Užkandžiai lauke: ką pasiimti į kuprinę, kad išalkus nereikėtų skubėti namo?

Užkandžiauti lauke / Shutterstock nuotr.
Užkandžiauti lauke / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Reklama
2022-04-14 13:25
AA

Pavasaris jau įsibėgėjo, o visai čia pat – ir vasara, kuomet norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, gamtoje, su draugais, šeima, augintiniais... Ką paprasto galima pasiimti su savimi į lauką, kad pajutus alkį nereikėtų skubėti namo? Juk šylantis oras taip vilioja lauke būti kuo ilgiau!

Kad pajutus alkį lauke nereikėtų skubėti namo, primename jums keletą užkandžių, kuriuos sukrimtę grynu oru galėsite pasimėgauti ilgiau. O ir dalintis užkandžiais su draugais gali būti labai smagu – tik nepamirškite prigriebti į kurpinę tai, ką mėgstate!

Daržovės ir vaisiai

Vyšniniai pomidorai, paprikų šiaudeliai ir morkytės – supjaustytos daržovės kambario temperatūroje nesuges net keletą valandų. Mažuosius pomidorus tiesiog nuplaukite, papriką nuplaukite, nusausinkite ir supjaustykite riekelėmis, morkas geriausia rinktis mažytes, kurias užteks gerai nuplauti ir nereikės smulkinti.

Paprasta į kuprinę ar rankinę pasiimti bananą, obuolį, kriaušę, apelsiną ar mandarinų.

Daržovių lazdelės / Shutterstock nuotr.

Riešutai ir džiovinti vaisiai

Riešutai puikiai numalšina alkį. Rinkitės mėgstamus vienos rūšies, riešutų ir razinų mišinį arba riešutus su džiovintais vaisiais. Paprasta turėti, nėra grėsmės, kad toks užkandis suges esant šiltesnei temperatūrai.

Džiovintų vaisių taip pat esti didelė įvairovė – atkreipkite dėmesį į tuos, kuriuos ruošiant panaudota mažiau cukraus, kadangi gana dažnu atveju džiovinti vaisiai gausiai padengiami cukrumi ar cukraus pudra.

Uogos

Prasidedantis uogų sezonas yra puikus metas papildyti organizmą vitaminais ir naudingomis medžiagomis, tad jos gali tapti ir puikiu užkandžiu lauke.

Uogas namuose nusiplaukite, paskleiskite ant popierinio rankšluosčio, kad nusausėtų, susipilkite į sandarų indą ir neškitės su savimi į lauką.

Braškės indelyje / Shutterstock nuotr.

Sūris ir/arba kumpis

Tai – gendantys maisto produktai, tačiau rinkoje esti mažais pakeliais supakuotų sūrio gabaliukų arba patogiai supjaustyto kumpio: tokie produktai, kol nepažeista pakuotė, keletą valandų gali būti ne šaldytuve, tad išalkę ir pradarę pakuotę tokį maistą suvartokite iškart.

Alyvuogės

Jeigu mėgstate alyvuoges, žinote, kad tai – puikus ir gardus užkandis. Skardinę, mažą stiklainiuką ar vakuume supakuotų mėgstamų alyvuogių pakuotę galite pasiimti ir į lauką, svarbu kuprinėje turėti vienkartinių dantų krapštukų arba šakučių – tokiu būdu įsitaisius gamtoje higieniškai galėsite jas suvartoti.

Alyvuogės / Shutterstock nuotr.

Traškučiai

Draugų kompanijoje taip smagu dalintis skirtingo skonio traškučiais! Tačiau vertėtų nepamiršti atkreipti dėmesį į sudėtį ir pasirinkti kiek įmanoma sveikesnius variantus.

„Naturals“ traškučiai – tai natūralus ir skanus užkandis. „Naturals“ bulvių traškučiai yra gaminami iš natūralių ingredientų, naudojami paprasti, aiškūs ir natūralūs prieskoniai, be glitimo. „Naturals“ traškučiais galima mėgautis drąsiai, o ir skonių pasirinkimai – įvairiems norams!

  • Naturals Sea Salt & Pepper – švelnus ir lengvai aštrus skonis yra kažkas nepakartojamo.
  • Naturals Balsamic Vinegar – autentiško balzaminio acto skonio bulvių traškučiai puikiai tinka, kaip lengvas sūrus užkandis.
  • Naturals Rosemary – visiems puikiai žinomas prieskonis yra dažnai naudojamas Viduržemio jūros regiono virtuvėje ir puikiai dera su bulvėmis.
  • Naturals Parmesan – Parmesano sūris neatsiejamas su itališka virtuve. Naturals bulvių traškučiai, bent jau trumpam nukels tave į Italiją.
  • Naturals Salted – mėgstantiems paprastai, bet ne prastai.
Skirtingų skonių „Naturals“ traškučiai (6 nuotr.)