V.Bareikio gimtadienis su I.Stonkuviene ir draugais: maudynės eketėje ir ypatinga kiaušinienė

Vido Bareikio gimtadienis / Asmeninio archyvo nuotr. ir stop kadrai
Vido Bareikio gimtadienis / Asmeninio archyvo nuotr. ir stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
2023-03-22 12:38
AA

Vidas Bareikis savo klausytojus stebina ne tik išskirtiniais sprendimais koncertų metu ar kūryboje – ypatingas yra ir jo paties gyvenimas. Šįkart minėdamas 37-ąjį gimtadienį jis artimiausius draugus sukvietė ne vakare, kaip įprasta vakarėliams, o anksti ryte, ir pasiūlė sveikas šventimo alternatyvas.

Vido Bareikio gimtadienis – išties išskirtinis. Besiruošdamas artėjantiems koncertams jis turi palaikyti stiprią fizinę formą, todėl ir šventė nuo jo rutinos neatitolo. Savo draugus, tarp kurių ir Merūnas bei Erika Vitulskiai, jis pakvietė susitikti anksti ryte prie ežero. Kartu jie pasitiko saulę, darė mankštą, šoko į ledinį vandenį, gaminosi pusryčius ir prasiėjo 3 km.

Savo įspūdžius Vidas aprašė socialiniuose tinkluose. Įrašu leido pasidalinti ir su portalu Žmonės.lt. Be to, visas gražiausias akimirkas atlikėjas sudėjo į trumpą vaizdo įrašą.

„Aš esu LABAI LAIMINGAS!

Pirmiausia dėl to, kad turiu tokią nuostabią šeimą ir FANTASTIŠKUS draugus, o antra, kad toks yra beveik kiekvienas mano rytas, tik šį kartą jį pasitikau su savo ARTIMIAUSIAIS!

Pagalvojau jei gimtadienius šiaip žmonės dažniausiai švenčia vakare ir su baliais, tai ko aš negaliu sukviesti saviškių 7 ryto pasitikti saulės (kad ir už debesų) prasieiti 3 km miške, išsimaudyti eketėje ir suvalgyti skaniausius pusryčius.

AČIŪ JUMS DRAUGAI!

Myliu!“ – rašė V.Bareikis.

Jau šį savaitgalį Vido Bareikio „Reivas akustiškai“ atvyksta į Plungę, „Oginski hotel“ bei legendomis apipintą Palangos muzikos klubą „Vandenis“. Norintys patekti į eksliuzyvinius Vido Bareikio vakarus turėtų kuo greičiau rezervuoti savo staliukus arba pasirūpinti bilietais į būsimuosius turo koncertus kurių nusimato dar aštuoni. Po Plungės ir Palangos energingasis atlikėjas aplankys Klaipėdą, Gargždus, Jurbarką, Kedainius, Birštoną, Alytų, Anykščius bei Druskininkus.