„The Tinder Swindler“ sukčius S.Levievas nesustoja: žada dirbti Holivude ir kurti pasimatymų šou

Simonas Levievas / Socialinių tinklų nuotr.
Simonas Levievas / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-02-18 21:30
AA

Nors ir dauguma sako, kad už nusikaltimą gresia bausmė ir nelaimės, tačiau dokumentiniame filme „The Tinder Swindler“ išgarsėjęs sukčius Simonas Levievas yra išimtis. Jis netrukus žada susikrauti didžiulius turtus ir savo neigiamą išpopuliarėjimą paversti pelnu.

Teigiama, kad sukčius, apie kurį pasakojama „Netflix“ dokumentiniame filme „The Tinder Swindler“, žada užsidirbti pinigų iš savo žinomumo. Jis savo dėmesį kreipia į Holivudą, rašo nypost.com.

Simonas Levievas pasirašė sutartį su Holivudo agente Gina Rodriguez. Ji atstovauja daugumai žvaigždžių, tarp kurių – ir Mama June. Jiedu aptarė planus, kaip dėl „Netflix“ užklupusį populiarumą paversti pelnu ir įsitvirtinti pramogų srityje.

Simonas Levievas / Socialinių tinklų nuotr.

S.Levievas, kaltinamas išviliojęs milijonus iš moterų, su kuriomis susitiko „Tinder“ programėlės dėka, nori dalyvauti savo paties pasimatymų laidoje. Joje moterys varžytųsi dėl jo meilės.

Kitas galimas projektas yra tinklalaidė, kurioje meilės įkaitės dalintųsi savo patirtimi, ką veiktų pasimatymų metu ir ko ne.

Prieš porą savaičių pasirodžius filmui „The Tinder Swindler“, S.Levievui buvo uždrausta naudotis pažinčių programėlėmis. Po to, kai dokumentinis filmas tapo tarptautine sensacija, jis taip pat ištrynė ir savo instagramo paskyrą.

Tačiau, anot „Independent“, pamišęs sukčius vis dar galimai yra „TikTok“. Kai kurie šios programėlės vartotojai mano, kad jo anketa yra @simon_leviev_official.

Ši paskyra surinko daugiau nei 169 000 sekėjų, tačiau yra ir abejojančių, ar ji vis dėlto yra tikra, kadangi autentiškumas nebuvo patikrintas.

Nors filmo „The Tinder Swindler“ prodiuseriai mano, kad S.Levievas iš savo aukų galėjo išvilioti iki 10 milijonų dolerių, bet tai, anot jų, toli gražu nėra vienintelis stambaus masto sukčiavimas pažinčių programėlėse. Pasak Federalinės prekybos komisijos, kiti pažinčių programėlių sukčiai 2021 m. iš įsimylėjusių amerikiečių išviliojo 547 mln. dolerių.

Filmo anonsas:

Simonas Levievas (10 nuotr.)
+4