Ugnė Siparė laukiasi pirmagimio – su Mariumi Sipariu taps tėvais: „Intensyviai renkame vardą“

Ugnė Siparė ir Marius Siparis / Vido Černiausko, Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Ugnė Siparė ir Marius Siparis / Vido Černiausko, Gretos Skaraitienės ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-01-23 07:41
AA

Las Vegase vasarą antrąsias vestuves atšokę laidų vedėja Ugnė Siparė (33) ir televizijos prodiuseris Marius Siparis (32) šiais 2023 metais taps tėvais – gims jų pirmoji atžala. „Ne kartą šnekėjome apie vaikus ir rudenį aplankė ši džiugi naujiena“, – šypsosi kūdikio besilaukianti Ugnė, neseniai pranešusi, kad palieka ilgametį darbą.

Pastarosiomis dienomis Ugnė Siparė žeria naujienas vieną po kitos. Sausio 17-ąją paaiškėjo, kad laidų vedėja po 13 metų palieka LRT televiziją. „Atėjo metas pasikinkyti rožinį ponį ir lėkti rožinių svajonių link…“ – sekėjams rašė Ugnė Siparė.

Ir štai paaiškėjo, kokia ta svajonė. Ugnė Siparė instagrame paskelbė džiugią žinią apie į pasaulį atkeliausiantį pirmagimį. Sutikusi šia naujiena pasidalinti su portalu Žmonės.lt Ugnė atskleidė, kad šis gyvenimo pokytis buvo labai lauktas ir planuotas.

„Apie nėštumą sužinojau dar rugsėjį. Tai buvo maloni staigmena, tačiau negaliu sakyti, kad netikėta. Kadangi planavome vaikelį, kažkaip širdyje jau jaučiau, kad viskas pagal planą“, – šypsojosi U.Siparė. Sausio 19-ąją ji atšventė savo 33-iąjį gimtadienį.

Ugnės Galadauskaitės ir Mariaus Sipario vestuvių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Šia naujiena ir keliais kadrais iš fotosesijos Ugnė pasidalijo ir socialiniuose tinkluose.

„Galų gale galiu pasidalyti su Jumis!!! It’s official! Šie metai dar tik prasidėjo, o jau žinau, kad yra ypatingiausi mūsų gyvenime. Siparių šeimyna plečia įtaką. Mes jau trise. Myliu, Mariau, o nuo šiol meilė dvigubėja“, – rašė ji.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt laidų vedėja prasitarė, kad jau žino kokia gimsiančio vaikelio lytis, tačiau kol kas būsimi tėvai nori tai palikti paslaptyje.

„Intensyviai renkame vardą, turime visokių variantų, tad kol kas apsispręsti sunku – norime ir trumpo, ir lietuviško, kuris išsiverstų kaip tarptautinis, – šypsojosi Ugnė. – Žodžiu, kriterijų turime daug, bet dar yra ir laiko apsispręsti.“

Penktą mėnesį besilaukianti žurnalistė patikino, kad šiuo metu jaučiasi puikiai ir gali džiaugtis sklandžiu nėštumu.

„Spjaunu tris kartus per petį – jaučiuosi tikrai labai gerai, lyg niekur nieko. Galiu sportuoti, toliau aktyviai gyventi be jokių nesklandumų“, – portalui Žmonės.lt sakė Ugnė Siparė.

Tiesa, pastarieji metai Siparių porai – kaip niekad gausūs dovanų. Ugnė su Mariumi įsirengė naujus namus ir po trejų metų Las Vegase atnaujino savo santuokos įžadus.

Interviu su žurnalu „Žmonės“ dar vasarą Ugnė sakė, kad kitiems pasiteiravus, „kada gi vaikai?“, ji su šypsena atšauna, kad jiems – dar per jauna. „Prisikalbėjau“, – juokėsi būsima mama. Išties vaikelis šeimoje – be galo laukiamas.

Ugnė Siparė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Abu labai nudžiugome sužinoję, kad netrukus tapsime tėvais“, – prisipažino ji. Nuo šiol šeimos šventės Siparių namuose bus dar jaukesnės.

Be Ugnės sunku įsivaizduoti „Labas rytas, Lietuva” laidą, bet ji tikino, kad jei sveikata ir jėgos leis, iš eterio greitai nedings. „Planuoju dirbti ir anksti motinystės atostogų neišeiti, tačiau žiūrėsime, kaip viskas toliau klostysis“, – prisipažino.

2019 metais oficialias vestuves iškėlę Ugnė ir Marius susipažino darbe, kai Ugnė sugrįžo į Lietuvą po sesers vestuvių Amerikoje.

„Jei neklystu, egzistuoja prietaras, kad per kitų meilės šventę ar po jos sutiktas vyras bus partneris visam gyvenimui“, – draugystės pradžią prisiminė ji.

Kalbėdama apie savo santykius Ugnė – atvira: „Dabar su Mariumi pykstamės mažiau nei jų pradžioje ir susitaikome greičiau. Turbūt išmokome prisitaikyti ir suprasti, kas kitą suerzins, – taip iš anksto išvengiame dalies konfliktų. Poros mokosi visą gyvenimą, bet dėl sėkmingų santykių, kaip ir dėl karjeros ar geros sveikatos, reikia stengtis.“

Ugnė Siparė ir Marius Siparis (65 nuotr.)
+59