Transeksualė Cassandra Cass išleido 200 tūkst. dolerių, kad taptų panaši į Jessicą Rabbit

Animacinė herojė Jessica Rabbit ir jos antrininkė Cassandra Cass / Stop kadras ir Robert Ouano nuotr.
Animacinė herojė Jessica Rabbit ir jos antrininkė Cassandra Cass / Stop kadras ir Robert Ouano nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-02-19 22:16
AA

Transeksualė Cassandra Cass (37 m.) nepagailėjo 200 tūkst. JAV dolerių, kad taptų animacinės herojės Jessicos Rabbit antrininke, rašo „People“.

San Franciske gyvenanti transeksualė Cassandra Cass, save pristatanti kaip aktorę, modelį, burleskos šokėją ir realybės šou žvaigždę, seksualiąją animacinę heroję Jessicą Rabbit sako dievinanti nuo vaikystės.

Užaugusi Cassandra panoro tapti panaši į moterį, kuri realybėje neegzistuoja – ji vis dažniau ėmė lankytis pas plastikos chirurgus su įvairiausiais pageidavimais, o šiuo metu jos užgaida pareikalavo jau 200 tūkst. JAV dolerių.

Jai buvo atliktos šios procedūros: padidinta krūtinė ir lūpos, sumažinta nosis (nors su tokia jai sunku kvėpuoti, ji neklauso medikų, nes didesnė nosis – „ne kaip Jessicos Rabbit“), koreguoti skruostikauliai, šlaunys, užpakalis. O tam, kad jos liemuo būtų kaip animacinio filmuko herojės, ji net pasiryžo pašalinti šonkaulius.

Heidi Klum / AOP nuotr.

„Galėčiau pasakyti, kad vienintelis dalykas, kurio nepatobulinau, yra mano širdis“, – sakė plastinių ir kosmetinių procedūrų apsėsta Cassandra.

Žmonės.lt primena, kad trumpam į Jessicą Rabbit per praėjusį Heloviną buvo persikūnijusi ir modelis Heidi Klum – jai šį įspūdingą kostiumą apsirengti prireikė net 10 valandų ir gausios komandos.

Jūsų dėmesiui – transeksualė Cassandra Cass, norinti būti kaip Jessica Rabbit: