V.Bareikio įrašas apie apkūnią moterį šokiravo gerbėjus: jį ištrynus – aštrus A.Kulitaitės kirtis

 Vidas Bareikis ir Agnė Kulitaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Vidas Bareikis ir Agnė Kulitaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-05-26 11:29
AA

Prieš keletą dienų muzikantas Vidas Bareikis socialiniuose tinkluose pasidalijo įrašu, kuriame aprašė parduotuvėje matytą situaciją – apkūnią vidutinio amžiaus moterį, perkančią picą, ir svarstė apie jos gyvenimo trukmę. Kritiškas pasisakymas susilaukė daug neigiamų reakcijų, tad vėliau atlikėjas įrašą ištrynė, tačiau internautai jo neužmiršo. Pasisakė ir žinomi žmonės – štai nuomonės formuotoja Agnė Kulitaitė pateikė naują šmaikščią įrašo versiją, kurios herojus – pats V.Bareikis.

Dainų kūrėjas ir atlikėjas Vidas Bareikis audras internete sukėlusiu įrašu pasidalijo prieš keletą dienų.

„Jei nebūtum žmogus ir turėtum galimybę šią rūšį „iš šono“, kaip mes stebime kokius nors gyvūnus, greičiausiai nuostabą keltų šių keistų gyvių nepaaiškinamas savidestrukcijos elgesys. Nenugalimas saviapgaulės ir trumparegiškumo instinktas.

Stoviu eilėje ir matau, kaip vidutinio amžiaus moteris, turinti akivaizdžių viršsvorio problemų, pusryčiams perka riebalais aptekusią, padegusią picos bandelę.

Iš rūbų ir batų sprendžiu, kad tai vidurinės klasės atstovė, turinti darbą, šeimą (sprendžiu iš žiedo), draugus.

Tokiais momentais vaizduotėje pagreitintai prasuku jos gyvenimą 40 metų į priekį.

Tada jos nebėra, ji jau mirusi. Greičiausiai cholesterolis, kraujagyslės ar širdis. Pabaigoje ji sunkiai judės, labai apkraus savo artimuosius ir draugus.

Tada atsuku juostą atgal ir taip norisi prieiti ir padėti tam žmogui. Pasiūlyti tuos 40 likusių metų nugyventi lengviau, prasmingiau, sąmoningiau... Bet suprantu, kad turiu rūpintis savimi bei savo artimojo rato žmonėmis, o tada, jei jau lieka laiko ir jėgų, bandyti pasiūlyti pagalbą ir kitiems (jei, žinoma, jiems patiems to reikia).

Po viso to viduje kažkoks sunkumas, beviltiškumo jausmas, nusivylimas, kad ir aš esu tos pačios primityvios rūšies atstovas, bet žinau visas priemones, kaip šias mintis įveikti.

Padėti telefoną į šoną, užsidėti ausines su įkvepiančia muzika ir eiti per mišką, po to bėgti, po to pasimankštinti iki pirmo prakaito, ir galiausiai nerti į šaltą vandenį.

Nors dabar vidus sako, kad visa tai yra beprasmiška ir be galo sunku, bet tai – ne aš, tai tik mano inkščianti „vidinė kalė“, kuri visada renkasi lengvesnį kelią.

Aš ją pažįstu. Aš atsisakau jai padėti“, – feisbuke rašė V.Bareikis.

Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šis V.Bareikio įrašas šokiravo sekėjus, tad atlikėjas jį ištrynė ir atsiprašė už savo žodžius.

„Atsiprašau, jei ką įžeidžiau savo postu. Tikrai nieko nenorėjau įskaudinti ir pažeminti“, – apgailestavo V.Bareikis.

Portalas Žmonės.lt bandė susisiekti Vidu Bareikiu, tačiau skambinant telefonu jis neatsiliepė.

Vis tik internautai viso to nepamiršo, o nuomonės formuotoja Agnė Kulitaitė praėjusią dieną pasidalijo į patį atlikėją nukreiptu įrašu. Juo Agnė sutiko pasidalinti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Tegu tai bus pamoka Vidui, vertinančiam kitų žmonių gyvenimo trukmę“, – Žmonės.lt sakė ji.

Agnė Kulitaitė / Asmeninio archyvo nuotr.

„Stoviu šiandien eilėje ir matau iš tolo kažkas šviečia. Tas kažkas pradeda judėti ir aš galvoju – oba, vaikščiojantis kiaušinis. Kadangi mano rega prasta, tik po kelių akimirkų suprantu, kad tai visgi žmogus su plike. Iš rūbų sprendžiu, kad uždirba jis tikrai normaliai, bet su tais visais šviečiančiais prekiniais ženklais, žibančiais baltais sportbačiais ir ryškių spalvų drabužiais, jis tik nori nukreipti dėmesį nuo savo spindinčios plikės.

Deja, nepavyksta.

Tada aš mintyse prasuku jo gyvenimą 40 metų į priekį ir netyčia garsiai ištariu – P***. Nes jo šioje žemėje jau nebebus. Jis gyvens kitoje planetoje. Kadangi po 35 metų ant žemės nusileis erdvėlaivis iš kurio išsilaipins ateiviai – kiaušingalviai (tokie kaip matėte 1993 m. filme “Kiaušingalviai„) ir jie palaikys jį savu. Nesvarbu, kad jis rėks ir spardysis, jie paims jį už parankės, nusineš į erdvėlaivį ir iškris kartu. Ir šioje žemėje jo nebeliks.

Tada atsuku juostą atgal ir taip norisi prieiti ir padėti tam žmogui. Pasakyti, kad gal tu užsidėk kepurę, pasidaryk plaukų priauginimą, pasitepk rozmarinų aliejum... Ir liksi šioje žemėje. Vis dar...

Apgailėtinai skambantis tekstas? Tai perduokit tą ir Vidui“, – rašė Agnė Kulitaitė.