Ugnės Galadauskaitės širdį užkariavo prodiuseris Marius Siparis

Ugnė Galadauskaitė ir Marius Siparis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LRT televizijos laidų vedėja Ugnė Galadauskaitė (27) ir televizijos prodiuseris, aktoriaus Sauliaus Sipario sūnus Marius Siparis (26) pora yra jau kelis mėnesius, tačiau viešuose renginiuose iki šiol kartu nesirodydavo. 15min U.Galadauskaitė patvirtino, kad jos širdis užimta.

Sekmadienio vakarą U.Galadauskaitė pasirodė Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2017“. Čia ją atlydėjo kolega, televizijos prodiuseris Marius Siparis.

Tiesa, jau kelis mėnesius M.Siparį ir U.Galadauskaitę sieja kur kas daugiau nei vien darbiniai santykiai. Jiedu yra pora.

Ilgą laiką apie savo santykius slėpę ir pasakotis niekam nenorėję įsimylėjėliai sekmadienį drauge žengė raudonu kilimu Lietuvos pramogų pasaulio apdovanojimuose. Čia jiedu kartu pozavo fotografams, ir nors perdėm savo jausmų vienas kitam nedemonstravo, už rankų susikibti ir meiliai susiglausti nesibodėjo.

„Taip, mes susitikinėjame“, – 15min faktą patvirtino U.Galadauskaitė. Tačiau daugiau atvirauti apie romantiškus santykius ji nenorėjo.

„Susitikinėjame jau kuris laikas“, – tepridūrė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iškilmingi pramogų pasaulio apdovanojimai „Žmonės 2017“ subūrė ryškiausias garsenybes

„Žmonės 2017“ apdovanojimų svečiai (165 nuotr.)
+159
Apdovanojimų „Žmonės 2017“ ceremonija (127 nuotr.)
+121
Skaitykite daugiau