Už „Netikėtų pokalbių“ stalo – Viktoras Pranckietis ir Liudvikas Andriulis

Viktoro Pranckiečio ir Liudviko Andriulio diskusija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Viktoro Pranckiečio ir Liudviko Andriulio diskusija / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-28 14:13
AA

ŽMONĖS ir PLJS (Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas) pristato „Netikėtų pokalbių“ projektą – prie bendro stalo susitiko Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis ir telekomunikacijų verslo ekspertas, rinkodaros specialistas, dar vadinamas aštriadančiu interneto chuliganu Liudvikas Andriulis, ypač išgarsėjęs po to, kai prie Vilniaus savivaldybės atgabeno savo... šiukšles.

Ar kada pagalvojate, kokį klausimą užduotumėte Seimo pirmininkui, jeigu turėtumėte tokią galimybę? Žmonės.lt ir PLJS komanda „Netikėtiems pokalbiams“ susodino tokius žmones, kurių prie bendro stalo niekada nepamatytume, tačiau visi jie susitiks liepą vyksiančiame Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime.

Koks mėgstamiausias Viktoro Pranckiečio kokteilis? Kokią supergalią jis norėtų turėti? Į kokią partiją stotų Liudvikas Andriulis? O ką rinktųsi – Šimašių ar Zuoką?

„Mano pozicija yra labai patogi – aš sėdžiu feisbuke ir baru visus. Tai yra nepaprastai patogu – tu neturi jokios atsakomybės ir turi šiek tiek galios kalbinti žmones“, – pusiau juokais, pusiau rimtai sako aštrialiežuvis Liudvikas.

Šmaikštumu nenusileidžia ir Seimo pirmininkas: „Taip, aš turiu vairuotoją. Ir man pasako – dabar jau sėskit, dabar jau eikit. O iš tikrųjų mano svajonių automobilis yra didžiulis sunkvežimis.“

Netikėti, tiek pat šmaikštūs, kiek ir rimti, klausimai nuskambėjo neprailgusiame jųdviejų pokalbyje, kuriam niekas nedirigavo. Pirmą kartą akis į akį susitikę Liudvikas ir Viktoras vienas kitam turėjo tiek klausimų, kad žurnalistui nė nebuvo, kur įsikišti.

Liepos 6–8 d. „Harmony Park“ komplekse vyksiantis Pasaulio lietuvių jaunimo susitikimas suburs žmones iš viso pasaulio. Diskusijos, koncertai, pažintys ir vienijantis lietuvybės bendrumas skatins dideliems darbams net festivaliui pasibaigus.

Pirmąjį bendro Žmonės ir PLJS projekto „Netikėti pokalbiai“ vaizdo įrašą su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu ir nuomonės formuotoju Liudviku Andriuliu galite peržiūrėti čia:

Viktoro Pranckiečio ir Liudviko Andriulio diskusija (26 nuotr.)
+20