Turtingiausi pasaulio gyvūnai: kiek pinigų slypi jų banko sąskaitose?

Karlo Lagerfeldo augintinė Choupette / Vida Press nuotr.
Karlo Lagerfeldo augintinė Choupette / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2015-06-27 17:00
AA

Vien praėjusiais metais ji uždirbo beveik 3 mln. eurų, keliauja ji privačiu lėktuvu lydima dviejų tarnaičių ir asmens sargybinio. Išleidusi ji ir savo autobiografiją bei yra itin populiari socialiniuose tinkluose: tviteryje ją seka 48 tūkst. internautų, o „Instagram“ tinkle ji turi daugiau kaip 60 tūkst. gerbėjų.

Ir ji nėra jokia dainininkė ar superžvaigždė – ji yra garsiojo dizainerio Karlo Lagerfeldo katė, vardu Choupette.

Ši trejų metų Birmos katė vien praėjusiais metais beveik tris milijonus užsidirbo pasirodžiusi vos dviejose reklamose: ji pozavo kosmetikos prekiniam ženklui „Shu Uemura“ ir nusifilmavo automobilio „Opel“ reklamoje.

Ir vis tik, nors šios katės banko sąskaita išties priverstų išsižioti, Choupette tikrai nėra vienintelė turtinga katė pasaulyje – šalia jos rikiuojasi daug neįtikėtinai turtingų augintinių, kurie turtus susikrovė patys arba gavo didžiulį palikimą iš savo mylinčių šeimininkų.

Portalas „The Daily Mail“ pristato pačius turtingiausius ir labiausiai išlepintus gyvūnus pasaulyje.

Katė Paniurėlė – 90 mln. eurų

Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Pasaulyje neįtikėtino populiarumo sulaukusi katė Paniurėlė visus savo turtus susikrovė pati savo kiek nestandartiškais, tačiau labai įdomiais ir juokingais snukelio bruožais. Šiuo metu netgi juokaujama, kad katė Paniurėlė yra sunkiausiai dirbantis gyvūnas visame Holivude. Ir šie juokai tikrai ne iš piršto laužti.

Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Ji nuolat pasirodo įvairiose televizijos laidose, filmuojasi šimtams reklamų, turi vardinę savo šaltos kavos rūšį, vadinamą „Grumppuccino“, ir apie ją netgi yra sukurtas filmas bei išleista knyga.Visai neprasta sėkmė žaviai pūkuotai katei, kuri dėl nuolatinės savo surauktos išraiškos tapo tikra interneto sensacija.

Pirmoji katės Paniurėlės nuotrauka internete išplito dar 2012 metais – ja pasidalino katės šeimininkės Tabathos Bundesen brolis. Netrukus ir visiškai netikėtai ši nuotrauka sulaukė nepaprastai didelio susidomėjimo ir štai dabar – po keletos metų katė Paniurėlė yra tikra socialinių tinklų žvaigždė. „Facebook'e“ ją seka 7,5 mln, „Instagram'e“ – 662 tūkst., o „Twitter'yje“ – 280 tūkst. gerbėjų.

„Kai mano katė išpopuliarėjo socialiniuose tinkluose, aš jau po keletos dienų nusprendžiau atsisakyti savo kaip padavėjos darbo“, – pasakojo tikrą „aukso grynuolį“ išauginusi Tabatha Bundesen.

Taylor Swift katė Olivia Benson ir Karlo Lagerfeldo augintinė Choupette – po 90 mln. eurų

Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Jau minėtos Karlo Lagerfedo katės Choupette, apie kurią išleista ir jos autobiografinė knyga, „The Private Life Of A High-Flying Fashion Cat“, atskleidžianti prabangų jos gyvenimo būdą, turtai išviso siekia įspūdingus 90 mln. eurų.

Taip pat skaitykite: Žaviausi gyvūnai, kuriuos verta sekti „Instagram“ tinkle

Šalia jos su tokia pat sąskaita banke rikiuojasi ir garsiosios atlikėjos Taylor Swift augintinė Olivia Benson, kuri turtus susikrovė reklamuodama prekinį batų ženklą „Keds“ ir dietinį limonadą kolą. Vis tik žadamas kontraktas su „Elizabeth Arden“ makiažo kompanija šią pūkuotą katytę galbūt padarys dar turtingesnę.

Vokiečių aviganis Guntheris IV – 312 mln. eurų

Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Vokiečių aviganis Guntheris IV yra laikomas pačiu turtingiausiu gyvūnu visame pasaulyje ir, kitaip nei prieš tai minėti augintiniai, šiuos turtus jis ne užsidirbo, o paveldėjo.

Įdomiausia tai, kad tokius turtus jam netgi paliko ne žmogus, o ganėtinai turtinga jo paties giminė. Guntherio IV tėvui, Giuntheriui III, atiteko 82 mln. eurų palikimas po to, kai 1992 metais mirė jo šeimininkė – Austrijos grafienė Karlotta Liebenstein. Nuo to laiko turtai vis didėjo ir po Giuntherio III mirties atiteko jo įpėdiniui. Šiuo metu suma siekia 312 mln. eurų.

Pats vokiečių aviganių veislės šuo šiuo metu gyvena nepaprastos prabangos apsuptyje, juo nuolat rūpinasi liokajus ir tarnaitė, o mėgstamiausi keturkojo skanėstai – sultingi mėsos kepsniai ir ikrai.

Dienomis turtingiausias pasaulio šuo nenuobodžiauja – kiekvieną popietę jį automobiliu vežioja asmeninis vairuotojas, jam daromos grožio procedūros ir retkarčiais Giuntheris IV mėgsta pasiplaukioti specialiai jam sumontuotame baseine. Tiesa, keturkojis turi ir nekilnojamojo turto – jam priklauso buvę Madonnos namai Majamyje ir vila Bahamuose.

Katė Tommaso – 11,6 mln. eurų

Kadaise gatvėje gyvenusi katė Tommaso milijoniere tapo prieš ketverius metus, kuomet ją priglaudusi italė Maria Assunta mirė ir visus savo turtus nusprendė palikti savo augintinei. Maria Assunta savo katei paliko ne tik didžiulę sąskaitą banke, tačiau ir nekilnojamojo turto: apartamentus Romoje ir Milane, vilą bei ištisą salą.

Vis tik, kadangi Italijos įstatymai neleidžia tokio dydžio turto užrašyti savo augintiniui, formaliai visi velionės turtai testamentu buvo palikti jos slaugei, kuri taip pat yra didelė gyvūnų mylėtoja ir kuri visą laiką net nežinojo, kad jos pacientė yra tokia turtinga.

Šiuo metu netikėtai praturtėjusi slaugė su naująja savo augintine gyvena slaptoje vietoje Romoje, o turtingoji katė, siekiant išvengti nereikalingo dėmesio jai, viešumoje beveik nesirodo ir dar niekada nebuvo fotografuota.

Čihuahua veislės kalytė Conchita – 9,3 mln. eurų
Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Čihuahua veislės kalytė Conchita buvo praminta labiausiai išlepintu šuniu pasaulyje po to, kai jos šeimininkė, Floridoje gyvenanti didelių turtų paveldėtoja Gail Posner atskleidė, kad išlaikydama savo augintinę ji per mėnesį išleisdavo beveik 10 tūkst. eurų.

Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Tiesa, išlaidų būdavo ir daugiau – štai kartą ji savo mylimąjai Conchitai nupirko deimantinį vėrinį, kainavusį 13,5 tūkst. eurų.

Vos vienerių metų kalytei šeimininkė negailėdavo prabangių dizainerių kurtų aksesuarų, papuošalų, drabužėlių ir bent kartą per savaitę vesdavo ją pas manikiūro specialistę.

Kai Gail Posner mirė (2010 metais), ji savo augintinei paliko 2,4 mln. eurų patikos fondą ir 6,7 mln. eurų vertės namą prie paplūdimio. Na, o savo sūnui Bretui, ji atseikėjo tik 883 tūkst. eurų...

Oprah Winfrey augintinė Sadie – 4,9 mln. eurų

Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Garsiojo pokalbių šou su Oprah Winfrey gerbėjai jos kokerspanielio veislės augintinę Sadie tikrai turėtų pažinoti. Televizijos laidos vedėja savo auditorijai naująjį augintinį pristatė dar 2009 metais.

Taip pat skaitykite: Ar esate pamišęs dėl savo gyvūno? Stebinantys apklausos rezultatai

Vis tik tikriausiai mažai kas žino, kad Oprah Winfrey nusprendė savo beveik 25 mln. eurų vertės turtus padalinti visiems penkiems savo augintiniams. Ir didžiąją turtų dalį – 4,9 mln. eurų – moteris užrašė savo kalytei Sadie.

Betty White auksaspalvis retriveris Pontiac – 4,5 mln. eurų

Katė Paniurėlė / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Žaviosios aktorės Betty White auksaspalvis retriveris Pontiac į turtingiausių gyvūnų pasaulyje sąrašą taip pat pateko savo šeimininkės dėka, mat ji jam įkūrė 4,5 mln. eurų patikos fondą.

Ir nėra ko stebėtis, juk 93-ejų komikė ištikima gyvūnų mylėtoja ir yra viena iš Los Andželo zoologijos sodo tarybos narių. Retkarčiais ji itin mėgdavo eiti pasivaikščioti su zoologijos sode gyvenančiu drambliu Gita.

Maltos terjerų veislės Bella Mia – 1,3 mln. eurų

Maltos terjerų veislės Bella Mia iš savo šeimininkės Niujorke dirbančios buhalterės Rose Ann Bolsany po jos mirties turėtų paveldėti 1,3 mln. eurų.

Šiuo metu 60-ies sulaukusi moteris iš savo testamento išbraukė savo du sūnus ir nusprendė savo palikimą atiduoti mylimam keturkojui. Šį savo sprendimą moteris motyvavo tuo, jog abu jos sūnūs ir taip sėkmingai dirba, o jos mylimas šunelis jai buvo tarsi „Dievo dovana“.

Ir šimpanzė, kuri prarado visą savo būsimą palikimą...

Kenmoro grafienės dukra Patricia O’Neill žaviąją šimpanzę Kalu rado pririštą prie medžio Pietų Afrikoje. Pagailėjusi žaviosios beždžionėlės ji parsivežė ją į savo namus ir per kurį laiką be galo pamilo. Kalu ji taip mylėjo, kad dėl jos netgi nusprendė pakeisti savo testamentą ir į paveldėtojų sąrašą įtraukė ir savo šimpanzę.

Vis tik šiuo metu iš palikimo jau nieko nebeliko – visus savo 55 mln. eurų vertės turtus Patricia O’Neill prarado atlikusi keletą blogų investicijų ir pasikliovusi prastu finansininku.