„TikTok“ įrašais iš slėptuvės išgarsėjusi ukrainietė neteko 18-mečio brolio: nužudė rusai kariai

Valerija Šašenok ir jos brolis / Socialinių tinklų nuotr.
Valerija Šašenok ir jos brolis / Socialinių tinklų nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-06 10:49
AA

Ukrainietė fotografė Valerija Šašenok (20) prieš kurį laiką išgarsėjo savo vaizdo įrašais „TikTok“ platformoje, kuriuose rodė nepagražintą karo Ukrainoje realybę. Vaizdais iš slėptuvės Černihive besidalijusi mergina pranešė apie netektį – Rusijos pajėgos nužudė jos brolį, kuriam buvo 18-a.

Valerija Šašenok išgarsėjo „TikTok“ platformoje publikuodama vaizdo įrašus iš karo nuniokoto Černihivo miesto, esančio šiaurės Ukrainoje, ir Rusijos invazijos metu rodydama savo šeimos gyvenimą ten įrengtoje slėptuvėje nuo bombų.

Kai kurie merginą net praminė „XXI a. Anos Frank versija“. Po to, kai slėptuvėje besislėpusios merginos namas buvo susprogdintas, ji viena bėgo per Lenkiją ir Vokietiją, kol galiausiai sėkmingai evakavosi į Italiją pas vieną šeimą, rašo „Daily Mail“.

Vis dėlto Valerijos jaunėlis brolis liko gimtojoje šalyje, kur, deja, ir žuvo.

Skaudžią žinią apie 18-mečio brolio mirtį V.Šašenok pranešė savo sekėjams „TikTok“ platformoje. Mergina paviešino ir asmenukę, kurioje matoma apsiašarojusi. Ji teigė, kad sužinojusi tragišką naujieną negalėjo nustoti verkti ir nenorėjo patikėti, kad tai tiesa.

„Vladimiras Putinas Ukrainoje nužudė mano 18 metų brolį, o Rusijos žmonės nerimauja dėl „McDonald's“ uždarymo“, – sielvartavo ji.

Paminėdama „McDonald's“, Valerija turėjo omenyje tai, kad šiam restoranų tinklui pranešus, jog stabdo savo veiklą Rusijoje, daugybė šalies gyventojų tuo susirūpino, užuot pagalvoję apie Ukrainoje žūstančius žmones.

V.Šašenok taip pat paviešino nuotraukas, kurioje yra įsiamžinusi su velioniu broliu. Publikavo ir kadrą iš vaikystės.

„Negaliu nustoti verkti...“, – rašė mergina prie kitos nuotraukos, kuri padaryta kavinėje.

„Myliu tave, broli. Putinas yra blogis“, – pridūrė V.Šašenok.

Žiūrėkite įrašą su nuotraukomis:

Anot „Daily Mail“, į Italiją mergina pabėgo padedama vienos niujorkietės, suvedusios ją su italų šeima, kuri ir priglaudė Valeriją. Patekusi į saugią šalį, „TikTok“ išgarsėjusi fotografė dalijosi vaizdo įrašais, kuriuose įamžinta valganti makaronus, besilankanti Romoje ir net susitinkanti su Milano meru.