkite į žemiau esantį paveikslėlį ir pasirinkite. Gal tinkamas akmuo padės jums pritraukti laimę, apsaugos nuo blogio, stiprins sveikatą ar padės atskleisti tam tikras asmenybės savybes.

Akmenys
  1. Perlas. Jei pasirinkote perlą, vadinasi, žinote savo vertę ir pasitikite savimi, nes perlas nuo seno simbolizuoja išmintį ir moteriškumą.

Kokią žinią jums siunčia perlas? Jūsų gyvenime atėjo metas romantiškiems išgyvenimams. Jei norite skraidyti lyg ant sparnų, kuo atviriau ir plačiau skleiskite savo moteriškumą. Apgobkite savo žmogų nuoširdžia meile ir gausite viską, ko trokštate. O jei mylimojo dar nėra šalia, moteriškumo kerai jums pravers dar labiau.

2. Rubinas. Rubinas – tai gyvenimo aistra, meilė, valdžia, stipri valia, kilnumas, išskirtinumas. Jei spontaniškai pasirinkote šį išskirtinį akmenį, vadinasi, ir pati esate apdovanota tokiomis savybėmis kaip aistra gyventi, kurti, mylėti...

TAIP PAT SKAITYKITE: Silpnosios jūsų grožio pusės pagal horoskopą

Kokią žinią jums siunčia rubinas? Rubinas suteikia kilnumo, švelnumo, neleidžia liūdėti ir apnikti depresijai. Jo siunčiama žinia kuo aiškiausiai byloja: aukštyn nosį ir pirmyn! Jokie sunkumai ir problemos neegzistuoja – jūs galite viską!

3. Briliantas. Ne veltui nuo seno šis akmuo toks brangus ir vertinamas. Tai stipriųjų akmuo, skirtas išskirtinėms asmenybėms. Jo pasirinkimas rodo, kad esate ambicinga, valinga, charizmatiška – trumpai tariant, verta pagarbos.

Kokią žinią jums siunčia briliantas? Atėjo metas sužibėti. Nustoti jaudintis, baimintis, teisintis ir parodyti kitiems, kad esate įdomi bei žavi asmenybė, kad turite savo nuomonę ir gebate ją išreikšti.

4. Mėlynasis topazas. Tai savirealizacijos akmuo, padedantis atskleisti vidinį potencialą. Jei jį pasirinkote, vadinasi, esate praktiška, intelektuali, blaivia mąstysena apdovanota asmenybė, sugebanti savo geriausias savybes atskleisti visada tinkamoje vietoje tinkamu laiku.

Kokią žinią jums siunčia mėlynasis topazas? Šis pasirinkimas leidžia suprasti, jog jūsų gyvenime šiuo metu stinga teigiamų emocijų ir džiugaus nerūpestingumo. Mėlynasis topazas suteiks jėgų lengviau spręsti problemas ir geriau suvokti save.

5. Peridotas. Jei jus sužavėjo peridotas, panašu, kad esate iš tų retai pasitaikančių žmonių, kurie aplinkiniams dovanoja ramybę ir tikrą, nuoširdų džiugesį. Taip pat esate apdovanota gebėjimu greitai perprasti ir suvokti tikrąją reiškinių, žmonių elgesio, emocijų esmę.

Kokią žinią jums siunčia peridotas? Viena iš svarbiausių peridoto savybių – pritraukti aplinkinių rūpestį. Jei pasirinkote šį akmenį, tai ženklas, jog metas atsipūsti nuo visų pareigų ir pasimėgauti kitų dėmesiu.

6. Akvamarinas. Šis akmuo dažniausiai vilioja į dvasines paieškas pasinėrusius žmones. Taip pat tokius, kurie mėgsta gyvenimo įvairovę, tyrinėti, atrasti. Jis sufleruoja, jog esate be galo įvairialypė asmenybė, aplinkinius traukianti paslaptingu, nenuspėjamu būdu.

Kokią žinią jums siunčia akvamarinas? Jis leidžia suprastai, jog jūsų gyvenime greičiausiai įsivyravo rutina ir jums reikia pajudėti. Galbūt išsiruošti į kelionę, leistis į nuotykius ar tiesiog išbandyti kažką nauja.

7. Tanzanitas. Tai labai retas brangakmenis, retesnis net už deimantą. Jų randama tik vienoje pasaulio vietovėje. Ezoterikai tanzanitą vadina intuicijos akmeniu. Taigi, jei jį išsirinkote, tai gali būti ženklas, jog esate apdovanota stipria intuicija ir įvairiose situacijose labiau pasikliaujate ne racionalia logika, o tuo, ką sako širdis.

Kokią žinią jums siunčia tanzanitas? Sakoma, jog tanzanitas – puikus palydovas dvasinių paieškų kelyje. Jei akys pirmiausia nukrypo į šį akmenį, tanzanitas jums neša žinią, kad jau esate pasiruošusi savityrai. Tereikia žengti pirmąjį žingsnį.

8. Citrinas. Jei į akis pirmiausia krito šis akmuo, tai rodo, jog esate optimistiška, be galo energinga, dinamiška ir kūrybinga asmenybė. Turite talentą suburti ir įkvėpti žmones. Senovės Romoje oratoriai ne šiaip sau su savimi nešiojosi citriną – buvo manoma, jog jis gerina iškalbą.

Kokią žinią jums siunčia citrinas? Jei nedvejodama pasirinkote šį akmenį, vadinasi, šią akimirką jums reikia daugiau energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Šį trūkumą gali kompensuoti ne tik citrinas, bet ir saulė, grynas oras, gamta.

9. Rožinis turmalinas. Rožinis turlaminas vilioja jausmingus, šiltus ir geraširdžius žmones. Jei pasirinkote šį akmenį, neabejotinai turite gerą, plačią širdį ir gebate jos šilumą skleisti aplinkui. Ten, kur pasirodote jūs, sukuriate ramią ir jaukią atmosferą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Kaip suvilioti skirtingų Zodiako ženklų atstovus?

Kokią žinią jums siunčia rožinis turmalinas? Toks jūsų pasirinkimas byloja, kad šią akimirką jums reikia meilės, švelnumo ir palaikymo. Kad visa tai ateitų į jūsų gyvenimą, privalote kitiems skleisti dar daugiau šilumos ir draugiškumo.

10. Ametistas. Šis akmuo paprastai traukia dvasiškai stiprias, atsakingas ir sąžiningas asmenybes. Panašu, jog esate iš tų retų žmonių, kuriais galima visiškai pasikliauti bet kurioje situacijoje. Esate tiesiog nepamainoma draugė, žmona, mama...

Kokią žinią jums siunčia ametistas? Tai, kad išsirinkote šį akmenį, yra ženklas, jog esate subrendusi gyvenimo permainoms, kurios atvers naujų teigiamų perspektyvų ir galimybių tobulėti. Ką reikėtų keisti? Atsakyti į šį klausimą galite tik jūs pati.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!